Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek pod Mławką


Kilkanaście minut temu mławscy strażacy wyruszyli do zgłoszenia o zdarzeniu drogowym koło Mławki. Na miejscu okazało się, że kierujący Volkswagenem Golfem w pewnym momencie wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Poszkodowany trafił do mławskiego szpitala, miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy z powiatu działdowskiego.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

9
KOMENTARZE

avatar
1500
Zenda
Gość
Zenda

Droga z Mławy do Ilowa jest bardzo dobra, ciężko o wypadek jak się zachowuje odpowiednią prędkość.

dzidek
Gość
dzidek

Dzis przejeżdżając widzislem yen samochod,na lawecie, droga do Iłowa, bardzo dobra, chociarz mnóstwo, ostrych zakrętów, widocznie chlopinie się przysnelo,przy tej pogodzie, no i BUM!!!

Mateusz
Gość
Mateusz

Dokładnie oko mi polecialo

Lee
Gość
Lee

Za szybko jechał

Mateusz
Gość
Mateusz

Nie prędkość była powodem

Alicja
Gość
Alicja

Pobocze drogi bardzo niebezpieczne, głębokie koleiny, na zakręcie, tuż obok barierek na wzniesieniu przed tablicą Ilowo.

dzidek
Gość
dzidek

Alicjo—nie ma żadnych kolein, na zakrętach, cześć pobocza, czy to z lewej czy to z prawej strony, odcinki szczególne niebezpieczne pokryte są kostką

Alicja
Gość
Alicja

Akurat w tym miejscu nie ma. To jest właśnie zakręt. Proszę dobrze patrzeć

Alicja
Gość
Alicja

Od Mławy jadąc do ilowa, przed wolno stojącym budynkiem bardzo głębokie koleiny/zakret I brak utwardzonia