Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 14 kwietnia


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 14 kwietnia br. godz. 10:30 mamy wykazane w ostatniej dobie 3 nowe zakażenia i 4 przypadki śmiertelnych z powodu chorób współistniejących z Covid-19. 325 osób objętych jest kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 142 testów, z czego 4 są pozytywne.


W województwie mazowieckim odnotowano 2925 przypadków zakażeń, 93 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących i 13 z powodu Covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 21283, z powodu chorób współistniejących zmarło 621 osób, z powodu COVID-19 – 182.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
13 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Greta
Greta
1 rok temu

Umierają ludzie z braku dostępu do lekarzy,innych chorób nie leczą w ogóle.Wszedzie tylko covid,skoro tyle już za szczepionych to skąd tyle zgonów.Widocznie takie skuteczne te szczepionki,pomagaja jak umarłemu kadzidło.Albo umierają na inne choroby.

wszystko jasne
wszystko jasne
1 rok temu
Reply to  Greta

Tyle zgonów bo siedziały baranami stadami przy stołach we wielkanoc. To już nawet nie wiadomo jak skomentować takich kretynów.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  wszystko jasne

No taaaa bo poza wielkanocą nikt z nikim się nie spotyka ale to rozkminiles super

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  wszystko jasne

Nie siedziały przy stołach stada baranów, tylko stada wiernych owieczek lazły do kościoła i tam siedziały lub stały i komunię przyjmowały z konsekrowanych rączek swoich kapłanów.

Kim
Kim
1 rok temu
Reply to  wszystko jasne

Tak a mi się wydaje że jednak jednak to przed świąteczne zakupy pełne markety pełne kościoły ludzi a kretyn to jesteś ty i to bez kultury dla drugiego człowieka

Mława
Mława
1 rok temu

Yureck chowaj się zagłada nadciąga i koniecznie maseczkę załóż

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  Mława

Lecz się d.bilu pis.owski

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Anonim

Ten „Mława” to nie człowiek. To ideologia. Jaka partia (rządząca), tacy wyborcy.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Anonim

Ja od biedronia jestem idio…

zrozpaczona madka
zrozpaczona madka
1 rok temu

Patrzcie co zdalna edukacja robi z dziećmi. Artykuł budzi grozę! A wiadomo, że niektórzy nauczyciele w mławskich szkołach postępują podobnie, może bez szalika ale równie upokarzając uczniów. Link do artykułu:
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-skandal-w-weronie-uczennica-odpowiadala-z-zawiazanymi-oczami,nId,5167197

Greta
Greta
1 rok temu

Zdalna nauka to porażka,caly rok zmarnowany.Zaleglosci uczniowie będą mieli mnóstwo,nie mówiąc już o psychice.W szkole nie tylko się uczą,maja też normalny kontakt z rówieśnikami,wycieczki,kolka zainteresowań.A teraz nic ciągle siedzenie przed komputerem,do niczego dobrego to nie prowadzi.

Yureck
Yureck
1 rok temu
Reply to  Greta

To może zaproponuj jakieś rozwiązanie.

Anonim
Anonim
1 rok temu

Jak pretensje to tylko do bezradnego nierządu, który najgorzej w świecie radzi sobie z pandemią. Tylko się bogacą na tym, a ludzie potrzebni są im tylko do wyborów. J384Ć P15

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x