Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Wojciech Franciszek Krajewski zastępcą dyrektora wydziału w starostwie


Znamy już rozstrzygnięcie ogłoszonego przez starostwo naboru na stanowisko zastępcy dyrektora wydziału Infrastruktury, Rolnictwa i Środowiska. Od dziś tę funkcję będzie pełnił mławianin, Wojciech Franciszek Krajewski.


Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Mławie najlepsze liceum na północnym Mazowszu

O stanowisko ubiegało się dwóch kandydatów, którzy zgodnie z ogłoszeniem, do 20 lutego złożyli w starostwie dokumenty aplikacyjne. Kolejnym etapem naboru była rozmowa kwalifikacyjna, którą z kandydatami przeprowadziła czteroosobowa komisja pod przewodnictwem wicestarosty Zbigniewa Markiewicza.

– Komisja zarekomendowała na to stanowisko Wojciecha Franciszka Krajewskiego. Spośród dwóch kandydatów, w ocenie komisji właśnie on wypadł lepiej. Nowy zastępca dyrektora rozpocznie prace od 18 marca – mówi wicestarosta Zbigniew Markiewicz.

Nowy zastępca dyrektora ma za zadanie nadzorować pracę Działu Rolnictwa i Środowiska.

Wojciech Franciszek Krajewski mieszka w Mławie. Posiada wykształcenie wyższe o kierunku Administracja Publiczna. Dotychczas pełnił funkcje m.in. kierownik  Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa  w Zielonej, prezesa Zarządu Zakładu Pracy Chronionej, doradca zarządu ds. sprzedaży w spółce Warszawskiej, doradcy w gabinecie politycznym Ministra Skarbu, dyrektora ds. marketingu i reklamy, koordynatora projektów Inwestycyjnych i Sprzedaży w  Warszawie. Ponadto jest członkiem zarządu Stowarzyszenia „Pontyfikat Papieża Jana Pawła II”. Przez wiele lat współpracował z Prezydentem II RP na  uchodźstwie Ryszardem Kaczorowskim.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

57
KOMENTARZE

avatar
1500
Mlawiak
Gość
Mlawiak

Oby do emerytury.

Cesiek
Gość
Cesiek

ŻADNA PRACA NIE CHAŃBI

do Cesiek
Gość
do Cesiek

oczywiście, ze nie HAŃBI, tylko jakoś nie wspomniał o tym nikt przedstawiając karierę zawodową Pana Krajewskiego, więc nie wiem czy ktoś się tego wstydzi?

Jerzy
Gość
Jerzy

A czemu nie startowal na organiste na OKM? Tam madal poszukuja. Czyzby za slabo ksiadz placil?

burek
Gość
burek

…to ty idz , droga wolna

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Nie mam doswiadczenia. A nie biore sie za cos na czym sie nie znam

zofia
Gość
zofia

Jerzy żal mi ciebie. Zazdrość aż kipi

dzidek z bliska
Gość
dzidek z bliska

zofija co kłosy zawija ??–a mi jest żal ciebie??? Zastanów się i na przyszłość przestań być obrońcą takich celebrytów, który otrzymał taką fuchę chyba tylko dlatego, że jest ze Stowarzyszenia Pontyfikat Papieża Jana Pawła II. i pracował jako organista, to ma odpowiednią praktykę, bo w tych czasach tylko tacy, otrzymują intratne propozycję, powinniście wiedzieć że w Warszawskim Urzędzie Skarbowym jest zatrudnionych 5 Kapelanów na etatach, tylko że pracownicy widzą ich tylko raz w roku, na oplatku, no i ten Pan Franciszek ma z tą nacją Katolików wiele wspolnego, a może to jeden z nich, skoro był doradcą Ministra Skarbu.

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Dlaczego redakcja nie napisała dokładnego przebiegu pracy zawodowej Pana Krajewskiego? Czy to wstyd dla niego, ze był wiele lat w Dąbrowie organistą? Czy to tam nabrał takiego doświadczenia, żeby piastować obecny stołek?

Papa
Gość
Papa

Już od dawna było słychać kto ma wygrać konkurs. Strasznie to smutne. Mówiło się tyle że czas na zmiany dla powiatu a jest znowu tak jak było. Młodzi nie mają szans na rozwój i nie dziwne że wyjeżdżają.

WML
Gość
WML

Pieniądze i Stanowiska zeszły ma powiat. Wstydu włodarze nie macie.

Xdc
Gość
Xdc

Co wy chcecie od tego chłopa dostał posadę to korzysta ile można szukać pracy i tyle

Mlawiak
Gość
Mlawiak

To Szycha jaja

Ewka
Gość
Ewka

Każdy człowiek zna swoją wartość i nieprzejmujmy się tym co mówią plociuchy

MIESZKANKA
Gość
MIESZKANKA

Ludzie , dlaczego nosicie nienawiść w sobie do wszystkiego i wszystkich. Smutno.

Dziadek z bliska
Gość
Dziadek z bliska

Nie!!! nie do wszystkich i nie do wszystkiego, jedynie do tych ktorzy tworzą DOBRA ZMIANĘ i zgodnie ze slowami Pana DUDY, z jego kpiacym usmiechem, ktory powiedzial cyt. OJCZYZNĘ DOJNA RACZ NAM ZWROCIC PANIE, w mysl tej wpowiedzi doja ile się tylko da.A jesli jest Pani smutno, to znie tymi problemami, proszę sie kierowac, do kabareciarzy z PIS, ktorzy nie raz swymi decyzjami, potrafią, zasmucic, Polaków, majacych inne zdanie, i aby utrzymać się przy władzy stosują korupcję polityczna.

Mławiak
Gość
Mławiak

Organista z Dąbrowy….

vvv
Gość
vvv

masz cos przeciwko zazdrosniku

do vvv
Gość
do vvv

Mam tyle przeciwko, że ja mam wykształcenie uzyskane na uczelni państwowej, nie jeden dyplom ale nie brudzę sobie rąk polityką, więc na takie stanowisko nie mam co liczyć. Tyle w temacie

Mława
Gość
Mława

DO vvv A co ma uczelnia albo jeśli ktoś nie chce nie brudzi rak polityka W każdej dziedzinie można ręce zabrudzic.Należy być uczciwym człowiekiem i sprawiedliwym.

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

No i przekonaleś się że w Mławie są tylko „uczciwi inaczej” którzy wiedzą swoje,a takim nawet łopatą do lba prawdy nie włożysz. Ale nie przejmuj się tymi osobnikami, pisz dalej, może kiedyś dotrze do nich że ukończenie SZKOŁY SPECJALNEJ I BYCIE ORGANISTĄ, TO NIE WYSTARCZY —a takie przygotowanie, dla obecnie rządzących to standard, i przy takich fachowcach mamy to co mamy

mala
Gość
mala

Tyle, ze kler rzadzi.

Gosia
Gość
Gosia

Juz od jakiegos czasu bylo slychac na mlawie ze ma zostac zastepca. A ten konkurs tak jak w przypadku dyrektora ogolniaka byl dla picu

Zyta
Gość
Zyta

Trzeba było startowac

Gosia
Gość
Gosia

Nie było sensu. Wynik znany był z góry

mala
Gość
mala

I dyrektora Muzeum, oraz Domu kultury.

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Kto jaki jest sam wie nie oceniać ludzi .Człowiek człowiekowi Wilkiem .PiS dobrze rządzi .A w robocie się pracuje.

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Jak nie wiesz kto zaczął pierwszy realizować te Twoje hasło–CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WILK,IEM, to ci powiem, że to właśnie, PIS z tego uczynił, swoje hasło, które z takim czy innym skutkiem realizuje, i postępowanie Kaczyńskiego z Nowogrodzkiej gdzie są posiedzenia Rządu, a ministrowie są przywoływani na telefon. A ty Mławiaku dalej popieraj PIS, nikt Ci tego nie broni, —tylko bacznie uważaj aby te rządy nie wyszły ci bokiem, i pracuj razem z nimi, ale to już nie za długo, ci co nie chcą odpieprzyć się od PIS, i dla nich zaświeci słońce, i przyjdzie czas rozliczeń tych tuzów intelektu, a jakie… Czytaj więcej »

Adam
Gość
Adam

dziadek z bliska , wolę żeby posiedzenia Rządu były na Nowogrodzkiej, niż w Berlinie u Merkelowej. A szkodzenie POLSCE – sprecyzuj, chyba nomenklaturze oderwanej od zysków…

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Co kto woli, wyglada na to że na czytałeś, się opowiesci agenta PRZYLEBSKIEGO, Ambasadora w Niemczech, i piszesz swe wypociny. A ja wolę trzymac z madrzejszymi, a nie z tymi intelektualistami z PIS, jeszcze Ci mało tej zlodziejskiej polityki, i rozdawnictwa tych milionow, i miliardow, na propagandę, bo bez tej kasy pies z kulawą noga, nie obejrzał by się, na bylych narkomanów dziś marszalkowie Sejmu, i bylych zlodzieji, dzis minister, albo na kleche biznesmena z Torunia.Jesli tobie odpowiada, takie towarzystwo, ktora kupuje glosy wyborcow, takich jak Ty, to życzę powodzenia, bycia, w tym towarzystwie,. Ja nie wyznaję zasady J.Kurskiego ZE… Czytaj więcej »

mala
Gość
mala

Bo jestes SPRZEDAWCZYK, to trzymasz z obcymi i zdradzasz Ojczyzne.

z powiatu
Gość
z powiatu

Obydwoma bokami wyszło rządzenie złodziejsko-zdradzieckiej sitwy POPSL i im podobnych …. włóż okulary

Media
Gość
Media

Odpiepszyc się od PISU WY .

dzidek z bliska
Gość
dzidek z bliska

Jeśli komisji przewodniczy Markiewicz to już z góry wiadomo, jaki będzie wybór. Pisowski działacz, i jego kariera zawodowa, świadczy tylko o tym, że jest to człowiek od specjalista od wszystkiego, niestety taki mamy teraz klimat, dla innych nawet gdyby mieli kilka fakultetów, i znali kilka języków, i byli by fachowcami, w rolnictwie,i ochronie środowiska. Zasłużony pisowski aktywista, a że wykształcenie ma się nijak do funkcji jaką będzie sprawował, to nie wazne, najważniejsze, że to swój człowiek. BRAWO PANIE MARKIEWICZ MA PAN TALENT DO WYBIERALNOŚCI NA FUNKCJE—BMW.!!!!

Obserwator
Gość
Obserwator

Pan Markiewicz to bardzo porządny człowiek!

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Obserwator, czy widziałeś grabie które grabią od siebie

Mławianin
Gość
Mławianin

Zacznijmy od tego, że Pan Wojciech jak chorągiewka na wietrze zmienia swoje preferencje polityczne. Jak partia jest u władzy to jest tam i Pan Wojtek. Startuje we wszystkich wyborach, a nigdy nigdzie się nie dostał. Jak on może być osobą decyzyjną w takim wydziale ? Człowiek nie ma pojęcia o żadnym z przedstawionych aspektów…

cvvv
Gość
cvvv

jak nie wiesz to nie pisz głupot

Obserwator
Gość
Obserwator

Pan Markiewicz to bardzo porządny człowiek!

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Nie powinieneś się dziwić–skoro JURGIEL, mógł być Ministrem Rolnictwa, to Pan FRANCISZEK, KTÓRY MA TAKĄ PRAKTYKĘ, tym bardziej pasuje do Pisowskiego układu, tym bardziej że był doradcą?? Ministra, i Pan Starosta dobrze wiedział że takiej osobistości, nie mógł odmówić.

Mławianin
Gość
Mławianin

Czego nie wiem powiedz mi ? To nie jest człowiek który nadaje się na takie stanowisko. W żadnej pracy nie potrafi zagrzać miejsca tylko jakieś stanowiska polityczne zajmuje.

Dziadek z bliska
Gość
Dziadek z bliska

Pytasz, tak jak bys nie wiedział, ze Pan Franciszek, to etetowy przedstawiciel, do skladania wiazanek podczas uroczystosci, a w Pis to juz tradycja jest, ze jak obskoczyl tyle firm, to znaczy ze nasz, i mozna mu powierzyć każde stanowisko. A najlepszym przykladem jest tu niejaki OBAJTEK, który z Szydło malował, korytarze szkolne, a dzis Prezes Orlenu, juz nie jestem w stanie zliczyć, tych jego awansów, dziś z pewnością milioner. A byly Burmistrz ZĄBEK, ktory przez 4 lata zatrudnial , yego trutnia Sasina z pensja 13.000 tys dzis jest w panstwowej spolce z pensją 70.000 tys, i mimo ze sie nie… Czytaj więcej »

Blisko Dziadka
Gość
Blisko Dziadka

Wybacz Dzidku ale się mylisz. Sam to wiesz, bo o tym napisałeś, ze wymienione przez Ciebie urzędy i spółki, są państwowe. Czyli Nasze. Nie prywatne, gdzie zatrudnia się dla zysku przedsiębiorstwa. Dlatego to My wybieramy Naszych przedstawicieli i To Oni w Naszym imieniu wybierają osoby na poszczególne stanowiska zgodnie z prawem. Guzik ma do tego to, na kogo Ty głosowałeś i będziesz głosował, bo to jest „demokracja” i nalezy się pogodzić z wynikiem. Nie musisz się unosić i górnolotnie rozprawiać o Państwie, bo następni zrobią dokładnie to samo, co ci obecni. Znowu nie będzie to miało żadnego znaczenia, na kogo… Czytaj więcej »

Dziadek z bliska
Gość
Dziadek z bliska

Blisko Dziadka–po napisaniu postu, powinieneś go przeczytać, czy piszesz do Dziadka , czy do Dzidka,—z postu wynika że jesteś zorientowany w aktualnej sytuacji, ale tworzenie mi wykładu czym jest DEMOKRACJA, mija się z celem, bo widać każdy z nas ma inne zdanie co właśnie w demokracji powinno być regułą, żeby następni nie robili tego samego co obecnie rządzący to właśnie po to jest DEMOKRACJA, aby korzystając z niej dokonywać prawidłowych wyborów, ten twój wykład o zasadach, to podstawa w prawidłowym rozumowaniu czym jest demokracja , jakie niesie skutki, z braku jej zrozumienia, i dlatego podczas wyborów, powinniśmy bacznie przyglądać sie… Czytaj więcej »

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

JEŚLI UWAŻASZ ŻE W SWYCH PODANYCH PRZYKŁADACH ROZPASANIA DEMOKRATYCZNIE WYBRANEJ WŁADZY SIĘ MYLĘ, to proszę podać pozytywne przykłady pamiętając że demokratycznie wybrana nie liczy się ze swoimi wyborcami, i to jest błąd DEMOKRACJI, że takich ludzi po błędach, które robią,nie usuwa się ze stanowisk , aby przestali dalej przynosić szkody gospodarce, i nam wyborcom, bo tylko dlatego że uważają że krytyka ich poczynań, i słowa które wypowiadają są „wyrwane z kontekstu”—i takie są te władze centralne i samorządowe, że ich władza może sie zmienić, i trzeba łapać te wszystkie korzyści, i ustawiać rodziny i wszystkich pociotów, nie bacząc na to… Czytaj więcej »

Mława
Gość
Mława

DO ADEKWATNY ; klepanie po ramieniu nie mosi być partyjne to zależy od wieluuu różnych czynników i tyle

Ewka
Gość
Ewka

Co to się dzieje z ludźmi .

Kino
Gość
Kino

z Agencji wyskoczył tylko duden szedł

xyz
Gość
xyz

uważaj żebyś ty nie wyskoczył…

Jarząbek
Gość
Jarząbek

xyz. Pilnuj siebie bo może Cię to spotkac pierwszego, i wtedy będzie Ci bardzo przykro, bo w PIS takie pionki, jak ty szybko znikają, borys ma rację

borys
Gość
borys

nie śmiej się dziadku….

Mława
Gość
Mława

JAJA w beretach ludzie cyrk.

Panna na wydaniu
Gość
Panna na wydaniu

Przystojniak

Anonim
Gość
Anonim

Przystojniak??? – no cóż o gustach się nie dyskutuje

Bebe
Gość
Bebe

Brawo

adekwatny
Gość
adekwatny

Należałoby napisać że jest członkiem partii rządzącej. Może to wyjaśni wszystko. Widać że dobra zmiana nie próżnuje. Miało być inaczej a jest to samo bagno jak za poprzedników. Jedni i drudzy siebie warci. Tylko stołki w głowach i klepanie po ramieniu.

mławianka
Gość
mławianka

Mierny ale wierny. Nic się nie zmieniło zgodnie z przewidywaniami.
PSL obsadzał stanowiska swoimi ludźmi, PIS obsadza swoimi.
Taka moda albo… taki mamy klimat 😀