Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławianka rozgromiona w Przasnyszu


Feralny mecz mławskiej drużyny. Wczoraj na boisku rywali ulegli MKS-owi Przasnysz aż 1:5. Honorową bramkę dla naszej drużyny zdobył z rzutu karnego Krzysztof Dąbkowski.


Czwartoligowi seniorzy Mławianki rozegrali wczoraj zaległy mecz z MKS-em Przasnysz. Niestety nasza drużyna nie potrafiła nawiązać równorzędnej walki z rywalami. Już w pierwszej połowie przegrywali ze świetnie dysponowaną drużyną gospodarzy 0:3. Żadnej nadziei i mobilizacji nie przyniosła druga połowa.  Obraz na boisku nie zmienił się i straciliśmy czwartą bramkę. Honorowego gola zdobywa jedynie z rzutu karnego Dąbkowski. Odpowiedzią przasnyskiej drużyny jest kolejna, piąta bramka. To drugie z kolei przegrane starcie z MKS Przasnysz. Miesiąc temu przegraliśmy również mecz sparingowy 2:1.

MKS Mławianka Mława zagrała w składzie: Michalak – Masiak, Rogalski, Gąsiorowski, Dąbkowski, Tworek, Tomczak, Michał Stryjewski, Mateusz Stryjewski, Chyzyk, Lemanek

Rezerwa Jabłonowski, Piasecki, Wydra, Gabri, Wodzyński, Maszota.

red.

fot:screen fb.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
12 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gosc
Gosc
3 lata temu

I znów Mlawianka zmierzy się w pucharze z Wkra Radzanów, może być ciekawie, niech wygra lepszy 🙂

Kim
Kim
3 lata temu
Reply to  Gosc

Dokładnie ostatnio Wkra zaprezentowała się bardzo dobrze

myślę o wyjeździe
myślę o wyjeździe
3 lata temu

Rozgonić towarzystwo grać swoimi miejscowymi młodymi chłopkami, nawet w B klasie. skoncentrować się na rozwoju młodych , i proszę ale to jest śmieszne przestać płacić tym osobom hobbystycznie kopiącym piłkę po 2- 5 tyś złotych. Tak nie płacą nawet w niektórych klubach 2-3 ligi

Kibic 2
Kibic 2
3 lata temu

No właśnie co robi Tomczyk i Chrzczon?

Kibic
Kibic
3 lata temu

Co robi zarząd? Bo tylko chce ciągle pieniędzy od miasta.

TO==JA
TO==JA
3 lata temu
Reply to  Kibic

Takie pytanie może zdać tylko ktoś kto nie ma pojęcia a to widać o funkcjonowaniu KLUBU– czy uważasz że klub może funkcjonować bez pieniedzy, to nie te czasy dzieciaku, kiedyś grano za czapkę gruszek albo obiad po meczu na wyjezdzie. POWINIENEŚ WIEDZIEĆ ŻE DZISIEJSZY PIŁKA OPIERA SIĘ TYLKO NA PIENIĄDZACH, W WIĘKSZOSĆI MIAST SĄSIEDNICH POCHODZĄ ONE ZE SRODKÓW BUDŻETU MIASTA— A W MŁAWIE jak zwykle są to grosze, i teraz można zadać sobie pytanie===to w takim razie po co był ten remont obiektu, i płyty głownej ????, powinieneś wiedzieć że jednym z największych sponsorów w kopanej są kibice tylko że w MŁAWIE na mecze przychodzi góra 50 osób, ale mądrzyć sie na portalach to potraficie–szukajcie rozwiązania pomóżcie ZARZĄDOWI, A WY SIĘ PYTACIE, CO ROBI CHRZCZON I TOMCZYK ????====jak ich zabraknie to nie będziecie mieli w MŁAWIE, piłki nożnej nawet w takim wydaniu, chyba że sami sie wezmiecie za robotę i pokażecie co potraficie.????

Mławianin
Mławianin
3 lata temu

Porażka taka drużyna i takie kierownictwo. Czas na poważne zmiany bo klub niebawem będzie obchodził stulecie istnienia a tu nędza

Ja 72
Ja 72
3 lata temu

Nie wierzę
Codziennik pisze o meczu ligowym. Wybieracie sobie mecze i jeśli jest wysoka porażka to trzeba o tym napisać. Przypominam, że już dwa mecze się odbyły. Jeden z nich Mławianka wygrała a w tabeli ma tyle samo punktów co nasz przeciwnik bo dwa mecze wcześniej przegrał
A Pan redaktor był na meczu? Albo go chociaż widział w necie? Nie nawiązaliśmy równorzędnej walki? Otóż właśnie mecz był wyrównany i nie było widać różnicy w grze. Wynik zdecydowanie za wysoki. Wstyd redaktorze. Dziwne, że piszesz w dziale sport tylko o meczach z Przasnyszem…… Przypadek?
Profesjonalizm nawet w tak małych portalach też jest ważny.

Dede
Dede
3 lata temu
Reply to  Ja 72

Mecz wyrównany 5-1 przegrany..Ty tak na serio?

Helka
Helka
3 lata temu

Mam nadzieje ze juz nie ma trenera w Mlawie po tym blamażu!

Nauczyciel
Nauczyciel
3 lata temu

Prezes co masz do powiedzenia? Co jeszcze naopowiadasz? Może bajki o 2 lidze…..

TO==JA
TO==JA
3 lata temu
Reply to  Nauczyciel

Panie PREZESIE WIESŁAWIE !!!—- jeśli mogę coś Panu doradzić –to proszę rozważyć rezygnację, z tej funkcji, nawet kiedy ma Pan wokół kilku takich samych zapaleńców jak PAN, w tym naszym mławskim środowisku szkoda zdrowia, i tak osiągnął Pan wiele ratując KLUB, piłkarze zdobyli awans do IV LIGI, ale jak widać to już za wysokie progi dla nich, w MŁAWIE NIE MA KLIMATU DLA DOBREJ PIŁKI— bo nawet kiedy osiągnięto sukces awansując do II ligi, to w tamtym czasie działaczom także rzucano kłody pod nogi, WIEM COŚ O TYCH KLIMATACH=== WIEM ŻE PAN BARDZO LUBI BYĆ PRZY PIŁCE NOŻNEJ , ALE CHODZENIE CAŁY CZAS PO PROŚBIE, NA DŁUŻSZĄ METĘ—- NIE GWARANTUJE ŻADNYCH SUKCESÓW!!!!! swym działaniem na przestrzeni lat od zawodnika do działacz i PREZESA, NIE ZASŁUGUJE PAN, NA KRYTYKĘ TAKICH POSTACI, JAK W/W Nauczyciel. Wręcz odwrotnie należy się Panu SZACUNEK ZA TO CO ZROBIŁ PAN DLA MŁAWSKIEJ PIŁKI !!!!!!!!

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x