Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Edukacji Narodowej w SP 7


14 października w Szkole Podstawowej 7 odbyła się podniosła i wyjątkowa uroczystość. Uczniowie klas pierwszych poprzez akt pasowania na ucznia, zostali przyjęci w poczet społeczności szkolnej.


Galowe stroje, powaga i duma najmłodszych uczniów sprawiły, że swój pierwszy egzamin zdali na szóstkę. Uświetnili ceremonię pasowania występami, jak na pierwszaka przystało. Złożyli uroczyste ślubowanie, po którym dyrektor szkoły, Mariusz Lempek dokonał pasowania na ucznia. W klasie na bohaterów uroczystości czekały niespodzianki – pamiątkowe dyplomy, kuferki pierwszaka z niezbędnym dla ucznia wyposażeniem i okazjonalny, ogromny tort. Wszystkim towarzyszył wspaniały nastrój. Od dzisiaj każdy pierwszoklasista jest pełnoprawnym członkiem szkolnej społeczności.

Podczas tej niezwykłej uroczystości zostały także wręczone przez dyrekcję szkoły nagrody dla nauczycieli.

– W tym wyjątkowym dniu wszystkim pracownikom naszej szkoły życzymy, aby każdy dzień był wyjątkowy i rozświetlony płomieniem, który  każdego dnia będziemy mogli rozpalać w naszych uczniach – pisze dyrekcja szkoły.

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
CzarnoToWidzę
CzarnoToWidzę
2 lata temu

A w szkołach wszystko po staremu… Brak odstępów, chóralne śpiewy, brak maseczek.Licznie zgromadzone osoby spoza społeczności szkolnej. Byle tylko akademia ku czci się odbyła. Najpierw zdolni do wszystkiego a potem ledwo zdalni.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x