Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gdzie i od kiedy będzie  tańszy węgiel w Mławie?


Choć ratusz nie badał jak inne samorządy zapotrzebowania wśród mieszkańców na zakup węgla w preferencyjnej cenie, to miasto będzie pośredniczyło w sprzedaży węgla dla właścicieli gospodarstw domowych na terenie Mławy.


Jak podał urząd miasta, rozmowy w sprawie organizacji dystrybucji opału w Mławie toczą się od chwili, gdy informacja o przygotowywanej ustawie pojawiła się w mediach. Burmistrz Mławy rozmawiał już z właścicielami składów opałowych, którzy dysponują odpowiednią infrastrukturą oraz doświadczeniem, i wstępnie są zainteresowani współpracą z miastem. Na pytania gdzie i od kiedy będzie można kupić tańszy węgiel w Mławie, odpowiemy wkrótce po tym, gdy miasto pozna miejsce, z którego będzie mogło odbierać węgiel, a współpracujące z miastem firmy przedstawią nam symulację kosztów.

Z opublikowanej przez ratusz informacji, nie wynika jednak od kiedy i gdzie mieszkańcy będą musieli składać stosowne wnioski. 

Sprzedaż węgla dla gospodarstw domowych po preferencyjnej cenie planowana jest – zgodnie z przyjętą 2 listopada br. ustawą – do 31 grudnia 2022 r.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Xyz
Xyz
1 rok temu

Samorządy muszą wyręczyć tych niedaczników z pisu.

Gd/Swa
Gd/Swa
1 rok temu
Reply to  Xyz

Wielkim lotów zarządców goblina z Sopotu i Dulczynee z GD . JesCze mogłeś napisać coś o KPO o wolnych sądach to było by takie combofix

Zazula
Zazula
1 rok temu
Reply to  Gd/Swa

Poproszę o przetłumaczenie na język polski tego tekstu. Oczywiście zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji obowiązującymi w naszym języku.

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  Gd/Swa

Kup dziecku coś za te +500, a nie tylko pijesz za ta darmową kasę.

Zołza
Zołza
1 rok temu
Reply to  Gd/Swa

Módl się o zdrowe nogi, bo o głowę to już raczej nie masz się co modlić. Ziobro i wolne sądy, Kaczynski, Moradziecki, Sasin, Czarnek, Obajtek oraz spółka, czyli PiS i wolna Polska, tak??? – koń by się uśmiał z tego co piszesz, a ponieważ tak piszesz to i tak myślisz. Zastanawiam się tylko czy w ogóle myślisz, czy przypadkiem szarych komórek nie zniszczyła ci ta pisowska szczujnia jaką jest TVP.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Xyz

Może rząd będzie palić Ci w piecu?

Zołza
Zołza
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

To co burmistrz ma ci palić w piecu?
Rząd niech nie zwala swoich obowiązków na samorządy. Niedosc że odcina samorządy od skarbca, to jeszcze próbuje im dokładać obowiązków, żeby mieć na kogo zwalać swoje niepowodzenia. Zaprawdę sami nieudacznicy i cwaniacy tam siedzą. Co wymyślą jakieś przepisy, to kupy się nie trzymają, co podejmą jakieś kroki myśląc że zmniejszą inflację, to się okazuje, że ją tylko napędzają.

hWD
hWD
1 rok temu

Czyli można podejść do sprawy pragmatycznie i działać w interesie mieszkańców szczególnie tych mniej ” „zaradnych „

hWD
hWD
1 rok temu
Reply to  hWD

Proszę o komentarze a nie minusy.

Zazula
Zazula
1 rok temu
Reply to  hWD

Co to znaczy mniej zaradnych? Moze po prostu zwykłych leni, ktorzy czekają na mannę z nieba. Nie pracować, jęczeć, że bieda i wyciagać ręce po pieniądze podatników. Po co finansowć szpitale, szkoły, trzeba doić przedsiębiorców. A potem jęki, że bieda. Polski grajdoł.

Last edited 1 rok temu by Zazula
Paweł
Paweł
1 rok temu
Reply to  Zazula

Mniej zaradni to Ci którzy nie kręcą na podatkach ,nie potrafią wyrwać dofinansowań na otwierane ciągle nowe działalności gospodarcze oraz np dofinansowania covidowego

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x