Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 27 grudnia


Jak podaje Ministerstwo Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 27 grudnia br. godz. 10:00 mamy wykazanych w ostatniej dobie 3 nowe zakażenia i żadnego zgonu z powodu chorób współistniejących i COVID-19.


W województwie mazowieckim odnotowano 532 przypadków zakażeń, 8 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących. W kraju liczba zakażeń wyniosła 3678, z powodu chorób współistniejących zmarło 51 osób, z powodu COVID-19 – 6.

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
4 2 votes
Oceń artykuł
guest
12 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu

Pandemia, oprócz wywołanych skutków ekonomicznych: inflacji, masowych możliwych bankructw, obnażyła również nieprawdopodobne sobiepaństwo, głupotę, brak empatii i skrajnie egoistyczne zachowania. Pokazała nam, w jakim miejscu, jako społeczeństwo, jesteśmy. I jak daleko nam do pogardzanych Azjatów, którzy dzięki dyscyplinie, lepiej sobie radzą z Covidem. Ale cóż, prawdziwy Wolak musi stanąć okoniem. On wie lepiej, nawet wtedy, gdy prostego artykułu nie jest w stanie zrozumieć. Wtórny analfabetyzm wespół z ociężałością umysłową (ten ostatni problem był przemilczany w czasach głębokiej komuny) wraz z butą i pychą stanowią idealny przepis na katastrofę zarówno ekonomiczną, jak i w Służbie Zdrowia.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Zajmij się ochroną obiektu a nie nudzi Ci się i tworzysz chore teorię

szczurnamiotle
szczurnamiotle
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Wiesz mądralo, że super się określiłeś.
Wypisz, wymaluj – naszkicowałeś właśnie swój własny portret.
Przeczytaj swoje wypociny jeszcze raz i jeszcze raz i weź je sobie do serca.

Nienawidzę facetów o takim charakterze jak twój, tzn takich wszystkowiedzących, którzy uważają się za-najmądrzejszych, najwspanialszych jakby pozjadali wszystkie rozumy, a są tylko i wyłącznie zwykłymi du.pkami, niewartymi jednego splunięcia.

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  szczurnamiotle

Przecież to zwykły komuch 60+ takim powinno się internet zablokować

Domi
Domi
1 rok temu
Reply to  Mława

I ciągle pisze jedno i to samo,codziennie pisze bzdury o maskach itd.nawet w święta.Czy on nie ma swojego życia,tylko zajmuje się krytykowaniem innych,i ubliza innym ludziom.Ten człowiek to zgorzkniały emeryt który uważa,ze wszystkie rozumu pozjadal.Chce być mądrzejszy od Pana Boga,ale mu nie wychodzi,zero szacunku i kultury ma do innych.

Giuseppe
Giuseppe
1 rok temu
Reply to  szczurnamiotle

Tjaaaa.. Podobno jesteś kobietą. Eeeeeech… Mimo wszystko życzę miłości i wszystkiego dobrego. Poczucie własnej wartości nie jest tożsame z pychą. Nie uważam się za wszechwiedzącego, ale wiedzę zdobywałem ciężką pracą. To źle? Łże-elity…. A swoją drogą nick „szczurnamiotle” może świadczyć o braku sympatii do samej siebie.

Edyta Bandyta
Edyta Bandyta
1 rok temu
Reply to  szczurnamiotle

Ale jesteś marna laska. Odleć na tej miotle. Co się czepiasz? Józek prawdę napisał. Trudno to pojąć? Ludziska umierają, a Ty swe mądrości i obelgi produkujesz. Sama jak chodzę do sklepów to widzę ludzi bez masek takich mądrali jak ty.

Domi
Domi
1 rok temu
Reply to  Edyta Bandyta

Pewnie jesteś córka Pana Giuseppe,inaczej Józefa,takie same poglądy i brednie piszesz.Wiekszosc przejzała na oczy,a Ty dalej klapki na oczach masz i nic innego tylko covid,covid.

szczurnamiotle
szczurnamiotle
1 rok temu
Reply to  Edyta Bandyta

Co ty możesz o mnie wiedzieć.
Stosuję się do obostrzeń, noszę maseczkę, ale czy ciągle trzeba wyzywać innych ludzi i pisać w kółko to samo? – to pisanie nic nie zmieni.
Gdzie widzisz jakieś obelgi w moim komentarzu? Ja tylko piszę prawdę o imć panu Józiu, który ciągle się czepia innych i ciągle innych wyzywa. Każdego poprawia, bo uważa się za alfę i omegę, a wcale nie jest alfą i omegą, co najwyżej omegą.
Komentarze Józia zioną nienawiścią do ludzi. Pisze na okrągło jedno w kółko i w sumie nic mądrego oprócz prowokacji. Samotny, stary kowboj, który winien zająć się sobą i swoim życiem oraz winien zmienić stosunek do innych.
Marna laska? 😀 – laską to może i byłam, ale… przytyłam 😀
Wybacz, ale o twoim poziomie intelektu nie będę się wypowiadać.

Edyta Bandyta
Edyta Bandyta
1 rok temu
Reply to  szczurnamiotle

Opluwać chcesz innych? Nazywasz gościa dupkiem choc ma sporo racji. Ludzie olewaja zasady. Ziutek może i za czesto, ale powtarza słuszne rzeczy. A Ty, stara panno weź sie ogarnij. Albo miotłe pogryź.

Kot
Kot
1 rok temu
Reply to  Giuseppe

Z Gustawa Konrad, nic nie pomoze .ani zabory ,ani niewola, ani powstania.Mickiewicz był optymistą, szkoda słów, losy się muszą toczyć własną drogą

Covid
Covid
1 rok temu

I do wakacji będzie po zamiatane jeśli chodzi o szczepionki . Przy okazji przypomniała mi się niejaka szczepionka która była stosowana wojsku polskim DelBeta ..

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x