Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zderzenie na skrzyżowaniu Kopernika i Piłsudskiego


Przed kilkunastoma minutami doszło do zderzenia dwóch osobowych samochodów: BMW i Opla na skrzyżowaniu ulic Kopernika, Lelewela i Piłsudskiego.  Miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy oraz policja. W zderzeniu nikt nie został ranny. W rejonie tego skrzyżowania występują utrudnienia w ruchu pojazdów.

red

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

11
KOMENTARZE

avatar
1500
Adi
Gość
Adi

Może ktoś się weźmie za tych kierowców co jeżdżą pod prąd na ul. Wójtostwo od ul. Piotra Skargi do ul. Żwirki?

Gość
Gość
Gość

Uwaga!!! Nosarzewo Borowe. Trochę z innej beczki będzie. Przez wieś w ostatnich dniach przejeżdżają „szaleni” motocykliści, często ich słychać po południu. Ostatni pruł dziś przez wieś ok. godziny 19.30. Na liczniku będzie dobrze powyżej setki.

Alka
Gość
Alka

Motocykliści bądź jeden jeździ zwykle między 24 a 1 w nocy szczególnie w piątek i weekendy. Pytanie gdzie są mundury, które tym powinny się zająć? Po miescie uskuteczniane sa wyscigi. Cala Pilsudskiego, Wolka. Czyzby nasze sluzby baly sie namierzenia i zatrzymania? A moze to jakiś synek bogackiego tak halasuje A panowie boją się zatrzymania. A gdzie cisza nocna? A gdzie dopuszczalny poziom hałasu? Czy w tym mieście panuje robta co chceta?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Mundury kimają w aucie pod lasem na parkingu przy Marszałkowskiej.

Tututut
Gość
Tututut

Gość rozumiem ma radar w oczach czy bo dźwięku rozpoznaje prędkość?

Ten
Gość
Ten

Następne rondo pobudować!

Mławianka
Gość
Mławianka

Jechałam w południe. Tam są tylko pomarańczowe światła, ale przy dobrych chęciach damy radę.

Drogowiec WML
Gość
Drogowiec WML

Nie ma światła pomarańczowego..
Jest światło żółte

JAnek
Gość
JAnek

Świateł brak …. i to utrudnia tam ruch… a efekty widać

Mlawianka
Gość
Mlawianka

Mając prawo jazdy chyba kierowca zna przepisy. A przynajmniej powinien. BMW – Bóg mnie wybrał. Pytanie kto zawinił? Czyżby wybraniec?

JAnek
Gość
JAnek

Ale bez działających świateł na tym skrzyżowaniu możesz pół dnia stać