Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W sobotę premier Morawiecki odwiedzi Mławę


W sobotę – 11 maja 2019 r. – Mławę odwiedzi Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. Premier odpowiedział na zaproszenie Burmistrza Miasta Mława oraz Starosty Mławskiego i weźmie udział w wydarzeniu „Nasze smaki” – promocji żywności produkowanej w naszym regionie.


„Nasze smaki” czyli promocja produktów wytwarzanych przez przedsiębiorców branży spożywczej oraz regionalnych producentów tradycyjnej, zdrowej żywności, zachęciły premiera Mateusza Morawieckiego do odwiedzenia Mławy. W zaproszeniu, które burmistrz Sławomir Kowalewski i starosta Jerzy Rakowski wspólnie przesłali do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów  czytamy: „Mława od lat przykłada wagę do działań na rzecz środowiska i promuje zasady zdrowego stylu życia. Pana obecność podczas sobotniego wydarzenia podkreśli znaczenie realizowanych przez samorządy miasta i powiatu działań i przyczyni się do ich wypromowania wśród mieszkańców”. Premier przyjął zaproszenie samorządowców i zawita do Mławy w sobotę około godziny 14:00.

Wśród wystawców, którzy 11 maja od godziny 13:00 będą eksponować swoje towary przy Estradzie im. Tekli Bądarzewskiej w parku, będą między innymi koła gospodyń wiejskich z powiatu mławskiego oraz przedstawiciele prężnie działających przedsiębiorstw branży spożywczej z naszego regionu. Będzie można kupić zdrowy miód i posmakować wykwintnych wędlin i chlebów.

Władze samorządowe serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na spotkanie przy estradzie parkowej.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
30 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
anka
anka
3 lata temu

może tak filmik nagrany z okazji strajku nauczycieli na Wólce?……. Jest się czym pochwalić 😉

Hemi
Hemi
3 lata temu

Konstytucjonalista się znalazł. Ciekawe, czy chociaż raz te konstytucję przeczytałeś, ze zrozumieniem. Ale zakładam, ze tak. To powiedz mistrzu gwiazdka jak się ma przepis mówiący o tym, że władza zwierzchnia w państwie należy do Narodu z rojeniami nadzwyczajnej kasty, ze ona sama sobie sprawuje władzę, a państwo ma tylko na nią płacić?

Job
Job
3 lata temu

Po co przyjeżdża do naszej Mławy?

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

PRZYJEDZIE KŁAMAĆ DO MŁAWY

Mlawiak
Mlawiak
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

DO ANONIMOWO ten pan nie mosi kłamać bo dla imbecyli to będzie klamstwo

Hemi
Hemi
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

Chcesz „prawdy” posłuchać uruchom audycje z obietnicami Schetyny i cwaniaków z KE, w gębie to oni mocni, a jakże.

PiS nie musi ściemniać, za nich świadczą czyny, nie słowa. Dla ludzi przez te 3,5 roku więcej zrobili niż cwaniaki z PO/PSL przez długie lata tkwienia przy korycie.

Yaaa
Yaaa
3 lata temu

Zapytajcie go dlaczego nie warto pracować legalnie. Bezrobocie małe (dla tych do pracy fizycznej), wzrost gospodarczy dobry a płace nadal nedzne w porownaniu z Zachodem.

Mlawianka
Mlawianka
3 lata temu
Reply to  Yaaa

DO Yaaa ZA CZASOW PO MOGLES CHCIEC ZACHODU…

Wolność
Wolność
3 lata temu

Ja osobiście już sprawdzam sprzęt podrecznny: megafon, gwizdek, syrena ppoż. Ćwiczę też intensywnie głos. Przybywaj łamiący konstytucję. Czekam.

Pola
Pola
3 lata temu

Politycznie dobre posunięcie gdyż wszystko wskazuje na to, że PIS wygra kolejne wybory . Wiele drzwi dla starosty i burmistrza może zostać w ten sposób uchylonych. Oby z korzyścią dla nas wszystkich.

dzidek
dzidek
3 lata temu
Reply to  Pola

Oby twoja przepowiednia, obróciła,się w niwecz, z tej wizyty nic nie będzie.Oby tylko nie było gorzej w naszym mieście i powiecie. PIS MOZE WYGRAC ALE NA FUJARCE gorzkie żale że jednak się nie udało

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

Ale jad się leje z tych postów. PiS jest wybrany w demokratycznych wyborach ale według Was demokracja jest tylko wtedy jak wy wygracie. Pis wygra i w jesiennych wyborach doskonale o tym wiecie i nic na to nie poradzicie nawet prymitywnymi wpisami. Ludzie w końcu otworzyli oczy i każdy odczówa dobrą zmianę zwłaszcza finansową

Czytelniczka
Czytelniczka
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

Premier Szydło przyznała sobie 65000 złotych premii a reszta ministrów nawet po 30000 zł.
Zalewska po przetrąceniu kręgosłupów polskiej oświacie ucieka do Brukseli na emeryturkę.

Wojciech Jasiński, poseł z naszego okręgu w spółkach skarbu państwa zarobił w 2016 roku ponad 1,7 mln złotych, 1,6 mln złotych premii, a dzięki zasiadaniu w radzie nadzorczej PKO BP miał otrzymać jeszcze 100 tys. zł ekstra.

Gość
Gość
3 lata temu
Reply to  Czytelniczka

I jeszcze wystarczyło na obietnice wyborcze … a kiedyś obiecano zielon6 wyspę… poszukaj jej i się wynieś

Czytelniczka
Czytelniczka
3 lata temu
Reply to  Gość

Czyli może i kradną, ale przynajmniej nasi – to masz na myśli?

Mlawianka
Mlawianka
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

DO ANONIMOWO Super prawdaaai obluda znika

iwona
iwona
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

mów za siebie , ja nie odczuwam

zyta
zyta
3 lata temu

Wreszcie Kowalewski zrealizuje swój program wyborczy, czyli nastąpi dynamiczny i wszechstronny rozwój Mławy, zostanie stworzonych 400 miejsc pracy, pobuduje dworzec zintegrowany wraz z galerią handlową, pobuduje 20 km nowych dróg, wraz ze spółdzielnią Zawkrze wykona mnóstwo remontów i inwestycji, nawiąże dialog i dobrą współpracę z każdym człowiekiem, nabierze szacunku dla każdego człowieka niezależnie od jego poglądów politycznych i stanu majątkowego. A pomoże mu w tym Jerzy z Janem, gdyż Heniowi i Włodziowi pokazał środkowy palec.

WML
WML
3 lata temu
Reply to  zyta

Srutu tu tu…., jeśli zrobi cokolwiek to z pieniędzy podatników czyli naszych. Pozyskiwanie środków zewnętrznych jest poważna bariera dla władz tej miesciny. Za to bloku rosną jak grzyby po deszczu- bez pomyslunku architektonicznego. Jaki Pan taki Kram.

joanna
joanna
3 lata temu

Panowie mają wspólna cechę-pięknie kłamią

kolarz
kolarz
3 lata temu

Tak się łasić do PIS to niesmaczne burmistrzu, niesmaczne

ala
ala
3 lata temu

Burmistrz robi specjalnie dla premiera imprezkę w parku? Wart pałac paca jak pac pałaca

Os_ka
Os_ka
3 lata temu

Podobno odbył się już konkurs na stanowisko sekretarza powiatu i jakos cisza…

PRL
PRL
3 lata temu

kolejna gospodarska wizyta premiera, jak za Gierka … trawa na zielono, ściągnie się wystawców pod zawaloną estradę, trwa kampania wyborcza PIS całą gębą

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

Jestem przekonany, że burmistrz oleje spotkanie z Morawieckim, tak jak olał spotkanie z Dudą, gdy ten przyjechał do Mławy

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

Tego spotkania burmistrz z pewnością nie oleje – przecież teraz jest w koalicji z PIS. To jak z Polakiem i Węgrem – 2 bratanki i do szabli, i do szklanki.

Wyborca
Wyborca
3 lata temu

burmistrzu, a co to za zmiana frontu? polubił pan PiS niesamowite!!! To niebywała ewolucja! Myślę, że zmana w takim tempie to nawet rewolucja!!! Nie wiem czy zazdrościć czy może współczuć wyborcom.

Forest
Forest
3 lata temu

Fiu fiu… Szkoda że trawy już nie zdążą zasadzić w parku na tych pustych placach, ale może chociaż chwasty wypielą.

Anonim
Anonim
3 lata temu
Reply to  Forest

Otoczą świtę kordonem i nie puszczą w boczne ścieżki, tak jak kiedyś w ZSRR nie wolno było zapuszczać się w boczne drogi. Po co mają pielić.

30
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x