Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

W sobotę premier Morawiecki odwiedzi Mławę


W sobotę – 11 maja 2019 r. – Mławę odwiedzi Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. Premier odpowiedział na zaproszenie Burmistrza Miasta Mława oraz Starosty Mławskiego i weźmie udział w wydarzeniu „Nasze smaki” – promocji żywności produkowanej w naszym regionie.Handemade with love Lucky&Berry

„Nasze smaki” czyli promocja produktów wytwarzanych przez przedsiębiorców branży spożywczej oraz regionalnych producentów tradycyjnej, zdrowej żywności, zachęciły premiera Mateusza Morawieckiego do odwiedzenia Mławy. W zaproszeniu, które burmistrz Sławomir Kowalewski i starosta Jerzy Rakowski wspólnie przesłali do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów  czytamy: „Mława od lat przykłada wagę do działań na rzecz środowiska i promuje zasady zdrowego stylu życia. Pana obecność podczas sobotniego wydarzenia podkreśli znaczenie realizowanych przez samorządy miasta i powiatu działań i przyczyni się do ich wypromowania wśród mieszkańców”. Premier przyjął zaproszenie samorządowców i zawita do Mławy w sobotę około godziny 14:00.

Wśród wystawców, którzy 11 maja od godziny 13:00 będą eksponować swoje towary przy Estradzie im. Tekli Bądarzewskiej w parku, będą między innymi koła gospodyń wiejskich z powiatu mławskiego oraz przedstawiciele prężnie działających przedsiębiorstw branży spożywczej z naszego regionu. Będzie można kupić zdrowy miód i posmakować wykwintnych wędlin i chlebów.

Władze samorządowe serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na spotkanie przy estradzie parkowej.

źródło: UMM

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

30
KOMENTARZE

avatar
1500
anka
Gość
anka

może tak filmik nagrany z okazji strajku nauczycieli na Wólce?……. Jest się czym pochwalić 😉

Hemi
Gość
Hemi

Konstytucjonalista się znalazł. Ciekawe, czy chociaż raz te konstytucję przeczytałeś, ze zrozumieniem. Ale zakładam, ze tak. To powiedz mistrzu gwiazdka jak się ma przepis mówiący o tym, że władza zwierzchnia w państwie należy do Narodu z rojeniami nadzwyczajnej kasty, ze ona sama sobie sprawuje władzę, a państwo ma tylko na nią płacić?

Job
Gość
Job

Po co przyjeżdża do naszej Mławy?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

PRZYJEDZIE KŁAMAĆ DO MŁAWY

Mlawiak
Gość
Mlawiak

DO ANONIMOWO ten pan nie mosi kłamać bo dla imbecyli to będzie klamstwo

Hemi
Gość
Hemi

Chcesz „prawdy” posłuchać uruchom audycje z obietnicami Schetyny i cwaniaków z KE, w gębie to oni mocni, a jakże.

PiS nie musi ściemniać, za nich świadczą czyny, nie słowa. Dla ludzi przez te 3,5 roku więcej zrobili niż cwaniaki z PO/PSL przez długie lata tkwienia przy korycie.

Yaaa
Gość
Yaaa

Zapytajcie go dlaczego nie warto pracować legalnie. Bezrobocie małe (dla tych do pracy fizycznej), wzrost gospodarczy dobry a płace nadal nedzne w porownaniu z Zachodem.

Mlawianka
Gość
Mlawianka

DO Yaaa ZA CZASOW PO MOGLES CHCIEC ZACHODU…

Wolność
Gość
Wolność

Ja osobiście już sprawdzam sprzęt podrecznny: megafon, gwizdek, syrena ppoż. Ćwiczę też intensywnie głos. Przybywaj łamiący konstytucję. Czekam.

Pola
Gość
Pola

Politycznie dobre posunięcie gdyż wszystko wskazuje na to, że PIS wygra kolejne wybory . Wiele drzwi dla starosty i burmistrza może zostać w ten sposób uchylonych. Oby z korzyścią dla nas wszystkich.

dzidek
Gość
dzidek

Oby twoja przepowiednia, obróciła,się w niwecz, z tej wizyty nic nie będzie.Oby tylko nie było gorzej w naszym mieście i powiecie. PIS MOZE WYGRAC ALE NA FUJARCE gorzkie żale że jednak się nie udało

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Ale jad się leje z tych postów. PiS jest wybrany w demokratycznych wyborach ale według Was demokracja jest tylko wtedy jak wy wygracie. Pis wygra i w jesiennych wyborach doskonale o tym wiecie i nic na to nie poradzicie nawet prymitywnymi wpisami. Ludzie w końcu otworzyli oczy i każdy odczówa dobrą zmianę zwłaszcza finansową

Czytelniczka
Gość
Czytelniczka

Premier Szydło przyznała sobie 65000 złotych premii a reszta ministrów nawet po 30000 zł.
Zalewska po przetrąceniu kręgosłupów polskiej oświacie ucieka do Brukseli na emeryturkę.

Wojciech Jasiński, poseł z naszego okręgu w spółkach skarbu państwa zarobił w 2016 roku ponad 1,7 mln złotych, 1,6 mln złotych premii, a dzięki zasiadaniu w radzie nadzorczej PKO BP miał otrzymać jeszcze 100 tys. zł ekstra.

Gość
Gość
Gość

I jeszcze wystarczyło na obietnice wyborcze … a kiedyś obiecano zielon6 wyspę… poszukaj jej i się wynieś

Czytelniczka
Gość
Czytelniczka

Czyli może i kradną, ale przynajmniej nasi – to masz na myśli?

Mlawianka
Gość
Mlawianka

DO ANONIMOWO Super prawdaaai obluda znika

iwona
Gość
iwona

mów za siebie , ja nie odczuwam

zyta
Gość
zyta

Wreszcie Kowalewski zrealizuje swój program wyborczy, czyli nastąpi dynamiczny i wszechstronny rozwój Mławy, zostanie stworzonych 400 miejsc pracy, pobuduje dworzec zintegrowany wraz z galerią handlową, pobuduje 20 km nowych dróg, wraz ze spółdzielnią Zawkrze wykona mnóstwo remontów i inwestycji, nawiąże dialog i dobrą współpracę z każdym człowiekiem, nabierze szacunku dla każdego człowieka niezależnie od jego poglądów politycznych i stanu majątkowego. A pomoże mu w tym Jerzy z Janem, gdyż Heniowi i Włodziowi pokazał środkowy palec.

WML
Gość
WML

Srutu tu tu…., jeśli zrobi cokolwiek to z pieniędzy podatników czyli naszych. Pozyskiwanie środków zewnętrznych jest poważna bariera dla władz tej miesciny. Za to bloku rosną jak grzyby po deszczu- bez pomyslunku architektonicznego. Jaki Pan taki Kram.

joanna
Gość
joanna

Panowie mają wspólna cechę-pięknie kłamią

kolarz
Gość
kolarz

Tak się łasić do PIS to niesmaczne burmistrzu, niesmaczne

ala
Gość
ala

Burmistrz robi specjalnie dla premiera imprezkę w parku? Wart pałac paca jak pac pałaca

Os_ka
Gość
Os_ka

Podobno odbył się już konkurs na stanowisko sekretarza powiatu i jakos cisza…

PRL
Gość
PRL

kolejna gospodarska wizyta premiera, jak za Gierka … trawa na zielono, ściągnie się wystawców pod zawaloną estradę, trwa kampania wyborcza PIS całą gębą

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Jestem przekonany, że burmistrz oleje spotkanie z Morawieckim, tak jak olał spotkanie z Dudą, gdy ten przyjechał do Mławy

mławianka
Gość
mławianka

Tego spotkania burmistrz z pewnością nie oleje – przecież teraz jest w koalicji z PIS. To jak z Polakiem i Węgrem – 2 bratanki i do szabli, i do szklanki.

Wyborca
Gość
Wyborca

burmistrzu, a co to za zmiana frontu? polubił pan PiS niesamowite!!! To niebywała ewolucja! Myślę, że zmana w takim tempie to nawet rewolucja!!! Nie wiem czy zazdrościć czy może współczuć wyborcom.

Forest
Gość
Forest

Fiu fiu… Szkoda że trawy już nie zdążą zasadzić w parku na tych pustych placach, ale może chociaż chwasty wypielą.

Anonim
Gość
Anonim

Otoczą świtę kordonem i nie puszczą w boczne ścieżki, tak jak kiedyś w ZSRR nie wolno było zapuszczać się w boczne drogi. Po co mają pielić.