Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
lotos subway mlawa
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

AKTUALIZACJA: Potrącenie pieszej na ulicy 3-go Maja


Dziś, kilka minut po godzinie 19 – tej, na ulicy 3 – go Maja  w okolicy skrzyżowania z ulicą Chrobrego doszło do wypadku, w którym poszkodowana została przechodząca przez jezdnię kobieta. Poszkodowaną do szpitala przewiózł zespół ratownictwa medycznego. Na miejscu zdarzenia są dwa patrole policji, która ustala okoliczności potrącenia. Ulica 3 – go Maja jest chwilowo nieprzejezdna.

Słoneczne ogrody Mława

red.

Aktualizacja: 7.05.2018 r.

Komunikat KPP w Mławie:

– Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzenia drogowego, w którym rana została 60- letnia piesza. Kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych, na ul. 3-go Maja w Mławie.

Do zdarzenia doszło 6 maja o godz. 19.00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Opel Astra, 19- letni mieszkaniec Mławy, nie ustąpił pierwszeństwa pieszej znajdującej się na oznakowanym przejściu dla pieszych. 60- letnia mieszkanka Mławy doznała złamania kości strzałkowej lewej nogi oraz złamania kręgosłupa lędźwiowego i została przewieziona do szpitala w Mławie. Kierujący samochodem był trzeźwy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie. – informuje mł. asp. Aneta Prusik.

Pamiętajmy, że dojeżdżając do przejść dla pieszych powinniśmy zawsze zachować szczególną ostrożność. Zwracamy się także z apelem do pieszych, aby dokładnie rozglądali się zanim wkroczą na jezdnię nawet na oznakowanych przejściach dla pieszych. Ważnym jest, aby podczas przekraczania jezdni skupić się na tym co dzieje się wokół nas, a nie np. na pisaniu sms, bądź przeglądaniu portali społecznościowych, niestety takie sytuację również mają miejsce. Przypominamy, że pieszy w starciu z pojazdem jest na przegranej pozycji. Konfrontacja niechronionego uczestnika ruchu drogowego z samochodem, w najlepszym wypadku skończy się dla niego ogólnymi potłuczeniami ciała.

Zobacz także…

Zderzenie na skrzyżowaniu „siódemki” i Warszawskiej. Obydwaj mieli zielone

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

11
KOMENTARZE

1500
Piesza.

Wiecie jaka jest różnica między Mława a Działdowem? W Działdowie nikt nie wpieprza się na jezdnię nie patrzac czy coś jedzie. A w Mławie jak jestem, ludzie chodzą jak bydło.. współczuję kierowcom. Nie jestem ani z Mławy ani z Działdowa. Staje przy pasach i grzecznie czekam, a wokół mnie ludzie przechodzą nie patrząc na ulicę albo z takim w głowie „zdążę” .tyle razy się mówi do ludzi z Mławy :nauczcie się wkoncu, że do przechodzenia przez jezdnię są pasy, że trzeba popatrzeć w lewo prawo.. ze lepiej warto poczekać trochę aż ktoś się zatrzyma czy przejedzie niż wchodzić bo wielmożny… Czytaj więcej »

Off

Ta pani była na środku pasów kiedy została potrącona. Nawet nie chsmował.To kierowca nie zachował należytej ostrożności. A bydło ma chyba ma pani w domu można dojść do wniosku co pani tu pisze.

Brat

Dobrze znam Tą osobę i wiem jak bardzo jest ostrożna . Inforacje są mało aktualne .Po kilku godzinach pobytu w mławskim szpitalu została przetransportowana helikopterem do Warszawy .

jezusmaria

Najlepsi są jak zwykle przechodnie. Co za zwyczaj tak stać i się lampić jak na przedstawienie? Założę się, że zanim przyjechały służby to połowa powyciągała telefony i robiła sobie foty i filmiki bez poszanowania poszkodowanego. I potem na swój profil z podpisem ‚Takie tam z wypadku’. To jest żenujące zachowanie na które brak komentarza. Nie pomożecie tak poszkodowanemu, lepiej idźcie dalej i nie przeszkadzajcie po prostu zamiast stać, robić fotki, mówiąc jak POWINIEN jechać sprawca (speców od doradzania masy chodzą ulicami) i krytykować ratowników, pouczając jak POWINNI pomagać. Prowincja i zaścianek po prostu.

Matka

A może zwykłe ludzkie współczucie…
Też podeszłam. Zdjęć nie robiłam. Byłam przejęta.

jezusmaria

No nie ma opcji, widać głębokie miłosierdzie i współczucie u tych miśków z rękami w kieszeniach. Gratuluję.

Jarek

Znów ktoś na bez nie potrafią jeździć.

Kierowca

Nie potrafią jeździć ? Ludzie (wymoderowano) jak krowy chodzą , nawet nie spojrza w lewo i prawo TYLKO odrazu na pasy i głowa przed siebie

Mławianka

Żeby to jeszcze były pasy…

....

Mówiąc tak, masz na myśli że nawet ta pani nie była na pasach ?

olo

NDZ i wszystko jasne.