Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Pogoda na dom. Druga płyta Ady Gostkowskiej


Ada Gostkowska pochodzi z Mławy. To znana i ceniona aktorka, piosenkarka i lektorka radiowo – telewizyjna. Aktualnie występuje w Teatrze Palladium w Warszawie. Można ją było zobaczyć w spektaklu „Czarodziej” i musicalu „Calineczka”. Aktualnie gra w spektaklu  autorstwa Tomasza Jachimka pt. “MĘSKIE  D’RAMY  czyli między testosteronem a reumatyzmem”.

KSP Mława nabór

Nagranie płyty „Pogoda na dom”, poprzedziła wydana w 2007 roku debiutancka płyta „Dwa serca” z gościnnym udziałem Krzysztofa Kolbergera.

Tak Ada Gostkowska mówi o efekcie swojej pracy:

„Pogoda na Dom” to zbiór 12 piosenek jak dwanaście miesięcy w roku. To moje życie, doświadczenie, przemyślenia, moja dojrzałość artystyczna ( w końcu stuknęło 25 lat pracy artystycznej), to taka kwintesencja wszystkiego. Myślę, że płyta może cieszyć, trochę bawić, zmusić do odrobiny refleksji i melancholii, a może odnajdziecie w niej własne odbicie ? To możliwe …

Koncert promujący nową płytę odbędzie się w warszawskim klubie Hybrydy 15 kwietnia. Już teraz na niego serdecznie zapraszamy!

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Pogoda na dom. Druga płyta Ady Gostkowskiej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Irma
Gość

Zapraszamy do naszej Mławy
Tak jak dawniej, za Panią Dyrektor MDK M.Rutkowska. Pamiętam piękny Koncert!!! i DWA SERCA!!!

Echo
Gość

AKTORKA I MUZYK, PANI ADA GOSTKOWSKA TO WIELKA OSOBOWOŚĆ I CHLUBA NASZEGO MIASTA !!!

Darekbass
Gość

Jestem z Ciebie bardzo dumny

Anonimowo
Gość

Brawo ADA

Maja
Gość

Ja zapamiętałam te Panią z kościoła św. Trójcy jak śpiewała kolędy. Pięknie spiewala. Bylo to bardzo dawno. Ta Pani mogla.miec ok.20 lat. Teraz oglądam programy o zwierzętach i zachwycam się jej głosem.

wpDiscuz