Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

SP 7. Pasowanie pierwszoklasistów


„Uczeń – jak to pięknie brzmi” tak mogą już mówić wszystkie dziewczynki i chłopcy z klas pierwszych w naszej szkole. W ubiegłym tygodniu odbyły się „uroczystości” pasowania na ucznia.


Uroczystości, bo każda klasa pierwsza miała swój dzień: klasa Ia ­– wtorek 6 października, klasa Ic – środę 7 października i klasa Ib – czwartek 8 października.

Dzieci wspólnie śpiewały piosenki, recytowały wiersze ,….a potem pan dyrektor Mariusz Lempek pasował każdego na ucznia. Odświętnie ubrani uczniowie  wyglądali bajecznie. Panowała miła i chwilami wzruszająca  atmosfera. Z pewnością ta uroczystość  na długo pozostanie w naszych wspomnieniach, bo to przecież wyjątkowe wydarzenie w wyjątkowym  czasie.

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x