Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zderzenie dwóch samochodów na ul. Szpitalnej. Aktualizacja


Dzisiaj około godziny 13 na ul. Szpitalnej doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych. Jeden z samochodów dachował.

Jak informuje rzecznik prasowy KPPSP w Mławie w wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Ruch drogowy został wstrzymany na skrzyżowaniu ulic Szpitalnej i PCK.

Aktualizacja 11.06.2019

Jak wynika z wstępnych ustaleń policji, kierująca samochodem marki Nissan Micra, 73 – letnia mieszkanka Mławy, wyjeżdżając z ul. Szpitalnej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ul. Dobrską pojazdowi marki Suzuki Alto, kierowanemu przez 29-letniego mieszkańca Mławy. W wyniku zderzenia pojazdów mężczyzna doznał urazu kręgosłupa. Kobieta po przeprowadzonych badaniach w szpitalu została zwolniona do domu. Oboje byli trzeźwi.

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

9
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

29? Chyba 19

Alfonso Pawlacz
Gość
Alfonso Pawlacz

ul. Dobrską….. czy nie ul. Dobrskiej?

nom
Gość
nom

Ciekawe ile czasu jechała karetka?

Światła
Gość
Światła

Powinni w tym miejscu światła zrobić

Marta
Gość
Marta

Nie ma sensu przy szpitalu robić świateł. Będzie więcej niebezpiecznych sytuacji, gdy karetki będą jeździć jako uprzywilejowane. Kierowcy innych aut tego nie ogarną.

kierowca
Gość
kierowca

właściwa odpowiedź „kierowcy nie ogarniają”

kos
Gość
kos

Człowieku , o czym Ty piszesz? Na Żwirki przy hali nie ma świateł a Ty chcesz, żeby tu były. Na skrzyżowaniu na Sienkiewicza przy Szkole Muzycznej nie ma nawet linii poziomych dla jadących prosto i skręcających w lewo a Ty tu o światłach 🙂 A takie linie ułatwiłyby i usprawniłyby ruch w tym miejscu. Ktoś skręca w lewo a oficjalnie nawet go nie można wyprzedzić bo przecież z prawej się nie wyprzedza i stoisz jak ….nie będę pisał kto. A ciekawostką jest fakt, że na mniej ruchliwym skrzyżowaniu z ul Sportową (100m dalej) takie pasy są. Ot, ….. urzędnicy w… Czytaj więcej »

antyswiatła
Gość
antyswiatła

najlepiej wiadukt.

WML
Gość
WML

albo rondo 🙂