Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gabriel Golian Mistrzem Polski w kickboxingu


W dniach 12-14.04.2024  w Będzinie odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu. W turnieju uczestniczyło 95 klubów z 377 zawodników startujących w wersji kick light kadet. Wśród nich 4 zawodników KARWIŃSKI TEAM MŁAWA: Patrycja Ćwiklińska, Gabriel Golian, Aleksander Kuczalski i Olaf Subocz. 


Kapitalny występ zaliczył startujący w kategorii wagowej  – 37 kg GABRIEL GOLIAN. Po świetnych walkach i pokonaniu 3 przeciwników, kolejno z Łodzi, Ostródy – a w finale z Jurajska Łazy, zdobywa TYTUŁ MISTRZA POLSKI.  Oprócz Gabriela, najbliżej podium była Patrycja Ćwiklińska,  która pokonała przeciwniczkę z Wojkowic, w walce o brąz uległa werdyktem  1:2 z zawodniczkom z Leszna. Zarówno Olaf Subocz, jak i Aleksander Kuczalski nie mieli szczęścia w losowaniu, trafiając już w pierwszej walce na późniejszych Mistrzów Polski. Wielkie podziękowania dla Michała Szulepy, który pomógł w wyjeździe na zawody.

źródło i fot. Karwiński Team Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Alabama
Alabama
1 miesiąc temu

Krewki pewnie w ojca….

Mlodzi
Mlodzi
1 miesiąc temu

Brawo dla trenera i tego chlopca

Wólka
Wólka
1 miesiąc temu

Brawo trenerze Karwiński dalszych sukcesów

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  Wólka

Dziękuję

Wólka
Wólka
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

Wspaniały chłopak będzie o nim głośno

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x