Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Studniówka  w „Ekonomiku”. Zobacz fotorelacjęOd tradycyjnego, dostojnego, staropolskiego poloneza rozpoczęli swój bal maturalny uczniowie Zespołu Szkół nr 4, zdający w tym roku egzamin dojrzałości.

Wstępem do wspólnej zabawy był także – podobnie jak polonez – starannie przygotowany i pokazowo zatańczony przez maturzystów walc wiedeński. W części oficjalnej nie zabrakło wzruszających chwil – podziękowań i życzeń, dla maturzystów, nauczycieli, dyrekcji i rodziców. Potem parkietem zawładnęły tańczące pary, a te ulotne chwile utrwaliły fotografie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

red.

 

R E K L A M A

 

Zobacz także:

Strzegowscy maturzyści zatańczyli poloneza z różami

Studniówka w I Liceum Ogólnokształcącym w Mławie

Niepowtarzalny bal maturalny radzanowskich maturzystów

Studniówka ZSnr 1. Jest czas na pracę, ale i zabawę [zobacz foto i video relację]

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Esteta
Esteta
3 lata temu

Pięęęękna sala

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x