Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wiśniewo. Złote Gody państwa Kałapusów i Krajewskich [FOTO, FILM]


Złote Gody to piękny jubileusz, zarówno dla samych małżonków jak też dla ich najbliższych. 23 czerwca br. w gminie Wiśniewo taki właśnie jubileusz obchodzili państwo Barbara i Kazimierz Kałapus z Kosin Kapicznych oraz Teresa i Sławomir Krajewscy z Wiśniewka. Z tej to okazji Prezydent RP nadał małżonkom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które na specjalnie przygotowanej dla jubilatów uroczystości wręczył wójt Grzegorz Woźniak.


ksp Mława
Reklama

Oprócz prezydenckich medali małżonkowie otrzymali z rąk przewodniczącej rady gminy Iwony Zabuskiej pamiątkowe fotografie oraz listy gratulacyjne z serdecznymi życzeniami od wójta Woźniaka.

– abyście szli dalej przez życie trzymając się za ręce, zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć – życzył jubilatom wójt.

Wraz z życzeniami na jubilatów czekał specjalny tort, nie zabrakło również lampki szampana i odśpiewanego „Sto lat”. Jak się okazało jubilatom nadal dopisuje zarówno zdrowie, jak też poczucie humoru – i jak sami mówili, gotowi są na kolejne małżeńskie rocznice.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
4 dni temu

Brawo tak trzymać mlawscy urzędnicy pamiętają a w Przasnyszu niestety nie moi rodzice obchodzili 60 lat razem a tu nic cisza.

BACZNY OBSERWATOR !!!
BACZNY OBSERWATOR !!!
4 dni temu
Reply to  Marek

czy nie uważasz że to jest twoja winna –dlaczego nie zgłosiłeś RODZICÓW, DO URZĘDU W PRZASNYSZU ???—to nie urzędnicy pamiętają tylko ich dzieci , ewentualnie to sami rodzice zgłaszają fakt długoletniego pożycia!!! — nie chwal tych naszych urzędników bo oni nawet nie potrafią, takiego świeta zorganizować — a jak to się robi to pokazała gm WIŚNIEWO !!!— dlatego napisałem to co poniżej– bo może to wreszcie się zmieni !!!!

baczny obserwator!!
baczny obserwator!!
4 dni temu

Już myślałem że to dzieje się w Mławie– PIĘKNIE JUBILACI Z DZIEĆMI I WNUKAMI –ale nie !! chola, chola pomyliłem się, bo u nas w Mławie , główną postacią jest BURMISTRZ KOWALEWSKI !!!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x