Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Artur Dębski przewodniczącym zarządu osiedla 13 OKM


Tylko 11 mieszkańców uprawnionych do głosowania uczestniczyło w zebraniu, mającym na celu wybór przewodniczącego i zarządu osiedla nr 13 OKM. O mandat przewodniczącego ubiegało się dwóch kandydatów: Artur Dębski i Jarosław Zadrożny.  W tajnym głosowaniu stosunkiem 9:2 głosów wygrał Artur Dębski. Poza nim w skład pięcioosobowego zarządu weszli: Henryk Kacprzak, Zofia Kazimierska, Iwona Rylska i Jarosław Zadrożny. Nowe władze osiedla wybrane zostały na czteroletnią kadencję.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

11
KOMENTARZE

avatar
1500
mławianka
Gość
mławianka

Właśnie, gdzie mieszka pan Dębski? bo chyba nie na tym osiedlu, a więc dlaczego kandyduje i jest wybierany na przewodniczącego osiedla?
O co tu chodzi?
Za mało kasy z prezesowania?

Marian
Gość
Marian

Panie i Panowie jak już się wzajemnie wybraliście to proszę zrobić porządek z drogami na OKM.

mak
Gość
mak

Pan Debski startowąl z sld do rady to porzadny towarzysz

DZIDEK
Gość
DZIDEK

Pan DEBSKI, jest porządniejszy od ciebie–tłumoku, powinieneś wiedzieć że PIS mamy już dośc, prawicowy TOWARZYSZU,

uczeń
Gość
uczeń

Pan Henryk jest wszędzie i z każdym byle tylko był. W moich oczach zgubił się. Zamiast być przykładem stabilności stał się wzorem zmienności. Panie Henryku czas odejść.

Anonim
Gość
Anonim

Małolaty lekcje odrabiać, a nie dyskutować, głupio dyskutować.
Napisz może lepiej dlaczego nie byłeś na zebraniu???
Info było na każdej klatce schodowej bloku, było również na portalach, a ty biedaczku nie dotarłeś, a miałeś szansę znaleźć się w zarządzie.

DZIDEK
Gość
DZIDEK

uczeń bardzo słuszne uwagi z Twej obserwacji działań było nie było CZŁOWIEKA Z TYTUŁEM MŁAWIANINA ROKU. PANIE HENRYKU WARTO ROZWAŻYĆ TEN APEL być może Pańskiego ucznia, bo trzeba przyznać niestety ma RACJĘ !!!!

Mławianka 1
Gość
Mławianka 1

Ludzie nie czytają informacji . Przechodzą obojętnie . Potem larum . Gratuluję Zarządowi . Gratuluję mieszkańcom . Macie wspaniałego operatywnego Przewodniczącego .

ANONIM
Gość
ANONIM

pRZEWODNICZĄCY OSIEDLA NA KTÓRY DAWNO NIE MIESZKA

abc
Gość
abc

Bo nie było kuźwa informacji? kto miał wiedzieć wiedział… reszta wyr*chana ;]

mławianka
Gość
mławianka

W blokach na OKM była informacja. Były ogłoszenia. Kto chciał mógł przeczytać.