Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Kolejny udany koncert Kapeli Praskiej w Mławie [fotorelacja]


Ogromną rzeszę słuchaczy przyciągnął niedzielny (19 sierpnia) koncert Kapeli Praskiej, która już po raz kolejny odwiedziła Mławę i zagrała na estradzie w parku miejskim.Tylko niewielka zachęta wystarczyła, żeby pięknie wykonane melodie poderwały do tańca  tancerzy z publiczności. Proste słowa i melodie wpadające w ucho sprawiły, że słuchacze dali się porwać czarowi, tańczyli, klaskali, a przynajmniej potupywali nogą do taktu.

W tym roku Kapela Praska obchodzi 30 rocznicę swojego istnienia.

Zagrała w składzie:

Czesław Jakubik Kierownik Kapel, akordeon, śpiew

Paweł Popławski  – skrzypce, śpiew

Ryszard Dolanowski  – gitara, banjo, śpiew

Zbigniew Pogorzelski  – instrumenty perkusyjne, śpiew

Marek Grużewski  – kontrabas

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo X
Gość
Anonimowo X

Bywajac na takich imprezach, i przeglądając zdjęcia na portalu, nasuwa mi się jedna myśli. Jaki jest problem aby ulżyć tym widzom stojącym czy na prawdę tak trudno zbudować trybunę przenośną z kilku rzędów z siedziskami. Tyle kasy Ratusz marnuje, na jakieś dziwne projekty, które pózniej wyrzuca do kosza, przecie to nie jest tak wielki wydatek, ale jak widać urzędasom z Ratusza czy z MDK, ciężko przychodzi myślenie. FAJNE TAKIE IMPREZY–jeszcze raz brawa dla KOWBOJA I JEGO MAŁŻONKI, według moich obserwacji to najlepiej prezentująca się i aktywna na wszystkich imprezach PARA mławian, TRZYMAJCIE TAK DALEJ W DOBRYM ZDROWIU. Jak widać ta… Czytaj więcej »