Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

AKTUALIZACJA: Wiśniewko. Ciężarówka kontra skuter


Dziś około godziny 5:30 na drodze pomiędzy Wiśniewem a Wiśniewkiem doszło do zderzenia ciężarówki ze skuterem. Poszkodowany został kierowca skutera, pogotowie przewiozło go do szpitala w Mławie.

KSP Mława nabór

– Do działań ratowniczych wyjechał zastęp JRG Mława oraz zastęp OSP Kowalewo. Poszkodowanego kierowcę skutera zabrało do szpitala pogotowie. Strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia. Policja ustala przyczynę i okoliczności zderzenia – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

AKTUALIZACJA 7.11.2017:

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku, w którym ranny został kierujący motorowerem mieszkaniec pow. mławskiego. Do zdarzenia doszło dziś o godz. 5:35 na drodze relacji Wiśniewo – Wiśniewko.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący motorowerem 52- letni mężczyzna, z nieznanej jak na razie przyczyny, zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się kierujący ciągnikiem siodłowym marki Scania z naczepą. Kierowca tira, 33-letni mieszkaniec pow. płońskiego, próbując uniknąć zderzenia z motorowerzystą zahamował i zjechał na przeciwległy pas ruchu. W tym samym czasie motorowerzysta próbował ponownie wjechać na swój pas ruchu w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierujący motorowerem mężczyzna, doznał złamania nogi i został przewieziony do szpitala w Mławie. Obaj kierujący byli trzeźwi.

źródło: st. asp. Anna Pawłowska

fot. KPP Mława

fot. KPP Mława

 

Zobacz także…

Tlenek węgla w mieszkaniu w bloku na ulicy Narutowicza

Citroen dachował, przeleciał przez ogrodzenie i spadł w ogródku

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "AKTUALIZACJA: Wiśniewko. Ciężarówka kontra skuter"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
OBSERWATOR
Gość

Co na takie drodze robił TIR? Te ciężkie samochody na wąskich i nieprzystosowanych do takich pojazdów drogach to zmora. Polecam POLICJI drogę Wiśniewo – Podkrajewo, znak drogowy informuje: dopuszczenie pojazdów do 16 ton, masową jeżdżą TIR-y wszelkiej maści, cysterny itp., z prędkością na pewno nie 50 km/h.
Wzdłuż drogi położone jest osiedle domków jednorodzinnych i SZKOŁA.
Państwo POLICJANCI zapraszamy – tu się można wykazać, w dobrym tego słowa znaczeniu.

wpDiscuz