Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Lokalnie też fajnie” – czyli półkolonie w gminie Stupsk


Rekordowa frekwencja podczas tegorocznego wypoczynku nie przeszkodziła w tym aby aktywnie i atrakcyjnie zorganizować dzieciom zajęcia na hali sportowej w Morawach.


Warsztaty gry na bębnach, nauka gry w baseball, akcja „jabłko lub cytrynka” możliwość nagradzania kierowców podczas kontroli policyjnej pojazdów w ruchu drogowym, spotkanie z piłkarzami, autografy, robienie slimów, wycieczki rowerowe, wspólne śniadania i obiady oraz wiele innych atrakcji to codzienność dla uczestników tegorocznych półkolonii… a przed nimi jeszcze jeden tydzień wspólnych spotkań i atrakcji.

źródło i fot.: Aktywna Gmina Stupsk

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x