Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Ze stolicą na remis. Zawkrze nadal na podium


Słoneczne ogrody Mława

Dwa spotkania z rzędu na swoim parkiecie przeciwko zespołom z Warszawy rozegrali siatkarze mławskiego Zawkrza. Bilans wyszedł dokładnie remisowy, podopieczni Szymona Zejera wygrali cztery sety, stracili tyle samo.

Rywalizacja z beniaminkiem, Woltą zaczęła się od przegranej w premierowej partii. Na szczęście zawkrzanie wyciągnęli szybko wnioski. Po zmianie stron wrócili na boisko maksymalnie skoncentrowani. Poprawili zagrywkę i przyjęcie – co w zasadzie odmieniło przebieg rywalizacji.

W dwóch kolejnych partiach nie pozwolili konkurentom przekroczyć granicy dwudziestu zdobytych punktów. Taka przewaga wniosła niepotrzebne rozluźnienie w szeregach graczy z Mławy. Odpuścili kilka akcji, w efekcie doszło do zaciętej końcówki. Na szczęście stołeczni gracze nie wykorzystali szansy i przegrali ostatecznie 24:26.

Tak skuteczni zawkrzanie nie byli w drugiej konfrontacji z ekipą z Warszawy. Na początku zdołali jeszcze zaskoczyć siatkarzy MKS-u MDK. Objęli prowadzenie, ale szybko zostali sprowadzeni na ziemię. Rywale zaczęli mocno i niezwykle precyzyjnie serwować. Na efekt nie trzeba było długo czekać. Gra Zawkrza zupełnie się rozsypała – nie pomagały zmiany w składzie ani czasy brane na żądanie przez trenera Zejera. Goście triumfowali w trzech kolejnych partii – w ostatniej pozwolili sobie na stratę zaledwie ośmiu oczek.

KS Zawkrze Mława – MKS MDK Warszawa 1:3 (25:19, 22:25, 19:25, 8:25)

KS Zawkrze Mława: Piotr Domżalski, Paweł Domżalski, Radosław Rochna, Łukasz Bober, Robert Rybka, Mateusz Paluszkiewicz oraz Serafin Gruźlewski (libero) i  Krzysztof Szafraniec, Kacper Wiśniewski, Tomasz Szwęch, Cezary Kaliszewski, Dominik Marlęga

KS Zawkrze Mława – ADS Wolta Warszawa 3:1(28:30, 25:15, 25:18, 26:24)

Następna kolejka (17 listopada): Camper Wyszków – KS Zawkrze Mława.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500