Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Studniówka w KLO


To już 15 bal maturalny w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym, ma więc też już swoją tradycję szkolną tradycję, którą co roku pielęgnuje. Jej podstawowym elementem jest wzruszający i dostojny polonez „Pożegnanie ojczyzny” Michała Kleofasa Ogińskiego, który zawsze otwiera studniówkę. Podczas tegorocznej, która odbyła się 26 stycznia w Sali Weselnej „U Smolenia” w Iłowie zatańczyło go 12 par.

Część oficjalną prowadzili trzecioklasiści Marta Łazicka i Piotr Jurczyński. Uczniowie dziękowali rodzicom i nauczycielom za ich poświęcenie i pracę, za wychowanie, za przygotowanie do egzaminu dojrzałości.  Spośród zaproszonych gości życzenia do maturzystów skierowali starosta Jerzy Rakowski i burmistrz Sławomir Kowalewski. Życzenia składała też wychowawczyni Beata Radzewicz, kapelan ks. Jacek Marciniak a także  dyrektor Jacek Dusza. Na koniec zabrali głos rodzice reprezentowani przez przewodniczącą komitetu studniówkowego, Teresą Bukowską. Bal został otwarty toastem przez Jerzego Jasińskiego, znanego artystę malarza, ojca jednej z uczennic.

Studniówkowa zabawa trwała do 4 nad ranem. Był trzypiętrowy tort bezowy, były występy muzyczne i kabaretowe uzdolnionych uczniów. Była przede wszystkim wspaniała atmosfera i dobra zabawa.

red.


.

Zobacz TUTAJ Studniówki 2019

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

avatar
1500
Jjaa
Gość
Jjaa

Piękne zdjęcia. Sala kozak!

Ktoś
Gość
Ktoś

12 par….tłoczno nie było.

Komentarz
Gość
Komentarz

Jak co roku

absolwent
Gość
absolwent

12 par łącznie z młodszymi uczniami 🙂

Odpowiedz
Gość
Odpowiedz

Mozna bylo w spokoju potanczyc w swoim gronie 🙂

Widz
Gość
Widz

Gdzie tam jest napisane, że na całej studniówce było tylko 12 par? Umiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania

Jjaa
Gość
Jjaa

Mogło być nawet 5. Nikomu nic do tego

Anonim
Gość
Anonim

Najważniejsze, że
„Była przede wszystkim wspaniała atmosfera i dobra zabawa.”
Co to kogo może obchodzić ile par było. Wiadomo, że to nie jest duża szkoła.
Impreza bardziej kameralna.