Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Majowy, patriotyczny poranek u przedszkolaków z Hożej [FOTO]


W  Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 3  obchodzono majowy poranek pt: ” Polska – moja Ojczyzna” poświęcony Uchwaleniu Konstytucji 3 maja. Z tej okazji wszystkie grupy dzieci 3 i 4- letnich przygotowały uroczystą akademię.


Jan Maria Jackowski
Reklama

Głównym celem uroczystości było upamiętnienie uchwalenia Konstytucji regulującej ustrój prawny Rzeczpospolitej oraz rozwijanie poczucia przynależności narodowej u naszych małych patriotów. W tak ważnym dniu dzieci prezentowały się niezwykle uroczyście w galowych strojach, ozdobionych kotylionami w barwach ojczystych. Podkreślając wagę naszych symboli narodowych: Godła, Flagi, Hymnu oraz znaczenia Ojczyzny w naszym życiu – Przedszkolaki z powagą i dumą prezentowały program patriotyczny o Polsce. Uczestnicy akademii z wielką powagą zaśpiewali Hymn Polski ” Mazurek Dąbrowskiego”. Wszyscy przeżyli lekcję patriotyzmu i miłości do kraju ojczystego, która na długo pozostanie w pamięci naszych „Małych Polaków”.

źródło i fot. MPS nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x