Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom konkursu w Szkole Podstawowej w Zawadach [FOTO]


19 maja 2021r. w Szkole Podstawowej w Zawadach odbyło się uroczyste wręczenie nagród, dyplomów i statuetek uczniom, uczestnikom XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci, zorganizowanego przez KRUS pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”.


W uroczystości wziął udział m.in. kierownik mławskiej placówki Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego,  Michał Pol wraz ze współpracownikami. Michał Pol podkreślił, że na konkurs (etap powiatowy) wpłynęło 145 prac z 15 szkół  powiatu mławskiego i mimo trudnego tematu, dzieci doskonale poradziły sobie z zadaniem, wykonując piękne, oryginalne prace plastyczne.

Uczniowie szkoły w Zawadach zdeklasowali uczestników konkursu z innych szkół, zajmując pierwsze miejsca w obu kategoriach wiekowych: kl. 0 – III (I miejsce – Marta Grądzka z klasy III) oraz  kl. IV – VIII (I miejsce – Alan Modzelewski z klasy IV; wyróżnienie – Amelia Romanowska z klasy VI). W sumie w konkursie powiatowym wzięło udział 8 uczniów SP w Zawadach pod kierunkiem opiekunów: p. Ewy Sowińskiej, p. Ewy Sadowskiej, p. Anny Szczepańskiej i p. Agnieszki Goschorskiej.

Kierownik mławskiego oddziału KRUS podziękował pani dyrektor Barbarze Stańczak oraz nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu za wzorową, wieloletnią współpracę i wręczył paniom piękne, ekologiczne róże z papieru. Na koniec życzył wszystkim uczniom i pracownikom szkoły bezpiecznych wakacji.

Dyrektor Barbara Stańczak podsumowała też inne konkursy, w których uczniowie szkoły w Zawadach zajmowali czołowe miejsca. Szkoła Podstawowa w Zawadach była organizatorem Gminnego Konkursu Plastyczno – Literackiego z okazji 100-lecia urodzin Karola Wojtyły Kartka urodzinowa dla Ojca Świętego Jana Pawła II. W kategorii klas I – III I miejsce zajęli: Marta Grądzka (kl. III), Daniel Szczepaniak ((kl. II), Kacper Lipka (kl. II); II miejsce zdobyli: Izabela Cichocka (kl.II), Maria Nowocińska (kl. II); III miejsce: Marcel Modzelewski (kl. I). W kategorii klas IV – VIII: I miejsce – Amelia Romanowska (kl. VI), II miejsce – Alan Modzelewski (kl. IV). Organizatorkami konkursu były: p. Anna Borkowska i p. Ewa Sowińska. Poza tym II miejsce w Powiatowym Konkursie Czytania w języku angielskim zajęła Marcelina Kochanowska z klasy IV. Opiekunem tego konkursu była p. Sylwia Gralewicz.

Mimo że uroczystość przebiegała z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, to miła atmosfera, radość z sukcesu kolegów, dobry nastrój i wręczenie bardzo wielu dyplomów oraz nagród sprawiło, że na nowo można było poczuć niepowtarzalny klimat szkoły, który tworzą przede wszystkim uczniowie.

źródło i fot. SP Zawady

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Rodzic
Rodzic
3 lata temu

Dzìękuje Dyrekcji szķół, urzedom rządowym za piękną oprawę i świetne nagrody. Było super.

Rolnik
Rolnik
3 lata temu

Podziękowania dla organizatorów, wychowawców, dyrekcji za perfekcyjnie przeprowadzony konkurs.

jas
jas
3 lata temu

Ten radny z Pisu to się wszędzie pcha już mam dość tego pana mam nadzieje że przy kolejnych wyborach samorządowych nie zostanie wybrany.

Wywiadowca
Wywiadowca
3 lata temu
Reply to  jas

Może wreszcie pójdziesz do pracy. Nie tylko siedzisz w domu i szczujesz zakłamana istota. Każdy już wie kim jesteś

jas
jas
3 lata temu
Reply to  Wywiadowca

Akurat od 20 lat nie przerwanie pracuje .

Last edited 3 lata temu by jas
Ikon
Ikon
3 lata temu
Reply to  jas

Pracując nie miał byś tyle zawiści w sobie. Pokaż co zrobiłeś przez ostatnie lata.

Znam od dawna
Znam od dawna
3 lata temu
Reply to  jas

To świetny Pan Dyrektor. Bardzo go lubię.

MECHANIK
MECHANIK
3 lata temu
Reply to  jas

nie się pcha tylko musiał kto miał iść pracownik lotniska ? pracuje w KRUS a to konkurs KRUS

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x