Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Handmade ozdoby dekoracje wystrój wnętrz upominki sklepik z rękodziełem Lucky&Berry
Logo
meblolux

Mława. Napadali na swoje ofiary we trzech


fot. ilustracyjneHandemade with love Lucky&Berry

Noc z piątku na sobotę w Mławie obfitowała w zdarzenia kryminalne. Najtragiczniejsze z nich, to śmierć 18-to latka pchniętego nożem, o której już pisaliśmy. Również tej nocy po ulicach naszego miasta grasowała trójka młodych mężczyzn, którzy działając wspólnie w grupie i przy użyciu siły napadali na swoje ofiary w celu zaboru mienia.

– To mężczyźni w wieku 20-30 lat. Działali wspólnie i w porozumieniu, zostali zatrzymani przez policję. Prokuratura wystąpiła już do sądu o ich tymczasowe aresztowanie. Grozi im kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności – mówi Marcin Bagiński, Prokurator Rejonowy w Mławie.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

14
KOMENTARZE

avatar
1500
Adam W.
Gość
Adam W.

Szkoda pracy policjantów. Nadzwyczajna kasta i tak ich wypuści. Niska szkodliwość itd. itp.

Milano
Gość
Milano

Jak Policja nic nie robi przeciez zatrzymali ich. Ty myślisz że policjanci zatrzymują te osoby zawiozą do komendy i już kto innym się tym zajmuję? Muszą jeszcze z tego sporządzić dokumentację to wtedy są wyłączeni z patrolu przez co najmniej dwie godziny. Jak zwykle rzucać oskarżenia nie mając o tym pojęcia. Jesteś za bezpieczeństwem miasta to sama się do tego przyczyń a nie najlepiej głowę w chodnik i nic nie widziała bo Policja jest o tego.

Kaja
Gość
Kaja

Tylko co policja robi??? Nic… A nie przepraszam mandaty za źle parkowanie to ich specjalność

mławianka
Gość
mławianka

Policz ilu jest policjantów, a ilu mieszkańców.
Nie da rady postawić policjanta na każdym skrzyżowaniu ulic. To jest po prostu niewykonalne.
Powinny być surowsze kary i więzienie powinno być więzieniem, a nie ośrodkiem wypoczynkowym z telewizorami i dobrym żarciem.
Prokurator występuje z wnioskiem do sądu o zastosowanie aresztu, a sąd wypuszcza takiego typa na wolność.

Mlawianka.
Gość
Mlawianka.

Policja nie zrobi nic,jesli nikt nie chce pomoc ofiarom-mowie o swiadkach.Bo wine trzeba udowodnic w sadzie-nie na komisariacie policji.Policja moze tylko zatrzymac przestepce,przesluchac i oddac sprawe dalej.Reszta zalezy juz od prokuratora i potem sadu.My zwyczajni obywatele mamy obowiazek swiadczyc o tym co widzielismy.Ale zeby zaswiadczyc,to trzeba byc czlowiekiem i pamietac o tym,ze jesli ja dzis nikomu nie pomoge to za jakis czas mnie moze przytrafic sie cos zlego.Wtedymnie tez nikt nie pomoze.Nie sadzmy nikogo-policjantow tez,bo oni procedur nie przeskocza.Aha nie jestem policjantka ,nie mam tez nikogo znajomego w policji.

mławianka
Gość
mławianka

„Zamieszkaj w Mławie” – panie burmistrzu, co z tym hasełkiem? gdzie bezpieczeństwo? jak nawet w samym centrum miasta, pod samym ratuszem mordują ludzi i dokonują rozboju.

Logika
Gość
Logika

Niedługo burmistrza oskarzysz oto że ktoś zachorował.
Dla takich jak ty powinno być hasło „wyprowadź się z Mławy”

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Do kogo należy dbanie o bezpieczeństwo w mieście? do policji i do władz miasta – niestety.

z bliska
Gość
z bliska

Logika===jak sie pracuje w urzędzie, albo jednostce podległ, to takie posty sa norma w waszym wykonaniu.A z tego hasła które proponujesz, to sam powinieneś wyprowadzić się z MŁAWY, aby nie zaśmiecać portali takimi bzdurami., obrońcą BURMISTRZA.

Abd
Gość
Abd

Chyba liczysz na premie świąteczną w tym urzędzie. To jest zasrany obowiązek Złotoustego. Za to mu płacimy, a jak widać bardziej interesuje go brylowanie w świecie deweloperskim

Mławianka
Gość
Mławianka

A to teraz burmistrz ma wieczorami robić o chód miasta i sprawdzać kto jest pijany, kto ma nóż w kieszeni a kto w głowie ma napad na innego? Ludzie jacy wy jesteście smieszni

Z bliska
Gość
Z bliska

Trzeba byc na prawdę, smiesznym czlowiekiem aby pisac takie bzdury, ale ta sytuacja nie jest smieszna, ona jest tragiczna, Burmistrz jest od tego aby kontrolowac wszystkie służby mu podległe, i nie musi robic takich obchodów, o jakich piszesz.

mławianka
Gość
mławianka

Twoja logika „Logiko” szwankuje i to mocno. Lepiej faktycznie wyprowadź się z Mławy.
Do władz miasta należy zadbanie o bezpieczeństwo mieszkańców i innych osób przebywających na terenie miasta. Abd dobrze napisał.

Mnietek
Gość
Mnietek

Ja już 4 lata temu się wyprowadziłem do innego miasta i jestem zadowolony 🙂