Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Młodzi wandale urywali lusterka i wybijali szyby. Co najmniej 8 aut uszkodzonych


Do mławskiej komendy Policji wciąż zgłaszają się osoby, których auta zostały uszkodzone przez wandali. Sprawcy wybijali szyby zaparkowanych pojazdów, urywali lusterka, rysowali lakier. Uszkodzili w ten sposób co najmniej osiem samochodów. Próbowali uciec przed interweniującymi policjantami. Zostali obezwładnieni i osadzeni w policyjnym areszcie. Usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia jako czynu o charakterze chuligańskim.


Do zdarzenia doszło nocą z niedzieli na poniedziałek. Dyżurny mławskiej komendy  Policji odebrał zgłoszenie, dotyczące grupy wandali, którzy uszkadzają samochody na jednym z mławskich osiedli. Na widok interweniujących patroli, wandale próbowali uciec. Jeden z nich ukrył się w krzakach, drugi próbował przejść przez ogrodzenie pobliskiej szkoły.  Trzeci został zatrzymany i obezwładniony ulicę dalej. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. W momencie zatrzymania byli pod wpływem alkoholu. To mieszkańcy Mławy, dwóch w wieku 18 lat oraz 22-latek. Usłyszeli już zarzuty uszkodzenia mienia jako przestępstwa o charakterze chuligańskim. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. Trwają dalsze czynności,  postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
14 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Niedzielski
Niedzielski
1 miesiąc temu

To Ukraińcy?

Juhu
Juhu
1 miesiąc temu

Brawo policja
Tacy młodzi a już bydło

JAN BO
JAN BO
1 miesiąc temu

święte krowy NIE BEDZIETA PARKOWAĆ ANI JEŹDZIĆ 4-CZTEREMA KOŁAMI PO CHODNIKACH… Z PŁONĄCEJ CIĘŻKO WYSKOCZYĆ… OBYWATELE MUSZĄ WYRĘCZYĆ POZAMYKANYCH W KUMENDZIE MILICJANTUFFF…

Prawda
Prawda
1 miesiąc temu
Reply to  JAN BO

Parę słów nauczyłeś się po polsku, wiadomo kto to zrobił. Polak, polakowi tego nie zrobił. Takich głupot nie było kiedyś. I jak tak pyskujesz to naucz się pisać gościu.

JAN BO
JAN BO
1 miesiąc temu
Reply to  Prawda

niemcy niemcom PIERWSZE OBOZY KONCENTRACYJNE, NP W DACHAU…

Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
1 miesiąc temu

Gratulacje dla Policji za ujęcie sprawców.

Kontrol
Kontrol
1 miesiąc temu

Hahahaa a ten tu czego szuka

Lopez
Lopez
1 miesiąc temu

Moim zdaniem za dużo religii w szkole

Incognito
Incognito
1 miesiąc temu
Reply to  Lopez

Co ma piernik od wiatraka. Zamilcz.

Lopez
Lopez
1 miesiąc temu
Reply to  Incognito

W tym przypadku chyba wszytko.

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  Lopez

Za dużo religii w szkołach, za dużo telefonów komórkowych, za mało rozmów rodziców z dziećmi, czyli złe wychowanie. Wszystko się na siebie nakłada. To co teraz się dzieje i jak uczy się dzieci w szkołach, to już poniżej krytyki, to jest ogłupianie dzieci.

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu

Niech placa odkszdowanoa po 50 tys

tadek
tadek
1 miesiąc temu

Brawo za sprawną reakcję Policji! Oby teraz gówniarze odpowiedzieli za swoje czyny.

Incognito
Incognito
1 miesiąc temu
Reply to  tadek

Jak najsurowsze kara dla takich.

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x