Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Remonty dróg nocną? A jednak to możliwe


Po wcześniej prowadzonych w biały dzień, podczas normalnego ruchu pracach remontowych na drodze wojewódzkiej nr 544 na odcinkach ulic Piłsudskiego, a potem Żwirki drogowcy zlitowali się nad stojącymi w czasem bardzo długich korkach kierowcami.


Bo choć w miejscach remontu ruch był ręcznie kierowany, to jednak tworzyły się dość duże zatory. W jednej z publikacji, redakcja Codziennika Mławskiego zwracała uwagę na ten problem i sugerowała właśnie prace wieczorem, przy mniejszym natężeniu ruchu. Minionej nocy drogowcy zrobili kierowcom naprawdę miłą niespodziankę i wykonali remont drogi od dworca PKS do ronda przy Warszawskiej, powodując naprawdę minimalne utrudnienia dla kierowców. Trzeba tu drogowców naprawdę pochwalić. A jednak można!

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

11
KOMENTARZE

avatar
1500
mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

i ta droga do Lg, miała byś super a już są nierówności. porażka, znak 30km , tylko po to żeby sypać mandaty. kto tam tyle jeździ, chodzi o nie tamowanie ruchu. nawet autobusy walą 60, ale czasami staną panowie i wwalą mandat

Przyzwyczajony
Gość
Przyzwyczajony

Co się dziwić, jak po podziale kasiury między włodarzy zostało tylko na 1cm wylewkę…

Daro
Gość
Daro

Czym tu się zachwycać i dziękować ?! Dlaczego asfal nie poszedł zaraz? Dziś można zawieszenie uszkodzić.

OKM
Gość
OKM

Najlepsze remonty są na OKM koło kościoła i Biedronki hahaha. Rok w rok, łopatą sypią jakiś materiał. Mamy jesień zaczynają się dziury a wiosna to śladu po łataniu asfaltu nie ma hahaha. Jaki Pan taki Kram. Dziadostwo, fuszerka za pieniądze podatników. Za słabo robotnicy ugniataja gumofilcami łaty po nasypie hahaha. Mlawa- ” miasto” dziwactw.

anonimowa
Gość
anonimowa

Przecież rano nadal były na tym odcinku dziury, wielki mi to remont…

Adam
Gość
Adam

Kto odpowiada za to fuszerke co pomoze zerwanie kawalka osfalu i połozenie drugiego zostanie aby nierównosc na laczeniu. Takie rzeczy dzieją aie tylko w mławie.

Bartek
Gość
Bartek

Tak. A jak przyjdą mrozy, rozsadzi asfalt na łączeniach i moment dziura. Jak ten remon ul. Żwirki był robiony ?! Skoro już trzeba łatać? Polska, inny stan umysłu.

mwa
Gość
mwa

Brak jakichkolwiek oznaczeń o prowadzonych pracach drogowych , oczywiście takie rzeczy tylko w Mławie. Pozdrawiam osoby które uszkodziły zawieszenie.

Janek
Gość
Janek

A propos remontów dróg , chciałbym zaprosić Włodarzy miasta i Pana redaktora do przejechania się świeżym odcinkiem ul. Okólnej jest super cudowny. Myślałem że jeszcze coś wyleją ale po tak długim czasie chyba nie ma szansy 🙁

mądry
Gość
mądry

p. Zbrzezny prosił p. burmistrza o taką nakłatkę. burmistrz mu bardzo dziękował podczas sesji za mocne zaangażowanie. zabawne a po tym nie da się jeździć. to są naturalne progi zwalniające haha

Mlawianka
Gość
Mlawianka

Progi zwalniające hahahaha, dobre hahaha