Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Amatorzy łyżwiarstwa muszą do Działdowa lub Ciechanowa


Amatorzy sportów zimowych, a konkretnie łyżwiarstwa, aby zrealizować swoją pasję muszą wyruszyć do Działdowa, Ciechanowa lub Strzegowa. Ciechanowski MOSiR uruchomił już lodowisko przy ul. 17 Stycznia. W Działdowie od początku grudnia funkcjonuje lodowisko w hali.


 Na miejscu, w hali MOSiR, dostępna jest szatnia oraz łyżwy do wypożyczenia.
Lodowisko czynne będzie w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 8.00-21.30, w środy w godz. 8.00-19.30 oraz w soboty i niedziele w godz. 10.00-21.30.

Bilet normalny kosztuje 5,10 zł, ulgowy 2,60 zł. Bilet obowiązuje między przerwami technicznymi. Wypożyczenie łyżew wynosi 6,10 zł za półtorej godziny, szatnia 2 zł. Można również kupić karnet: ulgowy na 10 wejść za 20,20 zł, na 20 wejść za 40,50 zł; normalny na 10 wejść jest w cenie 40,50 zł, na 20 wejść – 81 zł. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny są 50% zniżki. Osoby posiadające Ogólnopolską Kartę Seniora będą miały bezpłatny wstęp od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-14.00.

Przerwy techniczne zaplanowane są w godzinach: 9.00-10.00, 11.30-12.00, 13.30-14.00, 15.30-16.00, 17.30-18.00, 19.30-20.00.

Z kolei w Działdowie przy ulicy Świerkowej od początku grudnia funkcjonuje lodowisko zadaszone. Czynne jest od poniedziałku do niedzieli od godz. 10.00 do godz. 20.00, z przerwą techniczną od godz.  13.45 do 14.45. Ostatnie wejście na lodowisko  jest o godz. 19.00. Tradycyjnie wejścia na taflę odbywają się o pełnych godzinach. Każdy pobyt na lodowisku trwa 45 minut.

Cennik na lodowiska:
• wejście na lodowisko (45 minut):
• osoba dorosła – 6 zł
• osoba do 18 lat – 4 zł
• osoba dorosła z karta dużej rodziny – 3 zł
• osoba do 18 lat z kartą dużej rodziny – 2 zł
• emeryci / renciści – 2 zł
• dzieci w okresie ferii – 2 zł
• ostrzenie łyżew – 5 zł (wtorek, czwartek godz. 15.30 -19.30)

Karnet na 10 wejść – 40 zł osoba dorosła
Karnet na 10 wejść – 24 zł osoba do lat 18

Cennik wypożyczalni :
• wypożyczenie łyżew (45 minut):
• osoba dorosła – 6zł
• osoba do 18 lat – 4 zł
• osoba dorosła z karta dużej rodziny – 3 zł
• osoba do 18 lat z kartą dużej rodziny – 2 zł
Telefon informacyjny na lodowisko: 500-018-516
(telefon czynny w okresie funkcjonowania lodowiska, grudzień-marzec).

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
12 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławianin
mławianin
4 lata temu

Bo tamte gminy i miasta nie mają burmistrza sportowca……. który nie lubi łyżew (może nie umie jeździć).

kos
kos
4 lata temu

Trzeba też sobie zdawać sprawę, że mieszkańcy kilku okolicznych miast jeżdżą do Mławy na basen i to nie przez 3 zimowe miesiące a przez cały rok. O tym wielu zapomina. Wymienione tutaj Działdowo czy dodatkowo Nidzica lub Żuromin. Te rejestracje widać pod naszym basenem. A Działdowo już nawet praktycznie zaczęło projekt basenu….. Ale temat upadł. Lodowisko to spory wydatek a czas działania dość krótki. A może warto by było wzorem Przasnysza pomyśleć o zbudowaniu krytego, całorocznego lodowiska? Nie musi być duże. Koszt spory ale można przecież pozyskać środki zewnętrzne. Co Pan na to Panie burmistrzu….. ? Obiekt mógłby stanąć na MOSiRZ-e i nikt w okolicach nie miałby lepszego kompleksu sportowo-rekreacyjnego. Teraz już dobrze wygląda a może jeszcze lepiej bo przecież nasz burmistrz obiecał stadion rozgrzewkowo – lekkoatletyczny…. za hotelem. No i dodatkowa trybuna na stadionie od strony południowej z nowym rozbiegiem do skoku o tyczce. Gdzie temat utknął? Może ”Codziennik” zasięgnąłby języka u źródła ?

dzidek--z bliska
dzidek--z bliska
4 lata temu
Reply to  kos

KOS—zadajesz pytanie bardzo na czasie– Burmistrzowi co Pan na to?? to ci odpowiem, bo do Burmistrza to pytanie nie dotrze, CHYBA ŻE PRZEZ POMYŁKĘ DONIESIE MU USŁUŻNA RZECZNIK PRASOWY. ale to płonne nadzieje bo ta Pani jest tak samo operatywna w swym działaniu jak większość tych urzędasów w Miejskich jednostkach samorządowych,którzy mniema po ich działaniach, że są tylko od specjalnych poruczeń SZEFA, i tak to koło za Burmistrza Kowalewskiego toczy się już 12 lat, a czeka nas aktywność jeszcze przez 5 lat, a pomarzyć każdy z mieszkańców sobie może, przecie to nic nie kosztuje. Piszesz o kompleksie sportowym przy Kopernika–tylko aby zarządzać takim kompleksem to trzeba dobrego menadżera, a nie takiego amatora jak JANKOWSKI , któremu jedynie co dobrze wychodzi to parady na miejskich uroczystościach z wiązankami, bycie Radnym Powiatowym, bo tam jest dodatkowa kasa. Ale trzeba mieć nadzieje że Burmistrz bliżej końca tej kadencji zdecyduje się na budowę lodowiska, tylko dlatego żeby zapewnić sobie ostatnią kadencję w RADZIE MIASTA MŁAWY., czyżbyś nie wiedział że to człowiek interesu w utrzymaniu Władzy i dobrej współpracy w ramach P.P.P,

kos
kos
4 lata temu

Jeśli redakcja Codziennika się postara to pytanie dotrze do zainteresowanego. Myślę, że już czas na takie pytanie bo zbyt wiele czasu upłynęło od tych obietnic. Jestem dobrej myśli ☺

Józef
Józef
4 lata temu

Kto pamięta lodowisko przy mławskim ogólniaku w latach siedemdziesiątych i szalejącego razem z nami na łyżwach dyrektora E. Łaciaka. Do każdego działania potrzebni są pasjonaci. A takim pasjonatem i przyjacielem młodzieży był właśnie E. Łaciak.

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  Józef

Tylko w dzisiejszych czasach nie ma co marzyć o takim lodowisku – 2 dni mrozu, a potem tydzień pluchy. To nie te czasy., pogoda zmienną jest.
Nasz burmistrz był pasjonatem… kolarstwa podobno 😀 , a poza tym to pasjonuje się swoją własną osobą i promowaniem siebie – ot takie pasje.

dzidek--z bliska
dzidek--z bliska
4 lata temu
Reply to  Józef

Miałem to szczęście, że pamiętam Dyr. Łaciaka, i dziękuję Bogu że miałem możność z nim współpracować i wiele od niego się nauczyć, bo Pan EUGENIUSZ BYŁ WULKANEM ENERGI, KTÓRA UDZIELAŁA SIĘ KAŻDEMU KTO SIĘ Z NIM SPOTKAŁ. Ale dziś w Mławie trudno takiego człowieka PASJONATA nawet ze świecą szukać, bo takich pasjonatów po prostu nie ma, a Ci co dziś pracują w instytucjach Kultury to amatorzy, którzy nie mają pojęcia o organizacji imprez różnego rodzaju. Gdzie te czasy że Mławie co sobota coś się działo, jak nie w D.K to w innych zakładach, a dziś to co organizują to typowa amatorszczyzna, i organizacja na odwal się, a przykłady mamy rok rocznie, powielanie programów, uroczystości i imprez, tak przez M.D.K jak i MOSIR, typowa chałtura, bo dziś dyr. D.K –jedynie co potrafi to organizować potańcówki dla seniorów, dobre i to , bo tym ludziom tez się coś należy, ale czy tak ma to wyglądać,są i inne instytucje kultury, tylko że można to określić słowami CIEMNO WSZĘDZIE!! GŁUCHO WSZĘDZIE-!!!–CO TO BĘDZIE, CO TO BĘDZIE???? odpowiadając sam sobie NIC NIE BĘDZIE.!!!

Mława
Mława
4 lata temu

Super świetna sprawa. Napewno będę częstym uczestnikiem. Szkoda że Mława nie myśli o swoich mieszkańcach.W Mlawie seniorzy mają zapewnione atrakcje.Reszta niech sobie radzi. Żeby dojechać do Dzialdowa lub Ciechanowa trzeba doliczyć koszt paliwa. U siebie byłoby taniej. No ale burmistrz głuchy na potrzeby mieszkańców.

cvbcvbv
cvbcvbv
4 lata temu
Reply to  Mława

Trzeba było głosować na projekt obywatelski, a nie teraz biadolić. Ale niestety nie ma głosowania online, a ruszyć czterech liter do urzędu, to już za ciężko.

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  cvbcvbv

To plastikowe lodowisko? – no nie żartuj, ciekawe ile byś po nim jeździł.
Takie lodowisko jest zupełnie bez sensu w Mławie. Byle maleńkie ziarenko piasku szlag trafia łyżwy.

Mława
Mława
4 lata temu
Reply to  cvbcvbv

Rok się skończył a projekt obywatelski za 2018r w lesie .Czyżby te głosowania to fikcja ?

dzidek z bliska
dzidek z bliska
4 lata temu
Reply to  Mława

Na to wychodzi, że tak moze być, chociarz uważam, że wszyscy czekają z wykonastwem, bo nie ma jeszcze decyzji Burmistrza , czy można ten projekt z 2018 realizowac,

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x