Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nagrody rozlosowane, podziękowania wręczone. Finał „Wakacji z Maxem”


Za nami ostatnie, czwarte spotkanie „Wakacji z Maxem” organizowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie. Wczoraj przed Mławską Halą Sportową po raz ostatni w tej akcji dzieci mogły skorzystać z przygotowanych dla nich atrakcji. Był to też czas na podsumowanie, podziękowania i nagrody.


 Medale, pamiątkowe dyplomy i nagrody otrzymali zawodnicy, którzy uzyskali najlepsze wyniki w rozgrywanych podczas wakacyjnych spotkań konkurencji. Wśród wszystkich zaś uczestników , którzy podczas kolejnych spotkań uczestniczyli w akcji, zebrali pieczątki i oddali karnet rozlosowano nagrody rzeczowe.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej podziękowała również wolontariuszom, pracownikom ośrodka i instytucjom, które współuczestniczyły w organizacji tej akcji. Wśród nich znaleźli się Miejska Biblioteka Publiczna, Mławska Hala Sportowa, mławska policja i straż pożarna, „Impreza jak marzenie” oraz redakcja Codziennika Mławskiego i Nowego Kuriera Mławskiego.

JK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x