Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od dziś gminą Szydłowo kieruje „komisarz” wskazany przez premiera


Wojciech Franciszek Krajewski został wyznaczony przez premiera Morawieckiego do pełnienia funkcji wójta gminy Szydłowo. Dziś obejmuje urząd, a swoje obowiązki będzie pełnił do czasu objęcia mandatu przez nowego wójta wybranego w drodze wyborów przedterminowych.

Sprzedam Piec


Zgodnie z samorządowymi przepisami, w przypadku wygaśnięcia mandatu wójta w trakcie kadencji np. z powodu śmierci – jak jest w przypadku Szydłowa, obowiązków wójta nie może przejąć żadna inna osoba, niż ta, którą wskaże prezes Rady Ministrów. W języku potocznym, taką osobę nazywa się zwięźle „komisarzem”.

Urząd Gminy w Szydłowie wystąpił z wnioskiem, aby do pełnienia funkcji wójta wskazać obecną panią sekretarz. Decyzja premiera była inna i od dziś te obowiązki sprawuje Wojciech Franciszek Krajewski, dotychczasowy zastępca dyrektora wydziału Infrastruktury, Rolnictwa i Środowiska w Starostwie Powiatowym w Mławie, który na czas sprawowania funkcji wójta w Szydłowie, wystąpił do starosty o udzielenie mu urlopu bezpłatnego.

„Komisarzowi” przysługują wszystkie uprawnienia wójta. Zatem do jego zadań należy np. przygotowywanie projektów uchwał rady gminy i ich wykonywanie, gospodarowanie mieniem komunalnym, wykonywanie budżetu, zatrudnianie i zwalnianie pracowników, w tym kierowników gminnych jednostek, kierowanie bieżącymi sprawami gminy oraz reprezentowanie jej na zewnątrz.

Termin wyborów wójta w Szydłowie zaplanowany jest na 30 maja br. Jeżeli termin nie zostanie ze względów np. epidemiologicznych przesunięty, a wybory będą ważne i rozstrzygną się w pierwszej turze, możliwe że nowy wójt już w czerwcu rozpocznie urzędowanie. Jeżeli konieczna będzie II tura, odbędzie się ona w terminie 14 dni od daty I tury wyborów.

JK

Wojciech Franciszek Krajewski mieszka w Mławie. Posiada wykształcenie wyższe o kierunku Administracja Publiczna. Dotychczas pełnił funkcje m.in. kierownika  Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa  w Zielonej, prezesa Zarządu Zakładu Pracy Chronionej, doradcy zarządu ds. sprzedaży w spółce Warszawskiej, doradcy w gabinecie politycznym Ministra Skarbu, dyrektora ds. marketingu i reklamy, koordynatora projektów Inwestycyjnych i Sprzedaży w  Warszawie. Ponadto jest członkiem zarządu Stowarzyszenia „Pontyfikat Papieża Jana Pawła II”. Przez wiele lat współpracował z Prezydentem II RP na  uchodźstwie Ryszardem Kaczorowskim. Od marca 2019 roku jest zastępcą dyrektora wydziału Infrastruktury, Rolnictwa i Środowiska w Starostwie Powiatowym w Mławie.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
3.7 3 votes
Oceń artykuł
guest
139 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
Ania
3 dni temu

Kimkolwiek byś nie był Wójcie, pamiętaj, że jesteś wybierany po to aby służyć wyborcom możliwie wszystkim, nie po to aby dogadzać znajomym i zasilać swój budżet domowy, Nie jest też twoim zadaniem oceniać i gnębić innych. Nie słuchaj się za bardzo żony wierzę, że masz swój rozum. To Ciebie będą oceniać ona będzie tylko przy Tobie brylować jeśli ma czym. Być może to fajna kobieta co ma serce i rozum. Trzymam kciuki!

Tubylec.
Tubylec.
12 dni temu

Co z oświetleniem SZYDŁOWA..? czy dalej Jesień Średniowiecza?

Pyzdra
Pyzdra
12 dni temu
Reply to  Tubylec.

Pewnie długi w zakładzie w zakładzie energetycznym i tak będzie dalej. Bo nigdzie tak nie widziałem oprócz nas.

Ania
Ania
5 dni temu
Reply to  Tubylec.

Porozmawiamy jak przedstawią kandydatów na wójta Gminy Szydłowo.

Ania
Ania
5 dni temu
Reply to  Tubylec.

Czopek nie startuj.. Nie zostawię na tobie suchej nitki.

Iza
Iza
17 dni temu

Jednak jakaś sprawiedliwość na tej ziemi jest. Biedny cy bogaty nie wybiera terminu śmierci. Czasami wygląda to tak jakby prośby zostła wysłuchane. Chyba przez Szatana. A jednak.

Jola
Jola
17 dni temu

Tak naprawdę to możemy sobie popisać . Wszyscy tak są zastraszeni, że w realu się nie odezwą bo poprzedni wójt ,,głowy ucinał” za inne zdanie niż on. Lotny nie był w sumie każdy mu dorówna.

Anonimowo
Anonimowo
17 dni temu
Reply to  Jola

No cóż, jakie wykształcenie (technikum rolnicze i to chyba bez matury), taka i lotność 😛

Iza
Iza
17 dni temu
Reply to  Anonimowo

A miał z projektów unijnych budować Gminę. Trzeba było to robić anie zajmować się przyjmowaniem pociotów i walczyć z nauczycielami i ludźmi ,którym nie chciał pomóc

Prawdziwy
Prawdziwy
17 dni temu

Panie Komisarzu już teraz proszę sprawdzić czy kilka osób w gminie musi obstawiać wszystkie stanowiska : w szkole, straży, klubie sportowym, obsługiwać komisje alkoholowe i wyborcze. Tymczasem inni chodzą i proszą o.pracę bo nie mają za co żyć. Dodatkowo są wyśmiewani przez uprzywilejowanych.

Anonimowo
Anonimowo
17 dni temu
Reply to  Prawdziwy

Tak, tak… nic się nie zmieni poza tym, że zmieni się opcja polityczna i osoby uprzywilejowane z rodziny wójta, na rodzinę pis (miernych, biernych, ale wiernych).

Kasia
Kasia
17 dni temu
Reply to  Anonimowo

I tak się zmieni , bo Ci uprzywilejowani dotąd przez wiele lat stracą pozycję i pieniądze . Co jakiś czas powinna być zmiana wójta , który i tak ,,nic nie umie;;. Natomiast urzędnicy muszą się nauczyć bo coś muszą robić. Wymieniać ich co chwilę nie warto.Więc się zmieni?

Pyzdra
Pyzdra
12 dni temu
Reply to  Anonimowo

Nie zawsze ta rodzina jest aż taka nędzna. Gorsze jest to, że opanowuje wszystkie fuchy w Gminie donosi , rządzi i trzeba się od nich trzymać z daleka.

Anonimowo
Anonimowo
15 dni temu
Reply to  Prawdziwy

Nie sprawdzi i nic z tym niezrobi sam ciągnie kilka srok za ogon. A zobaczcie gdzie nie pracował.

Pyzdra
Pyzdra
12 dni temu
Reply to  Anonimowo

Pewnie masz racje , nikt nie chce zadzierać z innymi na początku . Kilka srok za ogon trzyma każdy kto chce jakoś żyć.To konieczność.

Marta
Marta
14 dni temu
Reply to  Prawdziwy

Prawdziwy Polak, żal Ci dupę ściska, pozdrawiam donosicielu.

Julia
Julia
10 dni temu
Reply to  Marta

Ściskać będzie i Tobie jak Ci się źródło dochodów ukróci. Bo Ty chyba z grona ,,czopków i przydupasów”.

Weronika
Weronika
10 dni temu
Reply to  Marta

Najlepiej wyzwać kogoś od donosicieli, zastraszyć i zmusić do milczenia, a samemu czerpać zyski z układu. Ha Ha bohaterka. Też Polka cwaniara.

Covid
Covid
17 dni temu

No będzie wiadomo co nazbierał. Z opłatkiem się buja za pogrzeby bierze a w tej Warszawie to same ciemne interesy.

Anonimowo
Anonimowo
17 dni temu
Reply to  Covid

A co to wspólnego z wyborami ma?

Pyzdra
Pyzdra
12 dni temu
Reply to  Anonimowo

Organista czasami po kolędzie chodzi a i swoją dolę za pogrzeby bierze.

Iza
Iza
17 dni temu
Reply to  Covid

Tak byliśmy w tym roku na komunii w Warszawie. Ksiądz starszy człowiek podszedł do dwóch ładnych kobiet i powiedział,, ja nie jestem stary” O co mu chodziło? Nie trzeba być mądralą aby stwierdzić, że o uwagę , ale jaką? Był stary i brzydki.

Syli
Syli
16 dni temu
Reply to  Covid

Z jak zazdrośc. Rusz dupe z krzesła to też zarobisz

Anonimowo
Anonimowo
16 dni temu
Reply to  Syli

Tak jest. Zostań księdzem to się nie narobisz i zarobisz. Sami Ci przyniosą a niektórzy i dzieci przyprowadzą jak lubisz

Rozsądny
Rozsądny
16 dni temu
Reply to  Anonimowo

Różni są księża tak jak różni są ludzie. Kontrola jednak jest konieczna w każdym zawodzie i każdej grupie społecznej. Wystarczyłoby kontrolować i usuwać fałszywych. Wszyscy często milczą a na koniec udają, że nie wiedzieli w tym jest problem. Im wyżej tym gorzej kontrolować

Anonimowo
Anonimowo
10 dni temu
Reply to  Syli

O to chodzi,że byłem kilka razy u wójta bo wiedziałem , że jest praca. ten mi nic nie odpowiedział potem dowiedziałem się, że ten i ten jest już przyjęty. Banda kolesi.

Kuba
Kuba
9 dni temu
Reply to  Anonimowo

Wszędzie tak jest: w UG, w UM i w innych jednostkach.
Ot, takie życie…

Anonimowo
Anonimowo
6 dni temu
Reply to  Kuba

Można spróbować zawalczyć. Nie robić nic i po cichu gadać to też głupota. Niech się chociaż zainteresowani pomartwią parę miesięcy.

Mieszkanka
Mieszkanka
18 dni temu

Niech się znajdzie dobry kandydat ktory zadba o gminę,aby ruszono dalej z pracami i nowymi projektami ktore będą zrealizowane. Nie patrzmy w przeszlosc bo to nic nie da skupmy się na przyszlosci. Nie ma co się obsypywac wyzwiskami tylko dobrze się zastanowic przy wyborach bo nasz glos zdecyduje co dalej!!

Anonimowo
Anonimowo
18 dni temu
Reply to  Mieszkanka

Sama mądrość przez panią przemawia. Najlepiej kogoś nowego niepowiązanego układami bez przełożonych nad sobą

Mieszkanka
Mieszkanka
17 dni temu
Reply to  Anonimowo

Dokladnie. Taki co chcialby cos robic dla Nas czyli dla Gminy

Pyzdra
Pyzdra
12 dni temu
Reply to  Mieszkanka

Chociażby włączyć nocą oświetlenie uliczne.

Anonimowo
Anonimowo
6 dni temu
Reply to  Pyzdra

To podstawa, bo przewracać się w dzień to norma a nocą to wstyd.

Pyza
Pyza
17 dni temu
Reply to  Mieszkanka

W projektach unijnych są pieniądze i tu trzeba ich szukać. Stary wójt bał się pożyczki z Banu wziąć bo trzeba procent oddać. Stary człowiek stare myślenie. Cieszy się z tego co ma nie chce poznawać nowego.

Weronika
Weronika
10 dni temu
Reply to  Mieszkanka

Oj dobrze się zastanówmy, bo niektórzy po wyborze mają inne oblicze.

Anonim
Anonim
10 dni temu
Reply to  Weronika

Każdy się zmienia jak osiągnie cel, a jak nim jest mięciutki fotel, to jeszcze bardziej się zmienia.
Całuję po rączkach uśmiecha się, ale czyny nie idą w parze z gestami, skąd my to znamy? …

Anonimowo
Anonimowo
6 dni temu
Reply to  Anonim

Z Szydłowa? są Tacy desperaci co komplementy prawią 20 lat starszym kobietom. Ciekawe czy prawdziwe? Czopek?

Anonim
Anonim
6 dni temu
Reply to  Anonimowo

Nie, nie, ten obrazek to iście mławski obrazek, król Mławy całuje emerytki po rączkach, nisko się kłania, ale co mu w duszy gra, to już tylko on wie… na pewno nie dobro miasta i nie dobro mieszkańców…

Ania
Ania
5 dni temu
Reply to  Anonim

Stare całuje w ręce , młode w usta ale nie na ulicy.

Z woli
Z woli
19 dni temu

Pani Jola Ka.. radna to ma dzieci. Niech zajmie się wychowaniem. Bo ta polityka nie wplywa pozytywnie na nią. Druga sprawa to pokrój Krajewski, Łukasik, Markiewicz. Takie samo podejscie. nie zagłosuję na nią napewno.

Jagusia
Jagusia
19 dni temu
Reply to  Z woli

Bardzo słusznie!!!
Ewentualnie może w dalszym ciągu zajmować się kołem gospodyń wiejskich i powielać dobre obyczaje oraz uczyć wiejskie kobiety jak być prawdziwą matką Polką, że facetowi wolno wszystko, a jego kobieta ma wiernie czekać z miską wody do mycia nóg, kapciami gorącym obiadem,

Asia Sz
Asia Sz
17 dni temu
Reply to  Jagusia

Nie wierzę ,że to napisała kobieta. Pewnie jakiś chłop ukrywa się pod tym pseudonimem bo głupszej wypowiedzi nie można wymyślić. Mężczyźni do garów
i dzieci a kobiety do rządzenia bo jesteśmy mądrzejsze

Anonimowo
Anonimowo
16 dni temu
Reply to  Asia Sz

Oj Asiu, na religii jak widzę się nie uważało.
Ponadto trzeba słuchać ministra od oświaty, Czarnka czy jak mu tam, a będziesz wiedziała gdzie twoje miejsce.
Jola nie nadaje się na wójta, już z racji tej, że jest z PIS, najwyżej na przewodniczącą KGW, ale to mieszkańców tej gminy, a gmina pisowska jakby nie było.

Last edited 16 dni temu by Anonimowo
Asia Sz
Asia Sz
16 dni temu
Reply to  Anonimowo

Ta wypowiedz do której się ustosunkowałam dotyczyła kobiety i jej miejsca w różnych strukturach społecznych nie zaś przynależności partyjnej . Czytanie ze zrozumieniem u Ciebie szwankuje.

Jagusia
Jagusia
16 dni temu
Reply to  Asia Sz

Asiu jestem kobietą. Głupia wypowiedź?
Moje wypowiedzi są takie same jak wypowiedzi obecnego rządu. Jeśli uważasz, że moja wypowiedź jest głupia, tzn. że się zgadzamy i mamy takie same zdanie o „mądrości i ynntelygencji” obecnego rządu.
Anonimowo odpowiedział ci prawidłowo.
Przemysław Czarnek tak widzi rolę kobiety: ma rodzić dzieci i czekać, aż niewierny mąż się nawróci.
Przeczytaj sobie kobieto:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26361580,przemyslaw-czarnek-tak-widzi-role-kobiety-ma-rodzic-dzieci.html

Asia Sz
Asia Sz
16 dni temu
Reply to  Jagusia

Zawsze słucham mądrych ludzi niezależnie od płci. A głupich wysłucham a i tak zrobię swoje. To ,że ktoś jest przy władzy nie znaczy , że jest autorytetem, nawet jeśli jest prezydentem, papieżem lub innym prominentem. Człowiek mądry może mieć różną przynależność religijną, partyjnąale dobrze służyć ludziom na stanowisku które mu powierzono.

Anonimowo
Anonimowo
16 dni temu
Reply to  Asia Sz

To bardziej wygląda jak autoreklama. Może to Asia K zamiast Asia Sz? 🙂

Asia Sz
Asia Sz
16 dni temu
Reply to  Anonimowo

Panią Jolantę K znam z facebooka,, bilbordów i miałam przyjemność współpracować w agencji restrukturyzacji. Powinowactwo nasze i bliższa znajomość jest zatem wykluczona.
Ja już epizod polityczny za sobą mam i wójtem w tym bałaganie czy innym nie chcę zostać. Jednak pisać o osobach gdzie ich miejsce denerwuje mnie i na tym dyskusję kończę na zawsze.

Pyzdra
Pyzdra
17 dni temu
Reply to  Z woli

Znam wiele kobiet na stanowisku z rodziną a i samotne matki. Są dobrze zorganizowane, mądre, uczciwe , dbają o pracę i opinię na swój temat oraz miejsca pracy. Zatrudnianie takich kobiet na wysokich stanowiskach to tendencja światowa. Ale chyba już przepadło…

Pyzdra
Pyzdra
12 dni temu
Reply to  Z woli

Każdy chce władzy i pieniędzy. Innych ma gdzieś.

Iwona
Iwona
6 dni temu
Reply to  Pyzdra

Czopek jest w tym dobry.

Paweł Witkowski
Paweł Witkowski
19 dni temu

Szanowni Państwo,
Bardzo proszę aby bez względu na Państwa zapatrywania nie wypowiadać się w komentarzach źle o zmarłej osobie. Kim by ta osoba nie była, nie wypada tak postępować. Nie świadczy to o braku szacunku dla zmarłej osoby i jej rodziny ale świadczycie brakiem szacunku dla samych siebie.
Życzę odrobiny refleksji nad swoim postępowaniem.
Paweł Witkowski

Anonimowo
Anonimowo
19 dni temu

Czyli rozumiem panie Witkowski że jak ktoś w życiu nakradł, ludzi nakrzywdził wyzywał wszystkich od najgorszych (o czym pan sam wiesz najlepiej) to po śmierci już słowa wspomnieć nie można? Każdy pracuje swoim życiem na opinię o sobie zarówno za życia jak i po śmierci. Idąc tokiem pana rozumowania, ani złego słowa nie można by powiedzieć np. o Stalinie, Hitlerze, biskupie Wesołowskim czy innych złoczyńcach tylko dlatego żę umarli.
A zreflektuj się pan sam. Zastanów się nad spojrzeniem w lustro. Czy możesz z czystym sumieniem.

Anonimowo
Anonimowo
18 dni temu
Reply to  Anonimowo

Mogło by się wydawać że Bóg cię opuścił .NIE – wierz mi nie opuścił, tylko ty oddalasz się od niego.
„Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni, nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni, odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone”
(Ewangelia wg św. Łukasza 6, 37)

Anonimowo
Anonimowo
18 dni temu
Reply to  Anonimowo

“oko za oko, ząb za ząb, rękę za rękę, nogę za nogę” (Wj 21, 24)

Pyzdra
Pyzdra
15 dni temu
Reply to  Anonimowo

Wystarczy że zdejmą ze stołka jego brata mentalnego Dyrektora sp Szydłowo. To też dobry człowiek jest. Ale pandemia się jeszcze nie skończyła.

Iwona
Iwona
6 dni temu
Reply to  Anonimowo

,,godzina za godzinę, stanowisko za stanowisko. obelga za obelgę” Wielu ma dzieci, matkę , żonę na utrzymaniu a w Naszej Gminie wychodzi, że tylko niektórzy. To śmieszne!

Observer
Observer
18 dni temu

Niezła taktyka Panie Witkowski… chce pan sobie kupić względy u popleczników byłego wójta, no a jest ich co niemiara, bo to niemal pół gminy 😀 . Trzeba przyznać mądre, wyważone podejście.

Marta
Marta
17 dni temu
Reply to  Observer

Na ile znam Pana Pawła to nie musi to wynikać z kampanii przedwyborczej. To o co zaapelował wynika raczej z jego dobrego wychowania i wartości jakimi się kieruje. Przecież nie wiemy czy będzie kandydował. A jeśli tak to zachowa się w swoim stylu Mamy tego przykład, inteligentnie i z szacunkiem dla innych, jak zawsze. Takich nam potrzeba. Od wielu lat pracował na szacunek i zaufanie społeczne. Swoim postępowaniem przywraca Pan wiarę w ludzi Panie Pawle. Dużo zdrowia życzę.
Marta P

Pyzdra
Pyzdra
17 dni temu

Miałem Pana za mądrego człowieka. Proszę się nie wypowiadać. bo były wójt Pana by nie bronił. Niech broni go żona, bo ta też miała dużo do powiedzenia. Teraz zaniemówiła ? Nie ma ochronki? Pan pilnuje swoich spraw dobrze radzę.

Anonimowo
Anonimowo
19 dni temu

Na szczęście odpadnie teraz argument zwalniania ludzi którym straszył w poprzednich wyborach kandydat. Żaden z nowych wójtów nie będzie robił w swoje gniazdo i zwalniał swoich. Chyba, że mu z PISu nakażą bo wiadomo kto rządzi jak rządzi PIS

Iwona
Iwona
6 dni temu
Reply to  Anonimowo

Można się jeszcze zapisać.

Anonimowo
Anonimowo
19 dni temu

Jest jeden tylko dobry kandydat na wójta który nie bał się wyrazić swojego zdania i nie przyklaskiwał wszystkim (nawet głupim) pomysłom byłego włodarza. To mądry dobry i uczciwy człowiek co nie pozwoli na kurniki w całej gminie jak ta jedna co się pcha na stołek

Kazik
Kazik
18 dni temu
Reply to  Anonimowo

Ten rzekomo wspaniały kandydat z pewnością sam o sobie wyraża zdanie że jest mądry i uczciwy. Dajcie mu stołek to zobaczycie jak będzie rządził z białą damą. A kiedyś przyjaciel Ś.P

Anonimowo
Anonimowo
18 dni temu
Reply to  Kazik

Święta prawda , gość ma parcie na władzę

KTOS
KTOS
18 dni temu
Reply to  Kazik

Święta prawda sam o sobie ma duże mniemanie i chory na władzę

Knur
Knur
18 dni temu
Reply to  Anonimowo

Uważam, że świnie śmierdzą jeszcze bardziej niż kurniki, a jeden z kandydatów jeśli nie na kurniki to z pewnością będzie miał parcie na chlewnie a wtedy gminę Szydłowo zaleje fetor . ..

Iwona
Iwona
6 dni temu
Reply to  Anonimowo

Po co uparliście się na kurniki , które dają miejsca pracy dzięki którym ludzie z Gminy nie umierają ? Chyba jednak były wójt wyprał wam mózgi! sam stworzył jakie miejsca pracy? Stołki dla znajomych w Szkołach i Gminie!

Media
Media
19 dni temu

Ludzie co to się dzieje.

Julia
Julia
10 dni temu
Reply to  Media

Chlew i Kurniki to miejsce dla ludzi z Gminy i Szkoły w Szydłowie bo tak się zachowują. Nażreć się nachapać forsy i do domu.

Anonimowo
Anonimowo
19 dni temu

No zobaczymy jak poprzednia władza wszystko rzetelnie robiła, np. przetarg, wydatkowamie publicznych pieniędzy itp. Oj zobaczymy. Audyt będzie. Pozdrawiam

incognito
incognito
19 dni temu
Reply to  Anonimowo

Podobno Prezes jak Go nazywają koledzy ze strachu przed audytem w akcie desperacji ma zamiar wystartować i bezapelacyjnie wygrać !!!

Anonymous
Anonymous
19 dni temu

Ktoś musi być „komisarzem”. .

Cma
Cma
19 dni temu

P W chyba bez konkurencji, więc można być dobrej myśli

Alka
Alka
19 dni temu
Reply to  Cma

Witkoś to The best kandydat Ale cz będzie chciał?

Anonimowo
Anonimowo
19 dni temu
Reply to  Cma

Pirug wójtem?? Śmiech na sali. Toć on by całą gminę przepił HAHAHAHAHHA

Psych
Psych
18 dni temu
Reply to  Anonimowo

Takie oszczerstwa wyssane z palca to trochę dziecinne.
Zaznacze, ze zawiść to cecha destrukcyjna towarzyszaca osobom malo inteligentnym emocjonalnie

Anonimowo
Anonimowo
17 dni temu
Reply to  Psych

Jakże adekwatny nick. Zaznaczę, że nie chodzi tu o psychologa.

Anonimowo
Anonimowo
17 dni temu
Reply to  Anonimowo

Nie chodzi o nick tylko o mądrość w wypowiedzi. A ta jest. Ten psych ma wiedzę.

Marzena
Marzena
6 dni temu
Reply to  Anonimowo

Chyba od psychiatry bo to blisko.

ania
ania
6 dni temu
Reply to  Psych

To nie czytaj, idź się pomodlić.

Anonimowo
Anonimowo
17 dni temu
Reply to  Anonimowo

Forma twojej wypowiedzi świadczy o twojej dysfunkcji w formie deficytu rozwojowego. Ten z kolei objawia się szyderstwem z zazdrości. Zazdrość z kolei zatruwa ci życie.Tak na przyszłość polecam wizytę u psychiatry.

Anonimowo
Anonimowo
17 dni temu
Reply to  Anonimowo

Już niem psych, tylko anonimowo?
Może sam udaj się do psychiatry zanim zaczniesz komuś zalecać.

Last edited 17 dni temu by Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
16 dni temu
Reply to  Anonimowo

Czyżby zaburzenie dysocjacyjne osobowości? Do nicku Psych pasuje jak ulał. I ten pseudopsychologiczny bełkot. A może zastosować tu starą zasadę „Medice, cura te ipsum”?

Asia Sz
Asia Sz
6 dni temu
Reply to  Anonimowo

Widzę że masz szeroką wiedzę z psychologii, polityki, religii. Kim jesteś w życiu?

Psych
Psych
6 dni temu
Reply to  Anonimowo

Już byłem. a Ty?

ania
ania
6 dni temu
Reply to  Anonimowo

Lepiej niż Czopek bo ten umie krzyczeć na dzieci, prawić komplement starszym paniom, biegać po boisku już nie bo przytył i zasilać swe konto pieniędzmi z Gminy.

Zas
Zas
19 dni temu

Nie ma się co napinać, posiedzi 2 miesiące, a potem Witkowski i tak wygra wybory.

Vader
Vader
19 dni temu
Reply to  Zas

Młody czy stary startuje?

Ania Sz
Ania Sz
6 dni temu
Reply to  Vader

Obydwaj. zawsze któryś wygra

Mieszkaniec Szydłowa
Mieszkaniec Szydłowa
19 dni temu
Reply to  Zas

Skąd masz takie informacje, że startuje. Mieszkańcy powinni wreszcie wybrać takiego wójta, który będzie szanował każdego człowieka, a taki kandydat niebawem się pojawi. Mam obawy, że ten Pan PW tak przesiąkł swoim poprzednikiem, że będzie kontynuował jego dzieło, a jak to wyglądało, to prawie każdy wie. Skoro mowa w komentarzach o kandydatce, to sprawdźcie kto będzie jej sponsorował kampanię i co będą oczekiwali w zamian. Jak chcecie mieć fetor w całej gminie, to głosujcie na tą Panią.

Wasyl
Wasyl
19 dni temu

PW kulturalny miły wykształcony uczciwy znany lubiany doświadczony zaangażowany uczynny dobry szanowany człowiek
Po prostu jest nie musi się pojawiać

Wasyl
Wasyl
19 dni temu

Ten co się pojawi to ten co innych bezpodstawnie używa i obraża słowem złodzej

Anonymous
Anonymous
19 dni temu
Reply to  Wasyl

No z tego co wiem to sąd go od słowa złodziej to uniewinnił. Mimo że koledzy chcieli mu wkrętkę zrobić.

Anonimowo
Anonimowo
19 dni temu
Reply to  Wasyl

Nie jest tajemnicą że świadkowie byli podstawieni (WSTYD PANOWIE)

Ania Sz
Ania Sz
6 dni temu
Reply to  Anonimowo

Wiele sytuacji w Gminie i Szkole sp Szydłowo było ustawką.

Mieszkaniec Trzcianki
Mieszkaniec Trzcianki
18 dni temu

Będzie fetor, jak będą chlewnie na całej gminie. Wiem, bo mieszkam w pobliżu stojących już

Anonimowo
Anonimowo
17 dni temu

Piszesz poprzednikiem. Czyli co, PW jest już Wójtem ? Jak jeszcze nie to jednak bierzesz go za pewniaka.

Anonimowo
Anonimowo
19 dni temu
Reply to  Zas

Oj nie wiem czy tak będzie

CiasnyWiesiek
CiasnyWiesiek
20 dni temu

Podobny do Lecha

Bury
Bury
20 dni temu

Te pan to od wicestarosty koleś najpierw LOzmarnowane potem szpital wydział komunikacji ARIMR wszystko kolesie

Anonimowo
Anonimowo
20 dni temu
Reply to  Bury

Wszystko teraz obsadzają swoimi: miernymi ale wiernymi.
W PIS sami fachowcy od roz….nia.

Ccc
Ccc
20 dni temu
Reply to  Bury

Przyklad od poprzedniej władzy to co się dziwisz

Anonimowo
Anonimowo
20 dni temu

organista z Dąbrowy nie poradził sobie w Agencji Rolnej ale za to BMW, KUMPEL VICE ZBYSIA

żaba
żaba
20 dni temu
Reply to  Anonimowo

żal doope ściska

Last edited 20 dni temu by żaba
blik
blik
20 dni temu
Reply to  Anonimowo

WR przedstaw się

Media
Media
20 dni temu

Nie wiecie wszystkich z PiS do jednego brudnego wora. Są jeszcze ludzie nie rozspsuci uczciwi pozdrawiam

pinokio
pinokio
20 dni temu
Reply to  Media

Wymień tych nierozpsutych uczciwych i na dodatek jeszcze myślących z PIS, którzy są szanowanymi ludźmi.
Jeśli są, to na palcach jednej ręki można ich policzyć. Podejrzewam, że tacy już dawno pożegnali się z PIS.
Byli, ale się po prostu zmyli i dziś nawet nie chcą być kojarzeni z tą mafią.

Solidarny
Solidarny
20 dni temu

Kto wystartuje na wójta? Wszędzie chce Kiełbiński Ale on….Na pewno przegra. Chyba w pis opamiętaja się i wystawią kto masz szansę. Bo statysta on już był jako kandydat na burmistrza. Tylko un wszędzie chcę…

z bliska
z bliska
18 dni temu
Reply to  Solidarny

Kiełbiński to nieudacznik, to straszny cienias, najlepiej jakby wystawili WOJCIECHA KRAJEWSKIEGO, to jest dopiero „agent”=== ktory wszystko [potrafi.

Kkl
Kkl
20 dni temu

Pracował również w firmie prywatnej o czym nie raczy wspomnieć.

Wyborca
Wyborca
20 dni temu

Jola dasz radę pomożemy ci teraz albo nigdy!!!

Igor
Igor
20 dni temu
Reply to  Wyborca

Brawo Pani Jolu

Anonimowo
Anonimowo
19 dni temu
Reply to  Wyborca

To ta pani Jola z UG Szydłowo?

Kuba
Kuba
19 dni temu
Reply to  Anonimowo

Nie, to ta pani z koła gospodyń wiejskich w Sławogórze czy w Dębsku, coś tak 😀

Obserwator
Obserwator
20 dni temu

Jeszcze nie zaczął, a już drwiący uśmieszek ! Nikt mnie nie ruszy ! Jestem namaszczony z jedynej słusznej Partii ! Pokażcie Mu mieszkańcy Gminy Szydłowo, jak na Niego czekacie !

Ccc
Ccc
20 dni temu
Reply to  Obserwator

Taki z ciebie obserwator jak z koziej….

janusz
janusz
20 dni temu

No litości….. Kampania ruszyła już pełną gębą. Zrobili dla p. Joli dobry start o fotel wójta wsadzając na komisarza człowieka od niczego ale wiernego. Brawo za strategię, brawo.

tyeh
tyeh
20 dni temu

nie mogę znaleźć w karierze wymienionej funkcji organisty, którą pełnił

Pyzdra
Pyzdra
15 dni temu
Reply to  tyeh

I w tym był najlepszy. A może będzie nam przygrywał do roboty w Gminie.

Były
Były
20 dni temu

„Wybitny fachowiec z PiS……..dzielstwa” – spadochroniarz znalazł sobie „gniazdko” w Mławie! WSTYD – Pisowcy ! Szydłowo to lewackie i peeselowskie”dominium”. Nauczcie Go chłopy z Szydłowa i okolic – pokory , bo nie wie , gdzie trafił!

Zenek
Zenek
20 dni temu
Reply to  Były

ale jesteś mądrala. Śmiechu warte

zonix
zonix
20 dni temu
Reply to  Były

Może jesteś lepszy??????????????

jan
jan
20 dni temu
Reply to  Były

Najlepiej jakby był z Pzeelu . CHA Cha

Marcin
Marcin
20 dni temu

Po tym uśmieszku widać odrazu, że będą braki w kasie Gminy! Człowiek Pinokia!

Kevin
Kevin
20 dni temu

To człowiek Pinokia! Kasta PiS!

Igor
Igor
20 dni temu

Pracą w prywatnej firmie nie „zhańbił” się.

Brc
Brc
20 dni temu

Aż przykro patrzeć na tego pana, nie mającego pojęcia o niczym. Szkoda tylko, że nie wskazano miejsc jego pracy gdzie jest do dzisiaj mnóstwo brudów.. Trzymaj się gmino

cccccccccccccccc
cccccccccccccccc
20 dni temu
Reply to  Brc

najlepiej to kogoś oczerniać. Polakom to najlepiej wychodzi

Pyzdra
Pyzdra
15 dni temu

Bo się boją po tym co było za poprzedniego wójta.

Hela
Hela
20 dni temu
Reply to  Brc

na miejscu tego Pana sprawdziłbym kto ty jesteś

Maria
Maria
19 dni temu
Reply to  Hela

No tak. Pisowskie metody. „Sprawdzic kto ty jestes” jest wolnosc slowa (jeszcze) kazdy moze wyrazac swoje zdanie. Ale pisiory nie lubia kiedy rzuca im sie prawde w oczy.

colter
colter
20 dni temu
Reply to  Brc

Brc mam cię, Bekniesz za oczernianie

Osmiogwiazdkowiec
Osmiogwiazdkowiec
20 dni temu

ło Matko

Kristof
Kristof
20 dni temu

Zaczalbym od wszelakich kontroli audytu, itp 😉

Anonimowo
Anonimowo
20 dni temu
Reply to  Kristof

To taki Pćim w małej skali

Gangrena
Gangrena
20 dni temu

Mój mąż z zawodu jest dyrektorem

Anonimowo
Anonimowo
20 dni temu

To teraz takie zwyczaje???????????????
no ciekawe…
Pis du lino. Jak ja was kocham pis…y.

Last edited 20 dni temu by Anonimowo
139
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x