Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bal karnawałowy w grupie Stokrotki [FOTO]


Dnia 17 lutego w grupie Stokrotki w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 odbył się bal karnawałowy. Dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. W sali można było spotkać wróżki, królewny, motylki, piratów, policjantów i wiele innych postaci. Dzieci chętnie uczestniczyły w konkursach, zabawach i tańcach. Wszystkim aktywnościom towarzyszyła radość, śmiech i dobra zabawa. Cały bal przebiegł w miłej i serdecznej atmosferze. Przedszkole dziękuje rodzicom za przygotowanie dzieciom pięknych strojów oraz pysznego poczęstunku.


źródło i fot. ZPO nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x