Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miedziana już na pielgrzymkowym szlaku


Dziś rano spod kościoła pw. Św. Trójcy w Mławie wyruszyła kilkudziesięcioosobowa grupa pielgrzymów. Już od początku pielgrzymek z Mławy nasza grupa nosi nazwę Miedziana. Pielgrzymi idą najpierw do Płocka, skąd 6 sierpnia wyruszą razem z 38. Pielgrzymką Pieszą Diecezji Płockiej do Częstochowy. Płocka pielgrzymka dotrze do Sanktuarium Jasnogórskiego 14 sierpnia.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500