Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na przystanku na Piłsudskiego hula wiatr wśród rozbitych szyb


Mija już prawie miesiąc odkąd chuligani wybili szyby przystankowej wiaty przy ulicy Piłsudskiego, przed skrzyżowaniem ze Szpitalną. Jak dotąd nikt nie miał czasu zająć się tą sprawą i przystanek straszy sterczącymi z ram resztkami szkła. Nikt też nie zgłosił tego aktu wandalizmu policji, aby przynajmniej spróbował poszukać sprawców.  Może do zimy uda się miejskim służbom wstawić osłonę od wiatru, deszczu i zimna dla oczekujących?

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

15
KOMENTARZE

avatar
1500
Kaja
Gość
Kaja

Przenieść wiatę z wolki przy przejscu podziemnym na Piłsudskiego tam w ogóle sie nie jest potrzebny bo a

Michał
Gość
Michał

Po co to remontować jak bydło z Mławy znowu rozwali, Policja nie może być wszędzie. A wy zacznijcie od siebie, widzisz to zgłoś a nie bo jesteś sztywny a nie konfitura ale jak ci łeb (wymoderowano) to pierwszy będziesz dzwonił już nie jeden się przekonał a teraz cicho siedzi. W ościennych miastach mławiaki mają taką opinię że za samo to powiedzenie jestem z Mławy już się krzywo patrzą na nich, więc do kogo pretensję patolusy macie

A....
Gość
A....

Jak Ty piszesz? „Patolusy” jakich Ty słów używasz? Sam jesteś patolus. Ja nigdy nie spotkałem się z drwinami gdy mówiłem, że jestem z Mławy. Żeby tak ludzie nie myśleli to trzeba sobą prezentować odpowiedni poziom…. Mam nadzieję, że zrozumiałeś.
Bywam w różnych miastach i wszędzie widuję zbite szyby na przystankach, zniszczone kosze na śmieci czy uszkodzone światła sygnalizacyjne szczególnie te dla pieszych. Widuję też połamane ławki.

mławianin 1
Gość
mławianin 1

No i jeszcze jedna srawa. Gdzie dokładnie jest przestanek w przeciwnym kierunku? Autobusy zatrzymują się na parkingu przy Szczepkowskich ale nigdzie nie ma żadnego oznaczenia przystanku.

BART
Gość
BART

Miasto chyba też nie wie

Jacek
Gość
Jacek

Policja i jeszcze raz policja w Mlawie nie istnieje. Czy kiedykolwiek zlapali kogos na goracym uczynku?

Mława
Gość
Mława

BRAK POLICJI WZIĄĆ SIĘ ZA NICH P BURMISTRZU ZASAAADYYYY.

Andrzej
Gość
Andrzej

wstawcie poliwęglan i po temacie

Ktos
Gość
Ktos

A po co to naprawiać jak bydło zaraz i tak to rozpiepszy. U nas w Mławie nic długo nie istnieje

mławianka
Gość
mławianka

Miały być wiaty na wszystkich przystankach komunikacji miejskiej i jakoś tych wiat. Nawet ławek nie widać, nie wspominając o wiatach.
Z przystanku na OKM przy kościele korzysta bardzo dużo ludzi, bo wiadomo wszem i wobec, że jest to największe osiedle mieszkaniowe.
Ani ławeczki, ani wiaty przystankowej przez 4 lata jednak tam nie postawiono, ani po jednej, ani po drugiej stronie ulicy. Na zad.piu zaś są i ławki, i wiaty.. Czy to jest tak samo jak z Wólką? Gorszy sort?

człek
Gość
człek

Nie ma pieniedzy na nowe bo trzeba naprawiac istniejące. Proste. Podziekujmy wandalom.

h13
Gość
h13

Miały by, a jest dupa.
Każdy przystanek wygląda inaczej. Jeden ma zwykła tabliczkę z oznaczeniem przystanku, inny ma MKM-ową czerwoną tablicę, jedne mają ławkę, inne nie… Brak słów..
Ach, człowiek się tylko wkurza jak to pisze, więc chyba na tym zakończę..

Mlawiak
Gość
Mlawiak

TAK GLOSOWALISCIE TAK MACIE.

Anonim
Gość
Anonim

Nie uogólniaj, bo prawie 50% biorących udział w wyborach nie głosowało na Kowalewskiego, czyli jedna czwarta dorosłych mieszkańców Mławy.
Tych, co im dooopy ruszyć się nie chciało do lokali wyborczych, to można leciutko uznać za zwolenników obecnego włodarza i obecnego stanu rzeczy, ale jednak jedna czwarta społeczeństwa chciała zmian.

dzidek
Gość
dzidek

A pozostałe 50% w ogóle nie poszło do wyborów, i mamy to co mamy.