Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bal choinkowy w Szkole Podstawowej w Wieczfni Kościelnej


W Szkole Podstawowej w Wieczfni Kościelnej w dniu 6 lutego odbyły się imprezy choinkowe dla młodszych i starszych uczniów. Najmłodszych odwiedził Mikołaj, który rozdał wszystkim paczki ze słodyczami przygotowane przez Radę Rodziców.


Bal choinkowy urozmaicony był wieloma konkursami prowadzonymi przez nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

W godzinach popołudniowych uczniowie klas IV-VII bawili się przy muzyce dyskotekowej. Teraz przed nami długo oczekiwane ferie zimowe.

Źródło i fot. SP Wieczfnia Kość.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x