Nocny napad na stację benzynową na Wólce
— 28/03/2022
W niedzielę (27 marca) nad ranem doszło do próby rozboju na stacji benzynowej na Wólce. Według nieoficjalnych informacji sprawcą był jeden mężczyzna, który próbował sterroryzować obsługę. Wiadomo również tyle, że nikt nie został poszkodowany. Mławska policja, potwierdza jedynie, że do takiego zdarzenia doszło, na razie jednak nie podaje żadnych, bliższych szczegółów.
red.
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski
[TUTAJ]
Tv tv ale
Zaczęło sie
Oj tam przecież nic się nikomu nie stało, a szlachta niech się bawi
Frustracja spowodowana rządami w mieście coraz większa…
Pracodawcy łamią prawo czy można na stacji pracować pojedynczo a z tego co wiem na stacjach tak jest kwestia kiedy napadno na inne stacje mławskie ,a kamery to śmiech na sali zreszto jak każde
A jest przepis nakazujący „pracować w kilka osób” na jednej zmianie?
Tak, jest
pozostaje tryb nocny i obsługa przez okienko . Inaczej nikt normalny nie powinien zgodzić się na pracę gdzie obracasz gotówka albo masz coś cennego . Kodeks nie ogarnia wszystkiego ale myślę że jeśli pracownik by odmówił nie było by przepisu żeby go zwolnić .
Ty się dziennikarzy nie czepiają… Taka robota nie jest łatwa, zwłaszcza jak masz do współpracy rzeczników prasowych takich jacy są w UM i KPP
Ciekawe czy tym razem ukraina a może Gruzja? Jeśli tak to pewnie od „prawdomównych dziennikarzy” się nie dowiemy
A jeśli to Polak albo Koreańczyk to może napadać? Co Ty masz w głowie?
tu kolega poruszył bardzo ciekaw temat , może redakcja odniesie się do tego . W sumie to może ktoś z branży się wypowie . Pisać czy nie pisać .