Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wojciech Franciszek Krajewski zastępcą dyrektora wydziału w starostwie


Znamy już rozstrzygnięcie ogłoszonego przez starostwo naboru na stanowisko zastępcy dyrektora wydziału Infrastruktury, Rolnictwa i Środowiska. Od dziś tę funkcję będzie pełnił mławianin, Wojciech Franciszek Krajewski.


O stanowisko ubiegało się dwóch kandydatów, którzy zgodnie z ogłoszeniem, do 20 lutego złożyli w starostwie dokumenty aplikacyjne. Kolejnym etapem naboru była rozmowa kwalifikacyjna, którą z kandydatami przeprowadziła czteroosobowa komisja pod przewodnictwem wicestarosty Zbigniewa Markiewicza.

– Komisja zarekomendowała na to stanowisko Wojciecha Franciszka Krajewskiego. Spośród dwóch kandydatów, w ocenie komisji właśnie on wypadł lepiej. Nowy zastępca dyrektora rozpocznie prace od 18 marca – mówi wicestarosta Zbigniew Markiewicz.

Nowy zastępca dyrektora ma za zadanie nadzorować pracę Działu Rolnictwa i Środowiska.

Wojciech Franciszek Krajewski mieszka w Mławie. Posiada wykształcenie wyższe o kierunku Administracja Publiczna. Dotychczas pełnił funkcje m.in. kierownik  Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa  w Zielonej, prezesa Zarządu Zakładu Pracy Chronionej, doradca zarządu ds. sprzedaży w spółce Warszawskiej, doradcy w gabinecie politycznym Ministra Skarbu, dyrektora ds. marketingu i reklamy, koordynatora projektów Inwestycyjnych i Sprzedaży w  Warszawie. Ponadto jest członkiem zarządu Stowarzyszenia „Pontyfikat Papieża Jana Pawła II”. Przez wiele lat współpracował z Prezydentem II RP na  uchodźstwie Ryszardem Kaczorowskim.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
57 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mlawiak
Mlawiak
3 lata temu

Oby do emerytury.

Cesiek
Cesiek
3 lata temu

ŻADNA PRACA NIE CHAŃBI

do Cesiek
do Cesiek
3 lata temu
Reply to  Cesiek

oczywiście, ze nie HAŃBI, tylko jakoś nie wspomniał o tym nikt przedstawiając karierę zawodową Pana Krajewskiego, więc nie wiem czy ktoś się tego wstydzi?

Jerzy
Jerzy
3 lata temu

A czemu nie startowal na organiste na OKM? Tam madal poszukuja. Czyzby za slabo ksiadz placil?

burek
burek
3 lata temu
Reply to  Jerzy

…to ty idz , droga wolna

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  burek

Nie mam doswiadczenia. A nie biore sie za cos na czym sie nie znam

zofia
zofia
3 lata temu
Reply to  Jerzy

Jerzy żal mi ciebie. Zazdrość aż kipi

dzidek z bliska
dzidek z bliska
3 lata temu
Reply to  zofia

zofija co kłosy zawija ??–a mi jest żal ciebie??? Zastanów się i na przyszłość przestań być obrońcą takich celebrytów, który otrzymał taką fuchę chyba tylko dlatego, że jest ze Stowarzyszenia Pontyfikat Papieża Jana Pawła II. i pracował jako organista, to ma odpowiednią praktykę, bo w tych czasach tylko tacy, otrzymują intratne propozycję, powinniście wiedzieć że w Warszawskim Urzędzie Skarbowym jest zatrudnionych 5 Kapelanów na etatach, tylko że pracownicy widzą ich tylko raz w roku, na oplatku, no i ten Pan Franciszek ma z tą nacją Katolików wiele wspolnego, a może to jeden z nich, skoro był doradcą Ministra Skarbu.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 lata temu

Dlaczego redakcja nie napisała dokładnego przebiegu pracy zawodowej Pana Krajewskiego? Czy to wstyd dla niego, ze był wiele lat w Dąbrowie organistą? Czy to tam nabrał takiego doświadczenia, żeby piastować obecny stołek?

Papa
Papa
3 lata temu

Już od dawna było słychać kto ma wygrać konkurs. Strasznie to smutne. Mówiło się tyle że czas na zmiany dla powiatu a jest znowu tak jak było. Młodzi nie mają szans na rozwój i nie dziwne że wyjeżdżają.

WML
WML
3 lata temu

Pieniądze i Stanowiska zeszły ma powiat. Wstydu włodarze nie macie.

Xdc
Xdc
3 lata temu

Co wy chcecie od tego chłopa dostał posadę to korzysta ile można szukać pracy i tyle

Mlawiak
Mlawiak
3 lata temu

To Szycha jaja

Ewka
Ewka
3 lata temu

Każdy człowiek zna swoją wartość i nieprzejmujmy się tym co mówią plociuchy

MIESZKANKA
MIESZKANKA
3 lata temu

Ludzie , dlaczego nosicie nienawiść w sobie do wszystkiego i wszystkich. Smutno.

Dziadek z bliska
Dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  MIESZKANKA

Nie!!! nie do wszystkich i nie do wszystkiego, jedynie do tych ktorzy tworzą DOBRA ZMIANĘ i zgodnie ze slowami Pana DUDY, z jego kpiacym usmiechem, ktory powiedzial cyt. OJCZYZNĘ DOJNA RACZ NAM ZWROCIC PANIE, w mysl tej wpowiedzi doja ile się tylko da.A jesli jest Pani smutno, to znie tymi problemami, proszę sie kierowac, do kabareciarzy z PIS, ktorzy nie raz swymi decyzjami, potrafią, zasmucic, Polaków, majacych inne zdanie, i aby utrzymać się przy władzy stosują korupcję polityczna.

Mławiak
Mławiak
3 lata temu

Organista z Dąbrowy….

vvv
vvv
3 lata temu
Reply to  Mławiak

masz cos przeciwko zazdrosniku

do vvv
do vvv
3 lata temu
Reply to  vvv

Mam tyle przeciwko, że ja mam wykształcenie uzyskane na uczelni państwowej, nie jeden dyplom ale nie brudzę sobie rąk polityką, więc na takie stanowisko nie mam co liczyć. Tyle w temacie

Mława
Mława
3 lata temu
Reply to  do vvv

DO vvv A co ma uczelnia albo jeśli ktoś nie chce nie brudzi rak polityka W każdej dziedzinie można ręce zabrudzic.Należy być uczciwym człowiekiem i sprawiedliwym.

dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  do vvv

No i przekonaleś się że w Mławie są tylko „uczciwi inaczej” którzy wiedzą swoje,a takim nawet łopatą do lba prawdy nie włożysz. Ale nie przejmuj się tymi osobnikami, pisz dalej, może kiedyś dotrze do nich że ukończenie SZKOŁY SPECJALNEJ I BYCIE ORGANISTĄ, TO NIE WYSTARCZY —a takie przygotowanie, dla obecnie rządzących to standard, i przy takich fachowcach mamy to co mamy

mala
mala
3 lata temu
Reply to  vvv

Tyle, ze kler rzadzi.

Gosia
Gosia
3 lata temu

Juz od jakiegos czasu bylo slychac na mlawie ze ma zostac zastepca. A ten konkurs tak jak w przypadku dyrektora ogolniaka byl dla picu

Zyta
Zyta
3 lata temu
Reply to  Gosia

Trzeba było startowac

Gosia
Gosia
3 lata temu
Reply to  Zyta

Nie było sensu. Wynik znany był z góry

mala
mala
3 lata temu
Reply to  Gosia

I dyrektora Muzeum, oraz Domu kultury.

Mlawiak
Mlawiak
3 lata temu

Kto jaki jest sam wie nie oceniać ludzi .Człowiek człowiekowi Wilkiem .PiS dobrze rządzi .A w robocie się pracuje.

dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  Mlawiak

Jak nie wiesz kto zaczął pierwszy realizować te Twoje hasło–CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WILK,IEM, to ci powiem, że to właśnie, PIS z tego uczynił, swoje hasło, które z takim czy innym skutkiem realizuje, i postępowanie Kaczyńskiego z Nowogrodzkiej gdzie są posiedzenia Rządu, a ministrowie są przywoływani na telefon. A ty Mławiaku dalej popieraj PIS, nikt Ci tego nie broni, —tylko bacznie uważaj aby te rządy nie wyszły ci bokiem, i pracuj razem z nimi, ale to już nie za długo, ci co nie chcą odpieprzyć się od PIS, i dla nich zaświeci słońce, i przyjdzie czas rozliczeń tych tuzów intelektu, a jakie to tuzy to widać na powyższym zdjęciu, wypisz wymaluj, PODOBNY do perukarza SUSKIEGO. Przyjdzie czas że wreszcie TRYBUNAŁ STANU, będzie miał co robić, bo dośc już szkodzenia POLSCE.

Adam
Adam
3 lata temu

dziadek z bliska , wolę żeby posiedzenia Rządu były na Nowogrodzkiej, niż w Berlinie u Merkelowej. A szkodzenie POLSCE – sprecyzuj, chyba nomenklaturze oderwanej od zysków…

dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  Adam

Co kto woli, wyglada na to że na czytałeś, się opowiesci agenta PRZYLEBSKIEGO, Ambasadora w Niemczech, i piszesz swe wypociny. A ja wolę trzymac z madrzejszymi, a nie z tymi intelektualistami z PIS, jeszcze Ci mało tej zlodziejskiej polityki, i rozdawnictwa tych milionow, i miliardow, na propagandę, bo bez tej kasy pies z kulawą noga, nie obejrzał by się, na bylych narkomanów dziś marszalkowie Sejmu, i bylych zlodzieji, dzis minister, albo na kleche biznesmena z Torunia.Jesli tobie odpowiada, takie towarzystwo, ktora kupuje glosy wyborcow, takich jak Ty, to życzę powodzenia, bycia, w tym towarzystwie,. Ja nie wyznaję zasady J.Kurskiego ZE CIEMNY LUD I TAK TO KUPI, z Twego postu wynika, ze właśnie jestes z tej grupy wyznawcow. Obojetnie, jakie dal bym Ci przyklady, tego szkodzenia POLSCE, ty i tak tego nie zrozumiesz, bo masz klapki na oczach, a przyjdzie czas , ze trzeba bedziesz musial , przyzwyczajać się do innej rzeczywistosci, ale wtedy i Nowogrodzka Ci nie pomoże.

mala
mala
3 lata temu

Bo jestes SPRZEDAWCZYK, to trzymasz z obcymi i zdradzasz Ojczyzne.

z powiatu
z powiatu
3 lata temu

Obydwoma bokami wyszło rządzenie złodziejsko-zdradzieckiej sitwy POPSL i im podobnych …. włóż okulary

Media
Media
3 lata temu

Odpiepszyc się od PISU WY .

dzidek z bliska
dzidek z bliska
3 lata temu

Jeśli komisji przewodniczy Markiewicz to już z góry wiadomo, jaki będzie wybór. Pisowski działacz, i jego kariera zawodowa, świadczy tylko o tym, że jest to człowiek od specjalista od wszystkiego, niestety taki mamy teraz klimat, dla innych nawet gdyby mieli kilka fakultetów, i znali kilka języków, i byli by fachowcami, w rolnictwie,i ochronie środowiska. Zasłużony pisowski aktywista, a że wykształcenie ma się nijak do funkcji jaką będzie sprawował, to nie wazne, najważniejsze, że to swój człowiek. BRAWO PANIE MARKIEWICZ MA PAN TALENT DO WYBIERALNOŚCI NA FUNKCJE—BMW.!!!!

Obserwator
Obserwator
3 lata temu

Pan Markiewicz to bardzo porządny człowiek!

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  Obserwator

Obserwator, czy widziałeś grabie które grabią od siebie

Mławianin
Mławianin
3 lata temu

Zacznijmy od tego, że Pan Wojciech jak chorągiewka na wietrze zmienia swoje preferencje polityczne. Jak partia jest u władzy to jest tam i Pan Wojtek. Startuje we wszystkich wyborach, a nigdy nigdzie się nie dostał. Jak on może być osobą decyzyjną w takim wydziale ? Człowiek nie ma pojęcia o żadnym z przedstawionych aspektów…

cvvv
cvvv
3 lata temu
Reply to  Mławianin

jak nie wiesz to nie pisz głupot

Obserwator
Obserwator
3 lata temu
Reply to  Mławianin

Pan Markiewicz to bardzo porządny człowiek!

dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  Mławianin

Nie powinieneś się dziwić–skoro JURGIEL, mógł być Ministrem Rolnictwa, to Pan FRANCISZEK, KTÓRY MA TAKĄ PRAKTYKĘ, tym bardziej pasuje do Pisowskiego układu, tym bardziej że był doradcą?? Ministra, i Pan Starosta dobrze wiedział że takiej osobistości, nie mógł odmówić.

Mławianin
Mławianin
3 lata temu
Reply to  Mławianin

Czego nie wiem powiedz mi ? To nie jest człowiek który nadaje się na takie stanowisko. W żadnej pracy nie potrafi zagrzać miejsca tylko jakieś stanowiska polityczne zajmuje.

Dziadek z bliska
Dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  Mławianin

Pytasz, tak jak bys nie wiedział, ze Pan Franciszek, to etetowy przedstawiciel, do skladania wiazanek podczas uroczystosci, a w Pis to juz tradycja jest, ze jak obskoczyl tyle firm, to znaczy ze nasz, i mozna mu powierzyć każde stanowisko. A najlepszym przykladem jest tu niejaki OBAJTEK, który z Szydło malował, korytarze szkolne, a dzis Prezes Orlenu, juz nie jestem w stanie zliczyć, tych jego awansów, dziś z pewnością milioner. A byly Burmistrz ZĄBEK, ktory przez 4 lata zatrudnial , yego trutnia Sasina z pensja 13.000 tys dzis jest w panstwowej spolce z pensją 70.000 tys, i mimo ze sie nie nadaje, ale kasę ma odpowiednią. TO JEST JAWNE OKRADANIE PANSTWA POLSKIEGO.

Blisko Dziadka
Blisko Dziadka
3 lata temu

Wybacz Dzidku ale się mylisz. Sam to wiesz, bo o tym napisałeś, ze wymienione przez Ciebie urzędy i spółki, są państwowe. Czyli Nasze. Nie prywatne, gdzie zatrudnia się dla zysku przedsiębiorstwa. Dlatego to My wybieramy Naszych przedstawicieli i To Oni w Naszym imieniu wybierają osoby na poszczególne stanowiska zgodnie z prawem. Guzik ma do tego to, na kogo Ty głosowałeś i będziesz głosował, bo to jest „demokracja” i nalezy się pogodzić z wynikiem. Nie musisz się unosić i górnolotnie rozprawiać o Państwie, bo następni zrobią dokładnie to samo, co ci obecni. Znowu nie będzie to miało żadnego znaczenia, na kogo Ty zagłosujesz, bo efekt będzie ten sam. Skoncentruj się na własnym podwórku, gdzie grasują internetowi magistrzy, zaoczni dyrektorowie i powszechnie zatrudniane rodziny notabli, radnych i znajomych we wszystkich podległych zakładach UM, Starostwa i UW.

Dziadek z bliska
Dziadek z bliska
3 lata temu
Reply to  Blisko Dziadka

Blisko Dziadka–po napisaniu postu, powinieneś go przeczytać, czy piszesz do Dziadka , czy do Dzidka,—z postu wynika że jesteś zorientowany w aktualnej sytuacji, ale tworzenie mi wykładu czym jest DEMOKRACJA, mija się z celem, bo widać każdy z nas ma inne zdanie co właśnie w demokracji powinno być regułą, żeby następni nie robili tego samego co obecnie rządzący to właśnie po to jest DEMOKRACJA, aby korzystając z niej dokonywać prawidłowych wyborów, ten twój wykład o zasadach, to podstawa w prawidłowym rozumowaniu czym jest demokracja , jakie niesie skutki, z braku jej zrozumienia, i dlatego podczas wyborów, powinniśmy bacznie przyglądać sie kandydatom których wybieramy, bo ludzi którzy pięknie tworzą swoją wizję rządzenia, ale kiedy już dojdą do władzy po prostu zmieniać te swoje wizje, i mamy to co mamy. Osobiście mam żal do wyborców którzy wybrali obecną władzę i Polskę oddali w dyktat KACZYŃSKIEGO, który kupuje sobie głosy za nasze pieniądze, i to zarządzanie Krajem będzie się nam odbijać czkawką, i trzeba będzie wielu lat aby gospodarka wróciła na właściwe tory, bo trzeba będzie zmian aby tą mafijną rodzinę odstawić, a ich czołowych politykow rozliczyć.!! Widać u ciebie żal, chyba tylko dlatego że nie załapałeś się do żadnej z tych instytucji tak że z mławską władzą masz na pieńku na złe poczynania mławskiej władzy,/ Łukasik, Prejs,KOWALEWSKI, Markiewicz, Antczak, i wielu innych / ale przykład idzie z góry– ale z tą oceną się zgadzam!! C.D.N

dziadek z bliska
dziadek z bliska
3 lata temu

JEŚLI UWAŻASZ ŻE W SWYCH PODANYCH PRZYKŁADACH ROZPASANIA DEMOKRATYCZNIE WYBRANEJ WŁADZY SIĘ MYLĘ, to proszę podać pozytywne przykłady pamiętając że demokratycznie wybrana nie liczy się ze swoimi wyborcami, i to jest błąd DEMOKRACJI, że takich ludzi po błędach, które robią,nie usuwa się ze stanowisk , aby przestali dalej przynosić szkody gospodarce, i nam wyborcom, bo tylko dlatego że uważają że krytyka ich poczynań, i słowa które wypowiadają są „wyrwane z kontekstu”—i takie są te władze centralne i samorządowe, że ich władza może sie zmienić, i trzeba łapać te wszystkie korzyści, i ustawiać rodziny i wszystkich pociotów, nie bacząc na to czy się nadają czy nie do sprawowania tych funkcji im powierzonych które im stworzyliśmy, no ale przykład kuriozum mamy w Starostwie, że komisja pod Przew. Pana Markiewicza, stanowisko w wydziale rolnictwa, powierza ORGANIŚCIE.!!!!!!!!! Przepraszam internautów, od wiedzajacych portal za zbyt długie komentarze, ale jest to temat rzeka.

Mława
Mława
3 lata temu

DO ADEKWATNY ; klepanie po ramieniu nie mosi być partyjne to zależy od wieluuu różnych czynników i tyle

Ewka
Ewka
3 lata temu

Co to się dzieje z ludźmi .

Kino
Kino
3 lata temu

z Agencji wyskoczył tylko duden szedł

xyz
xyz
3 lata temu
Reply to  Kino

uważaj żebyś ty nie wyskoczył…

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  xyz

xyz. Pilnuj siebie bo może Cię to spotkac pierwszego, i wtedy będzie Ci bardzo przykro, bo w PIS takie pionki, jak ty szybko znikają, borys ma rację

borys
borys
3 lata temu
Reply to  Kino

nie śmiej się dziadku….

Mława
Mława
3 lata temu

JAJA w beretach ludzie cyrk.

Panna na wydaniu
Panna na wydaniu
3 lata temu

Przystojniak

Anonim
Anonim
3 lata temu

Przystojniak??? – no cóż o gustach się nie dyskutuje

Bebe
Bebe
3 lata temu

Brawo

adekwatny
adekwatny
3 lata temu

Należałoby napisać że jest członkiem partii rządzącej. Może to wyjaśni wszystko. Widać że dobra zmiana nie próżnuje. Miało być inaczej a jest to samo bagno jak za poprzedników. Jedni i drudzy siebie warci. Tylko stołki w głowach i klepanie po ramieniu.

mławianka
mławianka
3 lata temu
Reply to  adekwatny

Mierny ale wierny. Nic się nie zmieniło zgodnie z przewidywaniami.
PSL obsadzał stanowiska swoimi ludźmi, PIS obsadza swoimi.
Taka moda albo… taki mamy klimat 😀

57
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x