Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 11 stycznia


Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 11 stycznia br. godz. 10:00 mamy wykazanych w ostatniej dobie 1 nowe zakażenie i brak przypadków śmiertelne z powodu chorób współistniejących i z powodu COVID-19. 


W województwie mazowieckim odnotowano 627  przypadków zakażeń, 9 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących. W kraju liczba zakażeń wyniosła 4622, z powodu chorób współistniejących zmarło 65 osób, z powodu COVID-19 – 10.

 

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
4 1 vote
Oceń artykuł
guest
17 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Artur
Artur
1 rok temu

Covid covidem, ciekaw jestem czy Mławscy restauratorzy pójdą w ślady innych ludzi z całej polski i otworzą puby, restauracje, siłownie, baseny itd. W końcu ludzie zaczeli myśleć o co tu jest grane. Rząd Polski odkupuje hotele, restauracje od osób które niestety dopadło bankructwo. Oznacza to, że nas ludzi trzeba okraść do zera, a wszystko stało się Państwowe.
Dość tych kłamstw, nakazów i zakazów!!!
CZAS STAWIĆ CZOŁA TYM KLAMSTWOM MORAWIECKIEGO I NIEDZIELSKIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JEDNOCZMY SIĘ OTWIERAJMY LOKALE, BAWMY SIE!!!!!!!!!

Kim
Kim
1 rok temu
Reply to  Artur

Dokładnie

Dziaders76
Dziaders76
1 rok temu
Reply to  Artur

ludzie za okupacji nie mieli dostępu do jedzenia, ogrzewania a tym bardziej do rozrywek. A WY macie full wypas otwarte sklepy , biblioteki internety i netflixy . I co jest problem zatrzymać się na chwilę . W dupach się po przewracało .. ciągle mało ..ciągle źle… Cola jest po 8zł następny dramat .

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  Dziaders76

Przesyt dobrobytu. Roszczeniowa postawa i bezdenna głupota. A także egoizm. Pozdrawiam.

Kim
Kim
1 rok temu

Pozamykaliscie wszystko abdo marketów wchodzą tłumy ludzi o jakoś to wam nie przeszkadza

cowit
cowit
1 rok temu

pozamykać kościoły i dworzec pkp . Jest biletomat po co kasy prywatne i koszta ogrzania.

Ksiądz
Ksiądz
1 rok temu
Reply to  cowit

A w czym Ci kościół przeszkadza? Jeśli nie chcesz nie musisz wchodzić ?

Kim
Kim
1 rok temu
Reply to  Ksiądz

To tak samo jak z restauracją w czym wam przeszkadza nie chcesz nie musisz wchodzić

Kozokoko
Kozokoko
1 rok temu
Reply to  Kim

Tak samo duże sklepy spożywcze. Przecież tam wchodzi ile osób chce, żadnego ograniczenia. W takim sklepie prędzej złapać coś niż na basenie. Zamknięcie basenów, siłowni to jest dopiero absurd. Jeśli pozwolimy sobie na takie rządzenie jak obecnie ‚a może tak, a może tak’ to będzie druga Słowacja. Pod domami blokami wojsko i bez negatywnego testu ani mi się waż wychodzić. Niedługo będą strzelać do obywateli.

ozdrowieniec
ozdrowieniec
1 rok temu
Reply to  Kozokoko

i tak powinno być. bez neg testu zakaz chodzenia i wychodzenia z domu

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  ozdrowieniec

Tylko zaraz by się podniósł krzyk: „a gdzie nasze swobody obatelskie?”. Wolność koronasceptyka zwanego dalej „covidiotą” kończy się tam, gdzie zaczyna się moja. Eeeech… Ale ten Covid jest niekonstytucyjny…

srs
srs
1 rok temu
Reply to  Kim

tak samo futro z norek. nie chcesz nie wkładasz. A jednak są fani futer z norek . To muszą zakazać i nosić te wstrętne produkty z plastiku.

ozdrowieniec
ozdrowieniec
1 rok temu
Reply to  srs

co wybrac futro z norek, czy kurtke markową wykonanaa w Bangladeszu przez 8 letnie dzieci , które pracują w fabryce po kilkanascie godzin dziennie . i co wybierzesz? bo ja futro.

ozdrowieniec
ozdrowieniec
1 rok temu
Reply to  Kim

w ogóle Panie KIM nie powinieneś wychodzić na ulice, pewnie covid cię ominął, gdybyś ciężko to przeszedł, zapewne miałbyś inny pogląd. proszę myśleć tez o innych. Z moich spostrzeżeń wynika, że ludzie pomimo choroby nie robią testów. A dlaczego? żeby nie „zamknąć w mieszkaniu” na kilkanaście dni siebie i rodziny, żeby wynagrodzenia części nie stracić, itd. Chodzą i roznoszą wirusa. silne osobniki łatwo i lekko przejdą chorobę, nawet nie zauważą. Ale osoby mało odporne przypłacą głupotę innych zdrowiem a i życiem. W naszym społeczeństwie 2/3 to EGOIŚCI.

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  ozdrowieniec

Łagodnie Pan to ujął. Takie coś nie zrozumie dopóty, dopóki nie zachoruje poważnie, albo nie straci kogoś bliskiego. Kolejne pytanie, czy „takie coś” jest zdolne do myślenia i uczuć wyższych? Myślę, że raczej priorytetem dla niektórych jest nażreć się, wyspać, schlać itp.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Dla ciebie priorytetem zaś jest donieść na kogoś, że nie ma maski i czekaqć jak się zjawi patrol i spisze parę osób i wlepi im mandaty. Ot, nieciekawe masz życie jak widać. Żadnych zainteresowań, tylko komuś dokuczyć, tak tu na portalu jak i na ulicy czy w sklepie. Jak można pisać o drugim człowieku; „takie coś” itp.? To jest ta twoja kultura?

cowit
cowit
1 rok temu
Reply to  Ksiądz

Jak pozamykać to dlaczego nie kościoly ?

17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x