Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policjantki z Szydłowa namierzyły złodzieja paliwa. Podczas zatrzymania miał w samochodzie narkotyki


Dwie dzielnicowe z posterunku policji w Szydłowie (pow. mławski), krótko po przyjęciu zgłoszenia o kradzieży paliwa, zatrzymały sprawcę. W jego samochodzie policjantki odnalazły także narkotyki oraz kradzione tablice rejestracyjne. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Wczoraj, dzielnicowe przyjęły zawiadomienie dotyczące kradzieży oleju napędowego na stacji paliw w miejscowości Szydłowo. Policję zaalarmowała obsługa stacji. Kamery monitoringu zarejestrowały kierującego hondą, który po zatankowaniu blisko 100 litrów paliwa odjechał w kierunku Gruduska.

Patrol zauważył poszukiwany samochód na jednej z ulic, w Szydłowie. Na widok policji, kierowca gwałtownie przyspieszył. Chwilę później został zatrzymany do kontroli drogowej. W bagażniku auta znajdowały się cztery kanistry z paliwem. Podczas dalszego przeszukania, dzielnicowe zabezpieczyły środki odurzające, leki psychoaktywne oraz kradzione tablice rejestracyjne. Zatrzymanym okazał się 30-letni mieszkaniec Działdowa.

W związku z podejrzeniem, że mężczyzna jest pod wpływem narkotyków, został przewieziony do szpitala w Mławie, gdzie pobrano mu krew do badań. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jak ustalono, działdowianin nie miał także uprawnień do kierowania, a samochód, którym się poruszał, nie był dopuszczony do ruchu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Olo
Olo
11 miesięcy temu

A miło by było dać zdjęcia tych pań szanownych bo już legendy krążą że takie piękne są

Zbyszek
Zbyszek
11 miesięcy temu

Brawo dla Pań policjantek ,warto zwrócić uwagę na las w Krzywonosi tam się też cuda dzieją wieczorami

MB.
MB.
11 miesięcy temu

Brawo ! Pani Bożeno takich dzielnicowych nam trzeba Dzięki Pani czuję się wreszcie bezpieczie

Mieszkaniec
Mieszkaniec
11 miesięcy temu

Gratulacje !!! Komendant chyba już jakąś premie szykuje. Brawo, Brawo. Widać że posterunek Policji w Szydłowie jest jednak potrzebny, a nie jak kiedyś polikwidować wszystko. Jeszcze częstsze kontrole prędkości powinny być w Szydłowie, bo zapie… na tych prostych ile fabryka da.

abc
abc
11 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

w Nosarzewie B. to samo

Podziw
Podziw
11 miesięcy temu

Brawo Pani Aleksandro. Widać, że posterunek żyje 🙂

Obserwator
Obserwator
11 miesięcy temu

Brawo!

Obserwator
Obserwator
11 miesięcy temu

Brawo!

Obserwator
Obserwator
11 miesięcy temu

Brawo!!!

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x