Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gdzie i od kiedy będzie  tańszy węgiel w Mławie?


Choć ratusz nie badał jak inne samorządy zapotrzebowania wśród mieszkańców na zakup węgla w preferencyjnej cenie, to miasto będzie pośredniczyło w sprzedaży węgla dla właścicieli gospodarstw domowych na terenie Mławy.


Jak podał urząd miasta, rozmowy w sprawie organizacji dystrybucji opału w Mławie toczą się od chwili, gdy informacja o przygotowywanej ustawie pojawiła się w mediach. Burmistrz Mławy rozmawiał już z właścicielami składów opałowych, którzy dysponują odpowiednią infrastrukturą oraz doświadczeniem, i wstępnie są zainteresowani współpracą z miastem. Na pytania gdzie i od kiedy będzie można kupić tańszy węgiel w Mławie, odpowiemy wkrótce po tym, gdy miasto pozna miejsce, z którego będzie mogło odbierać węgiel, a współpracujące z miastem firmy przedstawią nam symulację kosztów.

Z opublikowanej przez ratusz informacji, nie wynika jednak od kiedy i gdzie mieszkańcy będą musieli składać stosowne wnioski. 

Sprzedaż węgla dla gospodarstw domowych po preferencyjnej cenie planowana jest – zgodnie z przyjętą 2 listopada br. ustawą – do 31 grudnia 2022 r.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Xyz
Xyz
26 dni temu

Samorządy muszą wyręczyć tych niedaczników z pisu.

Gd/Swa
Gd/Swa
26 dni temu
Reply to  Xyz

Wielkim lotów zarządców goblina z Sopotu i Dulczynee z GD . JesCze mogłeś napisać coś o KPO o wolnych sądach to było by takie combofix

Zazula
Zazula
26 dni temu
Reply to  Gd/Swa

Poproszę o przetłumaczenie na język polski tego tekstu. Oczywiście zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji obowiązującymi w naszym języku.

Anonim
Anonim
26 dni temu
Reply to  Gd/Swa

Kup dziecku coś za te +500, a nie tylko pijesz za ta darmową kasę.

Zołza
Zołza
26 dni temu
Reply to  Gd/Swa

Módl się o zdrowe nogi, bo o głowę to już raczej nie masz się co modlić. Ziobro i wolne sądy, Kaczynski, Moradziecki, Sasin, Czarnek, Obajtek oraz spółka, czyli PiS i wolna Polska, tak??? – koń by się uśmiał z tego co piszesz, a ponieważ tak piszesz to i tak myślisz. Zastanawiam się tylko czy w ogóle myślisz, czy przypadkiem szarych komórek nie zniszczyła ci ta pisowska szczujnia jaką jest TVP.

Anonimowo
Anonimowo
25 dni temu
Reply to  Xyz

Może rząd będzie palić Ci w piecu?

Zołza
Zołza
25 dni temu
Reply to  Anonimowo

To co burmistrz ma ci palić w piecu?
Rząd niech nie zwala swoich obowiązków na samorządy. Niedosc że odcina samorządy od skarbca, to jeszcze próbuje im dokładać obowiązków, żeby mieć na kogo zwalać swoje niepowodzenia. Zaprawdę sami nieudacznicy i cwaniacy tam siedzą. Co wymyślą jakieś przepisy, to kupy się nie trzymają, co podejmą jakieś kroki myśląc że zmniejszą inflację, to się okazuje, że ją tylko napędzają.

hWD
hWD
27 dni temu

Czyli można podejść do sprawy pragmatycznie i działać w interesie mieszkańców szczególnie tych mniej ” „zaradnych „

hWD
hWD
27 dni temu
Reply to  hWD

Proszę o komentarze a nie minusy.

Zazula
Zazula
25 dni temu
Reply to  hWD

Co to znaczy mniej zaradnych? Moze po prostu zwykłych leni, ktorzy czekają na mannę z nieba. Nie pracować, jęczeć, że bieda i wyciagać ręce po pieniądze podatników. Po co finansowć szpitale, szkoły, trzeba doić przedsiębiorców. A potem jęki, że bieda. Polski grajdoł.

Last edited 25 dni temu by Zazula
Paweł
Paweł
24 dni temu
Reply to  Zazula

Mniej zaradni to Ci którzy nie kręcą na podatkach ,nie potrafią wyrwać dofinansowań na otwierane ciągle nowe działalności gospodarcze oraz np dofinansowania covidowego

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x