Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Brązowe pasy i 6 medali dla Mławskiej Husarii w Ostródzie


Pracowity weekend dla Mławskiej Husarii poparty sukcesami. W sobotę 8 grudnia trener Mławskich Husarzy Michał Wodowski oraz Bogdan Wróblewski promowani zostali na brązowe pasy Brazylijskiego Jiu Jitsu przez Mariusza Andlera (czarny pas Bjj) głównego trenera Husarii Włocławek.


ksp Mława
Reklama

Drugi dzień emocji to Mistrzostwa Warmii i Mazur w Ostródzie. Nasze miasto reprezentowały dwa zaprzyjaźnione kluby Husaria Mława oraz Grappling Team Mława połączone jako Mławskie Centrum Sportów Walki. Nasze kluby miażdżą rywali w formule MMA wracając łącznie z 6 medalami. Na najwyższym podium stają Michał Juszczyk, Olaf Sobotka, Krystian Kalinowski, srebro zdobywają Adrian Juszczyk oraz Adrian Bartnicki. Brąz Cezary Sosiński. Patryk Podliński po emocjonującym boju uznaję wyższość rywala i przegrywa starcie po czym nie wychodzi do walki o 3 miejsce z powodu dyskwalifikacji (decyzja lekarza). Zdrowie najważniejsze!!!

źródło i fot. Husaria Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Seba
Seba
3 lata temu

Graty dla Wszystkich super

Wojtuś
Wojtuś
3 lata temu

Jest progres co widać, poparty sukcesami pogratulować osiągnięci oraz umiejętności. Brązowe pasy ostro. Chłopaki wygrane super miejsca na podium. Czekamy na więcej. Pozdrawiam..

Marcin
Marcin
3 lata temu

ŁAŁ… Brązy w BJJ to już coś. Poziom rośnie gratuluję. Reszta teamu super fajnie że trenujecie razem dwa kluby co się uzupełniają to jest poparte sukcesami. GRATULACJE oby tak dalej.

Maniek Mławiak
Maniek Mławiak
3 lata temu

GRATULACJE PANOWIE! Świetna robota…

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x