Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus. Cały wydział komunikacji na kwarantannie


Dzisiaj i przez najbliższy tydzień zamknięty pozostanie wydział komunikacji mławskiego starostwa. To efekt stwierdzenia u jednego z pracowników tego wydziału koronawirusa.


Ponieważ pracownik z dodatnim wynikiem testu miał styczność praktycznie ze wszystkimi pozostałymi pracownikami, sanepid już nakłada kwarantannę na wszystkich pracowników tego wydziału, na której przebywać mają na razie do 19 października. Na kwarantannę trafią też członkowie rodzin pracujący w starostwie.

– Decyzja sanepidu oznacza, że wydział został już dziś zamknięty i tak pozostanie na czas kwarantanny. Dokumenty interesanci mogą tak jak dotychczas składać w starostwie powiatowym przy ulicy Reymonta – mówi starosta Jerzy Rakowski.

JK

Na swojej stronie internetowej starostwo zamieściło też komunikat o treści:

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Mławskiego,

mając na względzie zapewnienie bezpieczeństwa i zminimalizowanie ryzyka zarażenia się koronawirusem SARS – CoV2 wywołującego zachorowanie na COVID-19,

w związku z faktem objęcia przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mławie wszystkich pracowników Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Mławie kwarantanną, w wyniku potwierdzenia  obecności koronawirusa SARS-CoV- 2 wywołującego zachorowanie na COVID-19, informuję iż zachodzi szczególna potrzeba czasowego zawieszenia bezpośredniej obsługi Klientów Wydziału Komunikacji zlokalizowanego przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 8A.

Przewidywany termin przywrócenia bezpośredniej obsługi Klientów to 20 października 2020r.

Proszę o składanie wszelkich wniosków i pism do głównego budynku Starostwa Powiatowego w Mławie przy ul. Władysława Stanisława Reymonta 6 bądź poprzez Portal Zaufania Publicznego – E-PUAP: adrs skrytki: /powiatmlawski/SkrytkaESP lub pocztę elektroniczną: [email protected].

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 023 655 34 24.

                                                                                                       STAROSTA MŁAWSKI

Jerzy Rakowski

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
3 1 vote
Oceń artykuł
guest
31 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
widzę
widzę
1 rok temu

W urzędach ci sami ludzie od lat jak to możliwe?

Gość
Gość
1 rok temu
Reply to  widzę

Bo może nie każdy skacze z kwiatka na kwiatek ??? Bo jeśli jesteś dobrym pracownikiem, ta praca Ci odpowiada i chcesz pracować to czemu szukać innej pracy? Chyba że tak jak Ty chcesz się nie narobić a zarobić wtedy nie siedzisz od lat w tej samej firmie czy urzędzie tylko szukasz frajera który będzie Ci płacił za siedzenie. Bo nie wiem czy wiesz ale nie tylko w urzędach ale też w prywatnych firmach niektórzy pracują o lat…

ola
ola
1 rok temu
Reply to  widzę

tu u masz wuja tama masz wuja i znajomości od ptaszka.

Gość
Gość
1 rok temu
Reply to  ola

O jej jaka biedna że wuja nie ma, jaka nie zaradna że trzeba się popłakać i swoją złość wylać, no jakie nieszczęście…. trzeba było się uczyć to teraz byś nie pisała takich głupot….

Nauczyciele
Nauczyciele
1 rok temu
Reply to  Gość

A Ty pewnie po gimnazjum reszta wuj .Można można.

Ups
Ups
1 rok temu

Ludzie! Czy to ważne kto gdzie ma rodzinę? Ważne, że każdy pracuje na swoje a nie wyciąga rękę po zasiłek. W tej informacji najważniejsze jest to, że jedna osoba mogła zarazić kilkadziesiąt innych. Każdy boi się o siebie i swoich najbliższych. Nieważne gdzie pracuje, z jakiej jest partii i jaki ma kolor oczu. To za chwilę może spotkać każdego z nas niezależnie od tego czy wierzymy w covid lub cokolwiek innego. Bądźmy dla siebie po prostu mili. Tylko tyle albo i aż tyle.

Ola
Ola
1 rok temu
Reply to  Ups

Stuknij w stół, a nożyce…….

Ups
Ups
1 rok temu
Reply to  Ola

Żaden stół i nożyce. Cała prawda o mławiaczkach

POLA
POLA
1 rok temu
Reply to  Ups

Widzę że od samego początku w komentarzach ,ola, ewidentnie drąży temat, szuka jakiejś sensacji… jeśli jesteś taka odważna napisz swoją opinię publicznie np. na FB tam też pokazał się artykuł odnośnie koronawirusa w Mławskim wydziale… Niech lepiej każdy zajmie się sobą… swoją pracą… i swoją rodziną….
Właśnie tacy są Polacy że nawet podczas tragedii która właśnie odgrywa się w Polsce przez koronawirus nie potrafią sobie współczuć, tylko szukać sensacji, wyśmiać, zgnoić drugą osobę i przez co ? Tylko i wyłącznie przez zazdrość! , olu , oby Ciebie i twoją rodzinę nie spotkał ten wirus tak jak teraz spotkał pracowników wydzialu komunikacji i ich rodziny…

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  POLA

Bardzo słusznie. Można tylko dodać, że do końca bieżącego roku prawdopodobnie połowa Polaków ma się w sumie zarazić, a więc Olu uważaj, bo prawdopodobnie i o twoją rodzinę też zahaczy, oby łagodnie.

Ola
Ola
1 rok temu
Reply to  mławianka

Proszę przeczytać treść artykułu że zrozumieniem

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  Ola

O co ci biega? O to że pracownik zarażony miał styczność ze wszystkimi pracownikami? – To przecież chyba normalne w tak małym wydziale.
Oprócz dokładnego czytania naucz się myśleć.

Ola
Ola
1 rok temu
Reply to  mławianka

Odsyłam do literatury na temat poziomów czytania tekstu że zrozumieniem

Ola
Ola
1 rok temu
Reply to  mławianka

Czytanie ze zrozumieniem to podstawowa umiejętność intelektualna człowieka

wirusek
wirusek
1 rok temu
Reply to  POLA

życie jest brutalne . Na lg nima wirusa a pracy fuul państwo urzędnicy.

Pracownik
Pracownik
1 rok temu
Reply to  wirusek

Na LG już dawno jest wirus…i Ty tez może już go miałeś, tylko zarząd zakładu wszystko ukrywa by produkcja normalnie szła bo to gorący czas dla zakładu. Jak może nie być wirusa jak wszystkie nacje pracują w tym zakładzie, wszyscy mają ze sobą kontakt, weź to tylko na logikę…

Rodzina
Rodzina
1 rok temu
Reply to  POLA

Sraja muchy będzie wiosna .

burak
burak
1 rok temu
Reply to  Ups

ważne

Zmarzlak
Zmarzlak
1 rok temu
Reply to  Ups

To wszystkie urzędy pozamykaja .

Ola
Ola
1 rok temu

Duuuzo tej rodziny w starostwie ma wydział???

Plandemista
Plandemista
1 rok temu

Coraz gorzej

Mławiak
Mławiak
1 rok temu

Robić się nie chcę, a piniążki i tak dostaną..

arnold
arnold
1 rok temu
Reply to  Mławiak

ale się dzieje

Wand
Wand
1 rok temu
Reply to  Mławiak

Było trzeba się uczyć

Ktos
Ktos
1 rok temu
Reply to  Mławiak

Prawda

Prezesowa miasta
Prezesowa miasta
1 rok temu

O Boże przenajswietszy! Oby szybko wszyscy wrócili do zdrowia i pełni mocy przerobowych (czytaj 3 klientów na dobę) abyśmy my muawianie szlachta z dziada pradziada mogli dalej rejestrować sprowadzane na tuziny auta z RFNu z półmilionowymi przebiegami kręcone na 50tys. No góra 60tys, nie więcej. I oczywiście z zaniżoną wartością na umówię aby nie daj Boże za wysokiego podatku nie zapłacić. Jeśli kwarątanna się przedłuży to będzie to największa klęska i kryzys tego miasta od zakończenia wojen perskich. Obym się myliła powtarzam obym się myliła!

Martin
Martin
1 rok temu

A ja bym proponował iść do lekarza zacząć leczyć się na głowę. Ciekawe jakie Ty masz auto, skąd i za ile. Skoro wiesz takie rzeczy to można rozumieć że samemu się to stosowało 🙂 obniżanie wartości na umowie, cofanie liczników. Jestem pewien, że osoba która nie ma świadomośći, co można zrobić w celu obniżenia podatku od zakupu auta, nawet nie napisze takich rzeczy co Ty.

Proponuję najpierw siebie ocenić, a dopiero innych. A może twój zawód to żona? Mąż ciężko zapier…. A Ty siedzisz w domu i bąki zbijasz. To jest tzw. sponsoring. 🙂

Prezesowa miasta
Prezesowa miasta
1 rok temu
Reply to  Martin

Oj nietrafiona ryposta, lekarze nieprzyjmujo! Rozkładają rence czasem dwie lewe czasem nie ale są bezradni. Ja mówię jak jest w tym miasteczku na prawach powiatu choć nie powinno mieć tych praf.

Incognito
Incognito
1 rok temu

Pani prezesowa miasta, zanim zaczniesz znowu się wydurniać, sięgnij do słownika j. polskiego. Takie błędy sadzisz, że aż wstyd. Nie wyszło Ci, chciałaś zabłysnąć, a błysnęłaś….. jak chrząstka w salcesonie.

arnold
arnold
1 rok temu

RATUSZ WYDZIAŁ NA KWARANTANIE TO WSZYSTKO RODZINA?

Ola
Ola
1 rok temu
Reply to  arnold

Duuuzo tej rodziny ma wydział w starostwie

31
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x