Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 14 kwietnia


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 14 kwietnia br. godz. 10:30 mamy wykazane w ostatniej dobie 3 nowe zakażenia i 4 przypadki śmiertelnych z powodu chorób współistniejących z Covid-19. 325 osób objętych jest kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 142 testów, z czego 4 są pozytywne.

Sprzedam Piec


W województwie mazowieckim odnotowano 2925 przypadków zakażeń, 93 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących i 13 z powodu Covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 21283, z powodu chorób współistniejących zmarło 621 osób, z powodu COVID-19 – 182.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
13 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Greta
Greta
21 dni temu

Umierają ludzie z braku dostępu do lekarzy,innych chorób nie leczą w ogóle.Wszedzie tylko covid,skoro tyle już za szczepionych to skąd tyle zgonów.Widocznie takie skuteczne te szczepionki,pomagaja jak umarłemu kadzidło.Albo umierają na inne choroby.

wszystko jasne
wszystko jasne
21 dni temu
Reply to  Greta

Tyle zgonów bo siedziały baranami stadami przy stołach we wielkanoc. To już nawet nie wiadomo jak skomentować takich kretynów.

Mława
Mława
20 dni temu
Reply to  wszystko jasne

No taaaa bo poza wielkanocą nikt z nikim się nie spotyka ale to rozkminiles super

Anonim
Anonim
20 dni temu
Reply to  wszystko jasne

Nie siedziały przy stołach stada baranów, tylko stada wiernych owieczek lazły do kościoła i tam siedziały lub stały i komunię przyjmowały z konsekrowanych rączek swoich kapłanów.

Kim
Kim
20 dni temu
Reply to  wszystko jasne

Tak a mi się wydaje że jednak jednak to przed świąteczne zakupy pełne markety pełne kościoły ludzi a kretyn to jesteś ty i to bez kultury dla drugiego człowieka

Mława
Mława
21 dni temu

Yureck chowaj się zagłada nadciąga i koniecznie maseczkę załóż

Anonim
Anonim
21 dni temu
Reply to  Mława

Lecz się d.bilu pis.owski

Yureck
Yureck
20 dni temu
Reply to  Anonim

Ten „Mława” to nie człowiek. To ideologia. Jaka partia (rządząca), tacy wyborcy.

Mława
Mława
20 dni temu
Reply to  Anonim

Ja od biedronia jestem idio…

zrozpaczona madka
zrozpaczona madka
21 dni temu

Patrzcie co zdalna edukacja robi z dziećmi. Artykuł budzi grozę! A wiadomo, że niektórzy nauczyciele w mławskich szkołach postępują podobnie, może bez szalika ale równie upokarzając uczniów. Link do artykułu:
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-skandal-w-weronie-uczennica-odpowiadala-z-zawiazanymi-oczami,nId,5167197

Greta
Greta
21 dni temu

Zdalna nauka to porażka,caly rok zmarnowany.Zaleglosci uczniowie będą mieli mnóstwo,nie mówiąc już o psychice.W szkole nie tylko się uczą,maja też normalny kontakt z rówieśnikami,wycieczki,kolka zainteresowań.A teraz nic ciągle siedzenie przed komputerem,do niczego dobrego to nie prowadzi.

Yureck
Yureck
20 dni temu
Reply to  Greta

To może zaproponuj jakieś rozwiązanie.

Anonim
Anonim
21 dni temu

Jak pretensje to tylko do bezradnego nierządu, który najgorzej w świecie radzi sobie z pandemią. Tylko się bogacą na tym, a ludzie potrzebni są im tylko do wyborów. J384Ć P15

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x