Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wózkiem transportowym najechał kobiecie na stopę


fot. ilustracyjne

Wczoraj około godziny 17 – tej na terenie zakładu FineAltech doszło do wypadku. Operator wózka najechał pracującej tam 27 – letniej kobiecie na stopę.

– Do wypadku doszło na terenie jednej z firm kooperujących z LG. 27-letnia kobieta, obywatelka Ukrainy doznała w wyniku najechania wózkiem złamania palca stopy. Została hospitalizowana, ale na własne życzenie opuściła szpital. Policja prowadzi postępowanie w kierunku narażenia pracownika na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – podaje KPP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
KOLEŻANKA
Gość
KOLEŻANKA

TAK TO STAŁO SIĘ W LUTYM .AGNIESZKA NIEŻYJE A PAN BÓG NIERYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY.

kolega
Gość
kolega

ŚMIERĆ AGNIESZKI NIEPOTRZEBNA .PRZECZYTAJCIE RAPORT INSPEKCJI PRACY.SIĘ JEŻY.

jan kowalski
Gość
jan kowalski

mało wypadków , młoda dziewczyna nie żyje to mało … wsadzić reke gdzie nie trzeba i kaput

pracownik
Gość
pracownik

Kto to pisze!? Żadnym wózkiem widłowym, a zwykłym wózkiem z elementami, który ręcznie się pcha! Z jakiej racji zowpowszechniacie błędne informacje? Jakaś nagonka na FA?

Szok
Gość
Szok

A mówią że mało wypadków w finealtech i pracę polecają

pracownjk
Gość
pracownjk

co na to pan becha po wiec?

jolka
Gość
jolka

naucz się pisać człowieku :/