Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Każdy udaje, że tego auta tu nie ma


ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Kilkanaście dni temu na parkingu pod lasem spłonął, uszkodzony, stojący tam przynajmniej od kilku dni  osobowy samochód. Prawdopodobnie było to podpalenie. Jeden z naszych czytelników obawia się, że podobny los może spotkać stojący też od bardzo dawna pojazd na ulicy Warszawskiej.

Auto najpierw stało na poboczu drogi, potem ktoś je zepchnął dalej na teren posesji. Jak widać z załączonych przez czytelnika zdjęć, choć ma powybijane szyby, stanowi schronienie dla lokalnych amatorów spożywania alkoholu na świeżym powietrzu.

– Ten wrak stoi od długiego, a nawet bardzo długiego czasu. Nikt sie tym nie interesuje. Codziennie kilkanaście razy przejeżdża tedy policja i straż miejska. każdy udaje że tego auta tu nie ma. Ostatnio – w piątek 21.05.2020 – służby przycinały trawę, ale nikt nie zwrócił uwagi na forda. Stoi sobie nadal z porozbijanymi szybami, a w środku małpki, puszki inne butelki po alkoholach.

Nie wiemy czy ma on benzynę czy nie. Nie wiemy cz go ktoś podpali czy nie…. i to ma być bezpieczeństwo?? – pisze czytelnik.

Może po taki sygnale coś uda się z tym autem zrobić, nie jest to bowiem najpiękniejsza wizytówka miasta stojąca przy jednej z głównych dróg wjazdowych.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
John
John
11 miesięcy temu

Nie ma chętnych na części rozebrać. W całości zabrać blachy pociąć pójdzie na złom ktoś zarobi sobie jeszcze . Na wsi już by go nie było.

Ramzes
Ramzes
11 miesięcy temu

A co z koparką na Okólnej obok cmentarza? Stoi już chyba 2 czy 3 rok i nikt z tym nic nie robi

El Chapo
El Chapo
11 miesięcy temu

Mamy tak wspaniałego burmistrza, który wręcz obniża podatki i znosi wszelkie opłaty śmieciowe oraz za wodę że w Mławie takie dobrobyt jak w Dubaju, ludzie porzucają samochody bo nie mają czasu ich nawet sprzedać.

Ryszard Ochódzki
Ryszard Ochódzki
11 miesięcy temu

Bo to jest FORD na skalę naszych mławskich możliwości. My tym FORDEM otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostanie słowo…

mławianka
mławianka
11 miesięcy temu

Co z wrakiem stojącym od jakiegoś czasu na ul. Zduńskiej? Jeszcze kilka dni temu go tam widziałam. Na początku miał chyba tylko jedną szybę wybitą, ostatnio już chyba ani jednej całej.
Zdaje się, że ma nawet numery rejestracyjne.
Też nikogo nie interesuje ani Straży Miejskiej, ani Policji.

Adi
Adi
11 miesięcy temu
Reply to  mławianka

Nie zdunskiej a szewskiej, juz go nie ma od czwartku, badz tez piątku

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x