Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Strzegowscy maturzyści zatańczyli poloneza z różami


Już niecałe sto dni dzieli tegorocznych maturzystów strzegowskie liceum ogólnokształcącego od jednego z najważniejszych, życiowych egzaminów. Zanim jednak zasiądą poważni i skupieni do maturalnych zadań, najpierw tradycyjnie bawili się na balu maturalnym. Ten rozpoczął się, pięknie zatańczonym polonezem z czerwonymi różami w rękach. Jak podkreślił dyrektor liceum Wiesław Popek, to najpiękniej zatańczony polonez w szkolnej historii od 30 lat.


W tak podniosłym momencie nie zabrakło gratulacji i życzeń od dyrekcji, przedstawicieli władz gminy, nauczycieli, młodszych kolegów i rodziców, kierowanych do tegorocznych maturzystów. Z tej drugiej strony padły słowa podziękowania za trud nauki i wychowania, zarówno przez nauczycieli jak i rodziców, czego wyrazem były wręczone bukiety kwiatów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

red.

 

R E K L A M A

Studniówka LO w Strzegowie#studniówka #studniówka2020 #Strzegowo

Opublikowany przez codziennikmlawski.pl Sobota, 1 lutego 2020


Zobacz także:

Studniówka w I Liceum Ogólnokształcącym w Mławie

Niepowtarzalny bal maturalny radzanowskich maturzystów

Studniówka ZSnr 1. Jest czas na pracę, ale i zabawę [zobacz foto i video relację]

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x