Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zderzenie na skrzyżowaniu „siódemki” i Warszawskiej. Obydwaj mieli zielone


Dziś, kilka minut po północy doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: audi i skody na skrzyżowaniu DK nr 7 i ulicy Warszawskiej. Na skutek zderzenia poważne uszkodzone zostały oba pojazdy, kierowcy nie odnieśli obrażeń. Na miejscu obecny był patrol policji oraz jeden zastęp JRG Mława, który zabezpieczał miejsce zdarzenia. Policja ustala okoliczności zdarzenia, obaj kierowcy twierdzą, że mieli zielone światło.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
Kierowca
Gość
Kierowca

Tacy „fachowcy” ustawiali te światła. Przed wypadkiem kiedy została uszkodzona sygnalizacja było normalnie, kilka samochodów od strony miasta mogło przejachać. Teraz to jest jakaś masakra, jeden dobrze nie zjedzie ze skrzyżowania, a już jest zmiana świateł. Wydział ruchu drogowego z mławskiej Policji powinien w tej sprawie zainterweniować gdzie trzeba. Na tym skrzyżowaniu tylko patrzeć jak dojdzie do tragedii i ktoś zginie.

Paweł
Gość
Paweł

Jezdze tam codziennie i zdarza sie sporadycznie ze zielone pojawia sie po obu stronach. Baaa ale co przyjdzie ktos postoi 10 minut popatrzy i stwierdzi ze sygnalizacja jest ok…

Adam
Gość
Adam

Tu sa caly czas wypadki caly czas sie o tym pisze i nikt nic nie robi

Czyt.
Gość
Czyt.

Jakoś mnie to nie dziwi. Na Nowowiejskiej jest podobnie. Tam jeden samochód nie zdąży przejechać a już jest zmiana sygnalizacji.

jaaa
Gość
jaaa

To prawdopodobnie są skutki oszczędzania na fachowcach od ustawiania sygnalizacji w Mławie.

Słuchacz
Gość
Słuchacz

Bardzo często przejezdzam w nocy przez to skrzyżowanie jeśli jadę od miasta w stronę wierzy to można nawet i 10 minut stać ,a jeśli się zaświeci zielone nie zdarze ruszyć a już światło się zmienia. Sądzę że obydwaj kierowcy mogą mieć rację.

Żaba
Gość
Żaba

Coś chyba jest narzeczy, bo to nie pierwszy wypadek na tym skrzyżowaniu i nie pierwszy raz jak obaj kierowcy twierdzą, że mieli zielone