Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Studniówka w KLO


To już 15 bal maturalny w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym, ma więc też już swoją tradycję szkolną tradycję, którą co roku pielęgnuje. Jej podstawowym elementem jest wzruszający i dostojny polonez „Pożegnanie ojczyzny” Michała Kleofasa Ogińskiego, który zawsze otwiera studniówkę. Podczas tegorocznej, która odbyła się 26 stycznia w Sali Weselnej „U Smolenia” w Iłowie zatańczyło go 12 par.


Część oficjalną prowadzili trzecioklasiści Marta Łazicka i Piotr Jurczyński. Uczniowie dziękowali rodzicom i nauczycielom za ich poświęcenie i pracę, za wychowanie, za przygotowanie do egzaminu dojrzałości.  Spośród zaproszonych gości życzenia do maturzystów skierowali starosta Jerzy Rakowski i burmistrz Sławomir Kowalewski. Życzenia składała też wychowawczyni Beata Radzewicz, kapelan ks. Jacek Marciniak a także  dyrektor Jacek Dusza. Na koniec zabrali głos rodzice reprezentowani przez przewodniczącą komitetu studniówkowego, Teresą Bukowską. Bal został otwarty toastem przez Jerzego Jasińskiego, znanego artystę malarza, ojca jednej z uczennic.

Studniówkowa zabawa trwała do 4 nad ranem. Był trzypiętrowy tort bezowy, były występy muzyczne i kabaretowe uzdolnionych uczniów. Była przede wszystkim wspaniała atmosfera i dobra zabawa.

red.


.

Zobacz TUTAJ Studniówki 2019

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jjaa
Jjaa
4 lata temu

Piękne zdjęcia. Sala kozak!

Ktoś
Ktoś
4 lata temu

12 par….tłoczno nie było.

Komentarz
Komentarz
4 lata temu
Reply to  Ktoś

Jak co roku

absolwent
absolwent
4 lata temu
Reply to  Ktoś

12 par łącznie z młodszymi uczniami 🙂

Odpowiedz
Odpowiedz
4 lata temu
Reply to  Ktoś

Mozna bylo w spokoju potanczyc w swoim gronie 🙂

Widz
Widz
4 lata temu
Reply to  Ktoś

Gdzie tam jest napisane, że na całej studniówce było tylko 12 par? Umiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania

Jjaa
Jjaa
4 lata temu
Reply to  Widz

Mogło być nawet 5. Nikomu nic do tego

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  Ktoś

Najważniejsze, że
„Była przede wszystkim wspaniała atmosfera i dobra zabawa.”
Co to kogo może obchodzić ile par było. Wiadomo, że to nie jest duża szkoła.
Impreza bardziej kameralna.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x