Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Ślisko nawet na „siódemce”. Dachowanie scanii koło Napierek


Dziś przed południem w okolicy Napierek (pow.nidzicki) ciężarowa scania z przyczepami uderzyła w bariery energochłonne, a potem wywróciła się na dach. Kierowca nie poniósł poważniejszych obrażeń, ale przez dłuższy czas trwały na pasie w kierunku Gdańska utrudnienia w ruchu związane z postawieniem pojazdu na koła.

Ślisko jest również na innych stromych podjazdach. TIR-y miały problemy z wjazdem na górkę w samym centrum miasta, ale również na Mławce czy Parcelach Łomskich. Dopiero przejazd piaskarek udrożnił ruch w tych miejscach.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

14
KOMENTARZE

1500
Przyszła spedytorka

Narzekacie na kierowców potocznie mówiąc ,,Tirów”. Postawcie najpierw się w ich sytuacji, a dopiero później się wypowiadajcie. Po pierwsze kierowca takim pojazdem ma wydłużoną drogę hamowania. Po drugie skoro tak pięknie jeździcie tymi osobówkami, to taka mała uwaga jeśli już wyprzedzacie to nie zajeżdżajcie odrazu drogi tylko zachowajcie odpowiednia odległość od tego pojazdu. Bo tak jak napisałam droga hamowania jest wydłużona. A po trzecie gdyby nie oni to w sklepach mie mielibyście co kupywać ;). Po czwarte ten o to kierowca niekiedy ryzykuje swoje życie przez ekspertów osobówek ;). Ale cóż lepiej zmieszać innych z błotem zamiast podtwaic się w… Czytaj więcej »

xxx

Do redakcji; to nie są przyczepy! tylko kontenery jak juz! I niema czegos takiego jak ” z przyczepami” moze byc z przyczepą lub naczepą. Pozdrawiam

Anonimowo

Debilu wsiadz za kierownicę 40 to owej ciężarówki później pogadamy czy tak łatwo jest ja prowadzić na takiej drodze nie masz pojęcia to się nie udzielaj. Takie auta jak w tym wypadku niepotrafia się utrzymać na drodze później takie skutki. Dziękuję pozdrawiam

Annn

Mały też się nie utrzyma przy takiej pogodzie .Nic nie widać ,śnieg wali droga zawalona a każdy ciśnie .O już skutki tego w Bogużynie i znowu pewnie mały winny bo się nie usunął.

DRIVER

Szanowny anonimie chyba również nie masz pojęcia o ciężarówkach ponieważ, owy pojazd ,zapewne ważył bliżej 70 niż 40 ton… 2 kontenery typu 20 ważące niekiedy po 28 ton plus auto z ramą rozpinaną 17 ton… pozdrawiam.

Bolo

A moim.zdaniem kierowcy ciężarówek to debile i bandyci drogowi. Ostatnio jadę 7ką z Olsztyna do Mławy. Breja i ślisko na 50 metrów nic nie widać no sypie gęsty śnieg. Jadę 80 i kto mnie wyprzedzania?Tylko pier…ci kierowcy ciężarówek. Chyba nie trzeba nic dodawać w tym temacie.

Kierowca Zawodowy

A to akurat prawda. Tirowcy nie mają dobrej opinii na drogach. Zresztą na nią zasłużyli.

1985

A kierowcy osobówek to święci!!! Prawda jest taka że w obu przypadkach są rosądni kierowcy jak i Ci drudzy….

Max

Jakby z ciężkimi jechał to by na boku lezal, a nie tak jak widać. Bardziej prawdopodobne, ze jechał na pusto tym bardziej przed południem. Kto zna temat to wie.

Annn

Ale lecą mordę rozwali jeden z drugim bo tirem jedzie i na osobówki warczy A potem bachhh .Tylko przez takich pajacy nie jeden niewinny umiera .Ostatni przypadek na 7 z winy kogo oczywiście bohatera .

Aresa

Zbadaj się człowieku bo masz coś z głowa

Kierowca

Groźnie to wyglądało, akurat przejeżdżałem. Dobrze, że kierowcy nic się nie stało.
I do redakcji: skład nie wywrócił się na bok tylko na dach.

Tom

Przejezdzalem i nie zatrzymałem się pewnie

Kierowca Zawodowy

Przejeżdżałem w stronę Warszawy a gość rozkraczył się w kierunku Gdańska więc na pewno miałem szansę jakoś zjechać.. Poza tym stała już psiarnia i służby, więc już byłem zbędny, i nie hejtuj tu koleś, bo się krzywda komuś stała w życiu.
W zimę zwalniajmy, naprawdę, jest bardzo ślisko i nie wiele brakuje do tragedii, ludzie, zdajcie sobie sprawę z tego w końcu, 15 min wcześniej na miejscu nie jest warte ułamka życia..