Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bal studniówkowy LO w Radzanowie


Odliczanie dni dzielących uczniów kończących w tym roku Liceum Ogólnokształcące w Radzanowie już się rozpoczęło. W minioną sobotę, 26 stycznia w Sali Bankietowej „Biała Perła”, tak jak każe uczniowska tradycja, rozpoczął się bal maturalny.


Licealiści stojący u progu dorosłości usłyszeli mnóstwo życzeń i dobrych rad na nadchodzący czas. Wręczyli kwiaty i podziękowania dla dyrekcji szkoły, nauczycieli, zaproszonych gości oraz rodziców. Uśmiechnięci, w odświętnych strojach, maturzyści rozpoczęli uroczystość tradycyjnym tańcem – polonezem. Tym jakże przepięknym akcentem otworzyli wyjątkowy bal studniówkowy, który z całą pewnością będzie przez nich na długo zapamiętany.

fot. ZS w Radzanowie

red.


.

Zobacz TUTAJ Studniówki 2019

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Poszukiwacz
Poszukiwacz
5 lata temu

Kto zna 5 Panią od prawej

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x