Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Paszowóz wywrócił się na rondzie koło Mdzewa [FOTO]


Kilkanaście godzin trwało, zanim podniesiona została ciężarówka – cysterna, która wczoraj wczesnym rankiem wywróciła się na rondzie w okolicy Mdzewa. Pojazd przewrócił się na bok tuż przy wysokim nasypie, uszkadzając bariery ochronne. Autem  jechał tylko kierowca, ale po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego okazało się, że nie odniósł poważnych obrażeń i nie zachodziła potrzeba hospitalizacji. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z OSP Dąbrowa, OSP Mdzewo oraz JRG Mława.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pankracy
Pankracy
1 rok temu

Coś wiadomo o wypadku w szydłowie przy stacji paliw? 2 karetki, 2 wozy strażackie, 2 radiowozy i CM milczy.

Prosto
Prosto
1 rok temu

Mława to wioska. Mądrzy wyjechali do dużego miasta, wieś posprzedawała hektary i ściągnęła do Mławy i stali sie miastowymi. Dobrze, że nowa 7 puścili z dala od tej wioski, każdy zapomni. Każdy ma się w Muawie za niewiadomo kogo, a słoma w butach, LG z nadgodzinami i brak wykształcenia. Co za wiocha.

Anonim.
Anonim.
1 rok temu
Reply to  Prosto

Ci miastowi też niedawno chowali krowy i prawie w obecnym centrum miasta rosły ziemniaki i żyto. Mława zawsze była wioską.
Jeśli pochodzisz z Mławy, to muszę Ci powiedzieć, że mądrością nie grzeszysz. Wyłazi z ciebie zwykły burak czyli cham, całkowity brak kultury i obycia.

Prosto
Prosto
1 rok temu
Reply to  Anonim.

„Mława zawsze była wioską.”
Cieszę się, że przyznajesz mi rację, a resztę Ci wybaczam, więc śpij spokojnie…nie mając wyrzutów

Draiwer
Draiwer
1 rok temu

Jestem kierowco zawodowym jeżdżę beczko z paszo to jest gorsze do prowadzenia niż zwykła firana czy inny zestaw doświadczeni kierowcy klado takie zestawy

Jazda
Jazda
1 rok temu

To skoro jest tak łatwo zrobić prawko, super kasa to czemu każdy mądry i idzie za najniższą albo ciut więcej ? Bo w kabinie siedzieć cały tydzień to już bolączką? Zapraszamy, ogłoszeń jest mnóstwo każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 Cieniasy co ledwo za 10 razem na B pozdawali za starych przepisów i mądrale xD

cotosazapodludzie
cotosazapodludzie
1 rok temu
Reply to  Jazda

Beka, kuweciarz i jego swiety gral prawo jazdy 😀 Brakuje tych slynnych wczasow hyhy w Egipcie i jak nie dojade to nie bedziesz mial co jesc 😀

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Jazda

Cieniasem to sam jesteś. Nikt nie mówi, że egzaminy są łatwe. Brak doświadczenia, brak umiejetnosci, no i jeszcze trzeba dodać do tego braki intelektualne (o czym doskonale świadczy twój komentarz ni z gruszki, ni z pietruszki).

Łoś
Łoś
1 rok temu

Ehhh ci zawodowi kierowcy. Czysta amatorszczyzna. Albo nie ogarniają tego intelektualnie .A to ich praca

Anonim.
Anonim.
1 rok temu
Reply to  Łoś

Co to dziś znaczy zawodowy kierowca? – zrobi kurs na samochody ciężarowe i wsiada za kółko i jeździ, kiedyś to byli zawodowi kierowcy. Musiał ileś lat jeździć, żeby zrobić prawko na ciężarowe (o autobusach nie wspomnę), a dziś??? – to prawdziwa amatorszczyzna.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x