Wojciech Franciszek Krajewski zastępcą dyrektora wydziału w starostwie
— 18/03/2019
Znamy już rozstrzygnięcie ogłoszonego przez starostwo naboru na stanowisko zastępcy dyrektora wydziału Infrastruktury, Rolnictwa i Środowiska. Od dziś tę funkcję będzie pełnił mławianin, Wojciech Franciszek Krajewski.
O stanowisko ubiegało się dwóch kandydatów, którzy zgodnie z ogłoszeniem, do 20 lutego złożyli w starostwie dokumenty aplikacyjne. Kolejnym etapem naboru była rozmowa kwalifikacyjna, którą z kandydatami przeprowadziła czteroosobowa komisja pod przewodnictwem wicestarosty Zbigniewa Markiewicza.
– Komisja zarekomendowała na to stanowisko Wojciecha Franciszka Krajewskiego. Spośród dwóch kandydatów, w ocenie komisji właśnie on wypadł lepiej. Nowy zastępca dyrektora rozpocznie prace od 18 marca – mówi wicestarosta Zbigniew Markiewicz.
Nowy zastępca dyrektora ma za zadanie nadzorować pracę Działu Rolnictwa i Środowiska.
Wojciech Franciszek Krajewski mieszka w Mławie. Posiada wykształcenie wyższe o kierunku Administracja Publiczna. Dotychczas pełnił funkcje m.in. kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Zielonej, prezesa Zarządu Zakładu Pracy Chronionej, doradca zarządu ds. sprzedaży w spółce Warszawskiej, doradcy w gabinecie politycznym Ministra Skarbu, dyrektora ds. marketingu i reklamy, koordynatora projektów Inwestycyjnych i Sprzedaży w Warszawie. Ponadto jest członkiem zarządu Stowarzyszenia „Pontyfikat Papieża Jana Pawła II”. Przez wiele lat współpracował z Prezydentem II RP na uchodźstwie Ryszardem Kaczorowskim.
JK
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski
[TUTAJ]
Oby do emerytury.
ŻADNA PRACA NIE CHAŃBI
oczywiście, ze nie HAŃBI, tylko jakoś nie wspomniał o tym nikt przedstawiając karierę zawodową Pana Krajewskiego, więc nie wiem czy ktoś się tego wstydzi?
A czemu nie startowal na organiste na OKM? Tam madal poszukuja. Czyzby za slabo ksiadz placil?
…to ty idz , droga wolna
Nie mam doswiadczenia. A nie biore sie za cos na czym sie nie znam
Jerzy żal mi ciebie. Zazdrość aż kipi
zofija co kłosy zawija ??–a mi jest żal ciebie??? Zastanów się i na przyszłość przestań być obrońcą takich celebrytów, który otrzymał taką fuchę chyba tylko dlatego, że jest ze Stowarzyszenia Pontyfikat Papieża Jana Pawła II. i pracował jako organista, to ma odpowiednią praktykę, bo w tych czasach tylko tacy, otrzymują intratne propozycję, powinniście wiedzieć że w Warszawskim Urzędzie Skarbowym jest zatrudnionych 5 Kapelanów na etatach, tylko że pracownicy widzą ich tylko raz w roku, na oplatku, no i ten Pan Franciszek ma z tą nacją Katolików wiele wspolnego, a może to jeden z nich, skoro był doradcą Ministra Skarbu.
Dlaczego redakcja nie napisała dokładnego przebiegu pracy zawodowej Pana Krajewskiego? Czy to wstyd dla niego, ze był wiele lat w Dąbrowie organistą? Czy to tam nabrał takiego doświadczenia, żeby piastować obecny stołek?
Już od dawna było słychać kto ma wygrać konkurs. Strasznie to smutne. Mówiło się tyle że czas na zmiany dla powiatu a jest znowu tak jak było. Młodzi nie mają szans na rozwój i nie dziwne że wyjeżdżają.
Pieniądze i Stanowiska zeszły ma powiat. Wstydu włodarze nie macie.
Co wy chcecie od tego chłopa dostał posadę to korzysta ile można szukać pracy i tyle
To Szycha jaja
Każdy człowiek zna swoją wartość i nieprzejmujmy się tym co mówią plociuchy
Ludzie , dlaczego nosicie nienawiść w sobie do wszystkiego i wszystkich. Smutno.
Nie!!! nie do wszystkich i nie do wszystkiego, jedynie do tych ktorzy tworzą DOBRA ZMIANĘ i zgodnie ze slowami Pana DUDY, z jego kpiacym usmiechem, ktory powiedzial cyt. OJCZYZNĘ DOJNA RACZ NAM ZWROCIC PANIE, w mysl tej wpowiedzi doja ile się tylko da.A jesli jest Pani smutno, to znie tymi problemami, proszę sie kierowac, do kabareciarzy z PIS, ktorzy nie raz swymi decyzjami, potrafią, zasmucic, Polaków, majacych inne zdanie, i aby utrzymać się przy władzy stosują korupcję polityczna.
Organista z Dąbrowy….
masz cos przeciwko zazdrosniku
Mam tyle przeciwko, że ja mam wykształcenie uzyskane na uczelni państwowej, nie jeden dyplom ale nie brudzę sobie rąk polityką, więc na takie stanowisko nie mam co liczyć. Tyle w temacie
DO vvv A co ma uczelnia albo jeśli ktoś nie chce nie brudzi rak polityka W każdej dziedzinie można ręce zabrudzic.Należy być uczciwym człowiekiem i sprawiedliwym.
No i przekonaleś się że w Mławie są tylko „uczciwi inaczej” którzy wiedzą swoje,a takim nawet łopatą do lba prawdy nie włożysz. Ale nie przejmuj się tymi osobnikami, pisz dalej, może kiedyś dotrze do nich że ukończenie SZKOŁY SPECJALNEJ I BYCIE ORGANISTĄ, TO NIE WYSTARCZY —a takie przygotowanie, dla obecnie rządzących to standard, i przy takich fachowcach mamy to co mamy
Tyle, ze kler rzadzi.
Juz od jakiegos czasu bylo slychac na mlawie ze ma zostac zastepca. A ten konkurs tak jak w przypadku dyrektora ogolniaka byl dla picu
Trzeba było startowac
Nie było sensu. Wynik znany był z góry
I dyrektora Muzeum, oraz Domu kultury.
Kto jaki jest sam wie nie oceniać ludzi .Człowiek człowiekowi Wilkiem .PiS dobrze rządzi .A w robocie się pracuje.
Jak nie wiesz kto zaczął pierwszy realizować te Twoje hasło–CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WILK,IEM, to ci powiem, że to właśnie, PIS z tego uczynił, swoje hasło, które z takim czy innym skutkiem realizuje, i postępowanie Kaczyńskiego z Nowogrodzkiej gdzie są posiedzenia Rządu, a ministrowie są przywoływani na telefon. A ty Mławiaku dalej popieraj PIS, nikt Ci tego nie broni, —tylko bacznie uważaj aby te rządy nie wyszły ci bokiem, i pracuj razem z nimi, ale to już nie za długo, ci co nie chcą odpieprzyć się od PIS, i dla nich zaświeci słońce, i przyjdzie czas rozliczeń tych tuzów intelektu, a jakie to tuzy to widać na powyższym zdjęciu, wypisz wymaluj, PODOBNY do perukarza SUSKIEGO. Przyjdzie czas że wreszcie TRYBUNAŁ STANU, będzie miał co robić, bo dośc już szkodzenia POLSCE.
dziadek z bliska , wolę żeby posiedzenia Rządu były na Nowogrodzkiej, niż w Berlinie u Merkelowej. A szkodzenie POLSCE – sprecyzuj, chyba nomenklaturze oderwanej od zysków…
Co kto woli, wyglada na to że na czytałeś, się opowiesci agenta PRZYLEBSKIEGO, Ambasadora w Niemczech, i piszesz swe wypociny. A ja wolę trzymac z madrzejszymi, a nie z tymi intelektualistami z PIS, jeszcze Ci mało tej zlodziejskiej polityki, i rozdawnictwa tych milionow, i miliardow, na propagandę, bo bez tej kasy pies z kulawą noga, nie obejrzał by się, na bylych narkomanów dziś marszalkowie Sejmu, i bylych zlodzieji, dzis minister, albo na kleche biznesmena z Torunia.Jesli tobie odpowiada, takie towarzystwo, ktora kupuje glosy wyborcow, takich jak Ty, to życzę powodzenia, bycia, w tym towarzystwie,. Ja nie wyznaję zasady J.Kurskiego ZE CIEMNY LUD I TAK TO KUPI, z Twego postu wynika, ze właśnie jestes z tej grupy wyznawcow. Obojetnie, jakie dal bym Ci przyklady, tego szkodzenia POLSCE, ty i tak tego nie zrozumiesz, bo masz klapki na oczach, a przyjdzie czas , ze trzeba bedziesz musial , przyzwyczajać się do innej rzeczywistosci, ale wtedy i Nowogrodzka Ci nie pomoże.
Bo jestes SPRZEDAWCZYK, to trzymasz z obcymi i zdradzasz Ojczyzne.
Obydwoma bokami wyszło rządzenie złodziejsko-zdradzieckiej sitwy POPSL i im podobnych …. włóż okulary
Odpiepszyc się od PISU WY .
Jeśli komisji przewodniczy Markiewicz to już z góry wiadomo, jaki będzie wybór. Pisowski działacz, i jego kariera zawodowa, świadczy tylko o tym, że jest to człowiek od specjalista od wszystkiego, niestety taki mamy teraz klimat, dla innych nawet gdyby mieli kilka fakultetów, i znali kilka języków, i byli by fachowcami, w rolnictwie,i ochronie środowiska. Zasłużony pisowski aktywista, a że wykształcenie ma się nijak do funkcji jaką będzie sprawował, to nie wazne, najważniejsze, że to swój człowiek. BRAWO PANIE MARKIEWICZ MA PAN TALENT DO WYBIERALNOŚCI NA FUNKCJE—BMW.!!!!
Pan Markiewicz to bardzo porządny człowiek!
Obserwator, czy widziałeś grabie które grabią od siebie
Zacznijmy od tego, że Pan Wojciech jak chorągiewka na wietrze zmienia swoje preferencje polityczne. Jak partia jest u władzy to jest tam i Pan Wojtek. Startuje we wszystkich wyborach, a nigdy nigdzie się nie dostał. Jak on może być osobą decyzyjną w takim wydziale ? Człowiek nie ma pojęcia o żadnym z przedstawionych aspektów…
jak nie wiesz to nie pisz głupot
Pan Markiewicz to bardzo porządny człowiek!
Nie powinieneś się dziwić–skoro JURGIEL, mógł być Ministrem Rolnictwa, to Pan FRANCISZEK, KTÓRY MA TAKĄ PRAKTYKĘ, tym bardziej pasuje do Pisowskiego układu, tym bardziej że był doradcą?? Ministra, i Pan Starosta dobrze wiedział że takiej osobistości, nie mógł odmówić.
Czego nie wiem powiedz mi ? To nie jest człowiek który nadaje się na takie stanowisko. W żadnej pracy nie potrafi zagrzać miejsca tylko jakieś stanowiska polityczne zajmuje.
Pytasz, tak jak bys nie wiedział, ze Pan Franciszek, to etetowy przedstawiciel, do skladania wiazanek podczas uroczystosci, a w Pis to juz tradycja jest, ze jak obskoczyl tyle firm, to znaczy ze nasz, i mozna mu powierzyć każde stanowisko. A najlepszym przykladem jest tu niejaki OBAJTEK, który z Szydło malował, korytarze szkolne, a dzis Prezes Orlenu, juz nie jestem w stanie zliczyć, tych jego awansów, dziś z pewnością milioner. A byly Burmistrz ZĄBEK, ktory przez 4 lata zatrudnial , yego trutnia Sasina z pensja 13.000 tys dzis jest w panstwowej spolce z pensją 70.000 tys, i mimo ze sie nie nadaje, ale kasę ma odpowiednią. TO JEST JAWNE OKRADANIE PANSTWA POLSKIEGO.
Wybacz Dzidku ale się mylisz. Sam to wiesz, bo o tym napisałeś, ze wymienione przez Ciebie urzędy i spółki, są państwowe. Czyli Nasze. Nie prywatne, gdzie zatrudnia się dla zysku przedsiębiorstwa. Dlatego to My wybieramy Naszych przedstawicieli i To Oni w Naszym imieniu wybierają osoby na poszczególne stanowiska zgodnie z prawem. Guzik ma do tego to, na kogo Ty głosowałeś i będziesz głosował, bo to jest „demokracja” i nalezy się pogodzić z wynikiem. Nie musisz się unosić i górnolotnie rozprawiać o Państwie, bo następni zrobią dokładnie to samo, co ci obecni. Znowu nie będzie to miało żadnego znaczenia, na kogo Ty zagłosujesz, bo efekt będzie ten sam. Skoncentruj się na własnym podwórku, gdzie grasują internetowi magistrzy, zaoczni dyrektorowie i powszechnie zatrudniane rodziny notabli, radnych i znajomych we wszystkich podległych zakładach UM, Starostwa i UW.
Blisko Dziadka–po napisaniu postu, powinieneś go przeczytać, czy piszesz do Dziadka , czy do Dzidka,—z postu wynika że jesteś zorientowany w aktualnej sytuacji, ale tworzenie mi wykładu czym jest DEMOKRACJA, mija się z celem, bo widać każdy z nas ma inne zdanie co właśnie w demokracji powinno być regułą, żeby następni nie robili tego samego co obecnie rządzący to właśnie po to jest DEMOKRACJA, aby korzystając z niej dokonywać prawidłowych wyborów, ten twój wykład o zasadach, to podstawa w prawidłowym rozumowaniu czym jest demokracja , jakie niesie skutki, z braku jej zrozumienia, i dlatego podczas wyborów, powinniśmy bacznie przyglądać sie kandydatom których wybieramy, bo ludzi którzy pięknie tworzą swoją wizję rządzenia, ale kiedy już dojdą do władzy po prostu zmieniać te swoje wizje, i mamy to co mamy. Osobiście mam żal do wyborców którzy wybrali obecną władzę i Polskę oddali w dyktat KACZYŃSKIEGO, który kupuje sobie głosy za nasze pieniądze, i to zarządzanie Krajem będzie się nam odbijać czkawką, i trzeba będzie wielu lat aby gospodarka wróciła na właściwe tory, bo trzeba będzie zmian aby tą mafijną rodzinę odstawić, a ich czołowych politykow rozliczyć.!! Widać u ciebie żal, chyba tylko dlatego że nie załapałeś się do żadnej z tych instytucji tak że z mławską władzą masz na pieńku na złe poczynania mławskiej władzy,/ Łukasik, Prejs,KOWALEWSKI, Markiewicz, Antczak, i wielu innych / ale przykład idzie z góry– ale z tą oceną się zgadzam!! C.D.N
JEŚLI UWAŻASZ ŻE W SWYCH PODANYCH PRZYKŁADACH ROZPASANIA DEMOKRATYCZNIE WYBRANEJ WŁADZY SIĘ MYLĘ, to proszę podać pozytywne przykłady pamiętając że demokratycznie wybrana nie liczy się ze swoimi wyborcami, i to jest błąd DEMOKRACJI, że takich ludzi po błędach, które robią,nie usuwa się ze stanowisk , aby przestali dalej przynosić szkody gospodarce, i nam wyborcom, bo tylko dlatego że uważają że krytyka ich poczynań, i słowa które wypowiadają są „wyrwane z kontekstu”—i takie są te władze centralne i samorządowe, że ich władza może sie zmienić, i trzeba łapać te wszystkie korzyści, i ustawiać rodziny i wszystkich pociotów, nie bacząc na to czy się nadają czy nie do sprawowania tych funkcji im powierzonych które im stworzyliśmy, no ale przykład kuriozum mamy w Starostwie, że komisja pod Przew. Pana Markiewicza, stanowisko w wydziale rolnictwa, powierza ORGANIŚCIE.!!!!!!!!! Przepraszam internautów, od wiedzajacych portal za zbyt długie komentarze, ale jest to temat rzeka.
DO ADEKWATNY ; klepanie po ramieniu nie mosi być partyjne to zależy od wieluuu różnych czynników i tyle
Co to się dzieje z ludźmi .
z Agencji wyskoczył tylko duden szedł
uważaj żebyś ty nie wyskoczył…
xyz. Pilnuj siebie bo może Cię to spotkac pierwszego, i wtedy będzie Ci bardzo przykro, bo w PIS takie pionki, jak ty szybko znikają, borys ma rację
nie śmiej się dziadku….
JAJA w beretach ludzie cyrk.
Przystojniak
Przystojniak??? – no cóż o gustach się nie dyskutuje
Brawo
Należałoby napisać że jest członkiem partii rządzącej. Może to wyjaśni wszystko. Widać że dobra zmiana nie próżnuje. Miało być inaczej a jest to samo bagno jak za poprzedników. Jedni i drudzy siebie warci. Tylko stołki w głowach i klepanie po ramieniu.
Mierny ale wierny. Nic się nie zmieniło zgodnie z przewidywaniami.
PSL obsadzał stanowiska swoimi ludźmi, PIS obsadza swoimi.
Taka moda albo… taki mamy klimat 😀