Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W Mławie ten karnawał jest wyjątkowo mało balowy


Miejski Dom Kultury odwołuje zaplanowany na 20 lutego 2020 r. kostiumowy bal karnawałowy  z powodu małej liczby zainteresowanych. Osobom, które kupiły bilety na wydarzenie, zwracane są wpłacone pieniędzy w kasie kina Kosmos za okazaniem paragonu bądź biletu.


Na przykładzie tej niedoszłej do skutku imprezy, warto jednak zauważyć, że w tym roku takich hucznych i dużych bali karnawałowych w Mławie praktycznie nie było. I to zarówno takich o założeniu typowo rozrywkowym, jak i takich o charakterze charytatywnym. A przecież wielkimi krokami zbliża się już koniec karnawału. Tak na gorąco trudno zdiagnozować przyczynę takiego stanu rzeczy, ale na pewno jest to zastanawiający trend. Tradycję ratują za to bale przedszkolne i szkolne, organizowane w tych placówkach dla najmłodszych.

Tym, którzy chcieli by jednak ostatki karnawału spędzić na hucznej zabawie w szerokim gronie, przypominamy, że Środa Popielcowa, rozpoczynająca 40-dniowy okres Wielkiego Postu przypada w tym roku już 26 lutego. Tak więc ten tydzień jest ostatnia okazją na huczną zabawę.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wieśniak
Wieśniak
2 lata temu

Zainteresowanie maleje bo starsi ludzie umierają, tylko dla nich są wszystkie te „wydarzenia”. Tak jak w lato co każda niedzielę imprezka pod gołym niebem.

czytelniczka
czytelniczka
2 lata temu

Może dobrze się stało. Ja bym tak obscenicznego tortu nawet dotknąć nie chciała. I na pewno bym wyszła z balu na którym podaje się takie coś.

Mławiak
Mławiak
2 lata temu
Reply to  czytelniczka

Łojojoj, bułkę przez bibułkę a ch…. gołą łapą?

asia
asia
2 lata temu
Reply to  czytelniczka

Myślę, że ten cycuszek był najsmaczniejszy ;P

Bogusław
Bogusław
2 lata temu
Reply to  czytelniczka

Może byś Ty nie chciała ale i nikt Ciebie by nie częstował. Nie dla takiej gęby był ten smaczny tort. A był wspaniały. Byłem na tym balu i są piękne wspomnienia.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Bogusław

Panie Bogusławie, jestem pewnie od pana sporo młodsza, a mimo to jakby z innej epoki.
Wygląd tortu był niesmaczny ( i dobrze pan wie co mam tu na myśli), pana komentarz też. Wiele innych także. Ale żeby to zauważyć trzeba mieć nieco inne wyczucie smaku. Dziś coś takiego jak poczucie wstydu przestaje istnieć i to w każdej sferze. Cukierniczej najwyraźniej też. Ja byłam zażenowana tym tortem. Podobnie jak i pana wpisem. Ale to kwestia smaku.

Humor
Humor
2 lata temu
Reply to  czytelniczka

Na pewno było dużo śmiechu 🙂

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x