Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Karambol aż czterech aut pod Uniszkami


Karambol z udziałem czterech samochodów osobowych pod Uniszkami Zawadzkimi. Na krajowej „siódemce” niedaleko stacji BP zderzyły się cztery samochody osobowe, VW Golf, Skoda, Peugeot i Honda. Podróżowało nimi łącznie 15 osób, w tym pięcioro dzieci. Sześć osób już karetki pogotowia zabrały do szpitali w Mławie i Nidzicy. Droga jest w obu kierunkach zablokowana.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
Pop

Golf stoi na końcu na ulicy, za rozbita Octavia

golf?

ja tam golfa nie widzę?

Qwerty

Na przed ostatnim zdjęciu to co stoi porsche ?