Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bogurzyn zasypany foliami z wysypiska śmieci


Wczorajszy wiatr wywołał jeszcze jeden, mało przyjemny dla mieszkańców Bogurzyna skutek. Opisuje go w nadesłanej do nas wiadomości jeden z czytelników.


– Do Bogurzyna za kościołem jest jedno wielkie wysypisko, całe pola od strony Kosin do Bogurzyna i cały czas zwiewa. Zapraszam do Bogurzyn zobaczycie Armagedon z wysypiska śmieci z Kosin – pisze czytelnik.

I rzeczywiście, na fotografiach widać całe pola zasłane różnego rodzaju odpadami foliowymi. Niesione przez wiatr, zatrzymywały się na ogrodzeniach pastwisk, a nawet na parkanie cmentarza.

Na pewno nie będzie łatwo posprzątać okolice z takiej ilości rozniesionych odpadów.

Przypomnijmy, w Kosinach Bartosowych umiejscowiona jest instalacja do przetwarzania odpadów komunalnych.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Swój Czlowiek
Swój Czlowiek
3 lata temu

Mieszkańcy Bogurzyna za zanieczyszczenie miejscowości powinni pamiętać komu, za ten widok podziękować…. Byłemu Wójtowi KLENIEWSKIEM, p. ARETOWI, p. OGRODOWCZYKOWI z Kozim Bartosowych. Sprzedał ziemię pod wysypisko, a prywatnie zięć p. ARENTA.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

Jeśli wysypisko jest blisko to gmina powinna solidnie ogrodzić teren,proste.

Mieszkaniec powiatu
Mieszkaniec powiatu
3 lata temu

Właśnie widać bezmyślność i ludzką głupotę. Większość używa torebek foliowych „do wszystkiego i po wszystko”. W innych krajach ustanowiono zakaz używania folii opakowaniowych, a u nas??? Rząd i państwo nie potrafią poradzić sobie z problemem ekologicznym. Ludzie nie są lepsi!!! To my produkujemy te śmieci!!! Z każdego supermarketu widać tabuny wychodzące z torebkami foliowymi, czy tak ciężko zamienić te torby na jedną ekologiczną, która nie jest jednokrotnego użytku i nie trafia zaraz do kosza? Toniemy w górach śmieci!!! -Naszych śmieci!!! I zwalanie winy na firmę i jej pracowników jest oburzające. Niech ktoś wystawi swoje śmieci na posesji i zapanuje nad nimi przy panujących wiatrach. Zanim zaczniemy rzucać ciężkie słowa spójrzmy najpierw na siebie i nasze działanie w tej sprawie.

Sceptyk
Sceptyk
3 lata temu

Wydaje mi się że to dopiero namiastka tego co nas czeka po wprowadzeniu w gminie nowego systemu odbierania odpadów i oczywiście nowych stawek.Takie widoki będą coraz częstsze.Brawo rada gminy i Wójt.

gosc82
gosc82
3 lata temu
Reply to  Sceptyk

Niczemu winna jest tu rada gminy oraz jej wójt, a także pracownicy tej firmy. Wina leży po stronie rządu i państwa, które nie potrafi poradzić sobie z problemem ekologicznym.

gosc81
gosc81
3 lata temu

to niech teraz ludzie tej firmy sprzataja pol powiatu, jak nie potrafią zadbac, powinien jeszcze byc konkretny mandat

eko
eko
3 lata temu

planeta jest zanieczyszczona i bardzo chora,wszyscy zginiemy pod górą PLASTIKU,zostałi nam 11 lat do katastrofy ekologicznej!!!

Sympatyk firmy
Sympatyk firmy
3 lata temu

Jak zwykle firma nie jest przygotowana na podmuchy wiatru. Wiecznie maja z tym problem

Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 lata temu

Brać pracowników novago i sprzątać to ich śmieci za które mają zapłacone

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x