Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Poloneza czas zacząć. Studniówka ZS nr 3 [zobacz foto i film]


Maturzyści z trzech, kończących w tym roku szkołę klas Zespołu Szkół nr 3 w Mławie, bawili się wczoraj na swoim balu maturalnym, rozpoczętym tradycyjnym, pięknie zatańczonym  polonezem.


Po tak uroczystym rozpoczęciu balu, maturzyści podziękowali swoim wychowawcom: Joannie Czapskiej, Annie Sieńskiej-Strągowskiej i Jackowi Witkowskiemu, wszystkim nauczycielom, dyrekcji, a także swoim rodzicom. Ciepłe słowa do maturzystów skierowali dyrektor Stefan Wojnarowski, jego zastępca Małgorzata Malon-Miecznikowska oraz starosta Jerzy Rakowski. By pamięć o tym uroczystym, a także radosnym dniu pozostała na dłużej, pozostało stanąć tylko do pamiątkowego zdjęcia z klasą i wychowawcą i poddać się muzycznym rytmom.

red.

 

R E K L A M A


Zobacz także…

Studniówka ZS nr 2. Zobacz fotorelację

Strzegowscy maturzyści zatańczyli poloneza z różami

Studniówka w I Liceum Ogólnokształcącym w Mławie

Niepowtarzalny bal maturalny radzanowskich maturzystów

Studniówka ZSnr 1. Jest czas na pracę, ale i zabawę [zobacz foto i video relację]

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x